Tivoli و City Winery برای یک باشگاه شام ​​فصلی به هم می پیوندند

اگر غذای استثنایی ، شراب باورنکردنی و سرگرمی دلربا به نظر می رسد که شما به نوعی مهمانی هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید اکنون می توانید اشتراک فصلی یک باشگاه شام ​​فصلی را بخرید.

دوتایی پویا The Tivoli و City Winery با هم همکاری کرده اند و جدیدترین تجربه غذاخوری و سرگرمی تصفیه شده در بریزبن را ارائه می دهند که پنجشنبه 27 مه در ساعت 6.30 عصر آغاز خواهد شد.

با شروع بلیط برای مراسم افتتاحیه از 149 دلار ، میهمانان یک شام صمیمی سه دوره ای را توسط آشپزهای بسیار باتجربه City Winery با شراب های جفت شده و یک تجربه سرگرمی جذاب توسط Tivoli پذیرایی می شوند.

باشگاه شام ​​فصلی با الهام از همه چیز در پاییز ، بهترین روش برای استقبال از شب های سردتر است ، با مناظر ، صدا و احساسات عطر و طعم. هر رویداد سه ماهه پس از آن تغییر فصل را نشان می دهد.

سرآشپزهای City Winery بهترین محصولات فصلی با منابع پایدار را از طریق آغازگرهای تعاملی ، غذاهای دلچسب و شبکه های کاملاً فصلی و متفکرانه با شراب های Gerler به نمایش می گذارند.

Tivoli زمینه ای روستایی و الهام گرفته از جنگل را برای این رویداد ، همراه با تزریق هنر چند حسی و اجرای زنده صمیمی به رهبری هنرمند مستقر در ملبورن ، وودز فراهم می کند.

بلیط این رویداد در اینجا موجود است اما درب آن تمام می شود بنابراین سریع آنها را دریافت کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>