Wizards Den – نوار پاپ آپ جادویی که به بانک جنوبی می آید

اگر Polyjuice خود را از Felix Felicis خود می دانید و مهارت شما در پشت یک دیگ می تواند اسنیپ را بدون نیاز به Amortentia به دست بیاورد ، آیا ما برای شما یک مراسم داریم!

جادوگران ، جادوگران ، آدمهای چرمی و ماگلو همه دعوت شده اند جادوگران دن – یک تجربه ساخت جادویی کوکتل در South Bank. از 24 مارس تا 30 آوریل ، معجون های خوشمزه با کمک استاد زیرک معجون ، مورتیسیا لو مورت ، که شما را در مسیر باستان هدایت می کند تا استاد جادوگری شوید ، به هم زده می شود و لرزیده نمی شود. مواد لازم فقط به شما تحویل داده نمی شوند – شما باید هرمیون داخلی خود را کانال کرده و با تکمیل چالش ها در طول جلسه 90 دقیقه ای قفل آنها را باز کنید. مسابقه پاپ: آیا این ‘leviOsa است یا’ levioSA ‘؟

تجربه طلسم شامل یک نوشیدنی دلپذیر از میوه های خوشمزه یا شراب آب پز و دو عدد معجون الکلی (چه آنهایی که قابل مصرف هستند یا نه ، به خود شما بستگی دارد). هنگام ورود یک جامه و عصا نیز دریافت خواهید کرد تا در تمام طول شب موج بزنید!

آیا شما شاهزاده نیمه خون بعدی خواهید بود؟ آیا به یک مهمانی شام در اسلاگورن دعوت خواهید شد؟ یا شما یک نویل خواهید بود؟ تنها یک راه برای فهمیدن وجود دارد ، بنابراین بلیط خود را رزرو کنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>