Verve Lounge میزبان چای صورت و صورت روز مادر است

به نظر می رسد برای هر سال که روز مادر روز می چرخد ​​، ذهن ما دوباره به یک حلقه آشنا تبدیل می شود: یک شمع جدید ، یک مجموعه جدید از PJ ها ، یک عطر جدید – همه برای اضافه کردن به انبوه پایان ناپذیر همان هدایای قدیمی او.

آن را از گلی که مادرش را پخش کرده است ، چرا که همه پخش کننده های نی را در زیر آفتاب خریداری کرده است غروب کارت وفاداری*). مثل خیلی های دیگر ، من مشتاقانه از این حباب شاخه بیرون می آورم و به مادر من هدیه ای برای روز مادر می دهم که هیچ کس دیگری نباشد.

نوک طلایی؟ به جای اینکه مادرتان یک هدیه معمولی مرکز خرید دیگر بخرید ، با او یک هدیه کنید تجربه!

خوشبختانه خدایان پوست در The Verve Lounge دعاهای ما را مستجاب کرده اند. در این ماه ، بانوی برجسته زندگی خود (و خودتان!) را با یک روز مراقبت و استراحت با بسته بندی چای مجلل و صورت مجلل The Verve Lounge پذیرایی کنید.

یکی از درمان های معروف صورت آنها که سلامت و تمرکز پوست را در هم می آمیزد ، یک ساعته صورت LUXE The Verve Lounge یک درمان نسخه محدود است که برای افزایش فیزیولوژی پوست و سلامت ذهن شما طراحی شده است.

در میان همه موضوعات براق این صورت به شما هدیه می دهد از جمله سفت کردن ، لیفتینگ و تقویت پوست ، LUXE Facial احساسی را مانند چهره دیگر به صورت و ذهن ارائه می دهد. کوارتز گل رز روی صورت شما قرار گرفته تا پف کرده و علائم پیری را کاهش دهد و شما و مادر را مانند الهه های افسانه ای جلوه دهد.

انگار این رویا نبوده است ، پس از اتمام کار شما و مادر با کوارتز گل سرخ ، هر دو مستقیماً به سمت یک چای پرشکوه پخش می شوید تا در برخی از لقمه های جدی دلپذیر فرو بروید!

Scones ، ماکارون ، ساندویچ های خیار و انتخاب گسترده ای از اقلام شور ، همه با یک لیوان حبابدار یا چای مورد علاقه شما همراه هستند ، ما می دانیم که این گسترش شایسته ملکه زندگی شما خواهد بود.

این بسته چای مخصوص و صورت برای دو نفر 340 دلار است. این پیشنهاد فقط تا 9 مه معتبر استهفتم و تا سه ماه از تاریخ خرید قابل استفاده است. با این اوصاف ، شانس خود را برای به دست آوردن این معامله نادر از دست ندهید!

زندگی خیلی کوتاه است که نمی توان با زن کلاه زیادی در زندگی خود رفتار کرد. مراقب ، معلم ، مربی ، دوست ، الگو ، لیست بی پایان است! زمان آن فرا رسیده است که مادر شما از عجله روزمره زندگی خارج شده و به مکانی برای سعادت خالص تبدیل می شود – چه برای قسمت بیرون و چه برای بدن شما!

قبل از فروش بلیط های خود ، اینجا را قفل کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>