The Green Is New Street خیابان گیاهان و غذاهای لبنانی است

خیابان جیمز مجلل و پربرگ به زودی خانه یک بهشت ​​غذاخوری پر رونق (و بسیار قابل تنظیم) خواهد بود که در اواسط ژوئیه افتتاح می شود. این هتل با داشتن یک رستوران شلوغ لبنانی ، کودکستان عجیب و غریب ، و نوار گل فراوان ، به قلب سرسبز محوطه زندگی سبک زندگی بریزبن تبدیل خواهد شد.

گرین ، واقع در خیابان 27 جیمز ، مکانی مهم در فضای سبز مشهور پاپ آپ است که از اواخر سال گذشته همه نیازهای قهوه و گیاهان ما را برآورده می کند. گسترش مرکز موجود قرار است به آرزوی هر خوراکی تبدیل شود – محلی با الهام از خاورمیانه که به ریشه لبنانی قوی صاحبان اشاره می کند.

با سفر بین المللی کارت ، The Green فرار از فرهنگ خاورمیانه ، با انفجار عناصر آشپزی و طراحی را ارائه می دهد که شما را به دنیای دیگری منتقل می کند. میهمانان بهشت ​​لبنان می توانند اوج مدرنیسم همراه با سنت هدفمند را انتظار داشته باشند. در کنار قهوه هایی که تازه دم کرده اید و انتظار می رود ، نان های صاف و حباب دار ، پنیر آغشته به عسل شیرین و فلافل های خانگی را نیز در یکی از باهوش ترین رستوران هایی که بریزبن دیده است ، میل کنید!

گرین توسط طراح تحسین شده بین المللی ، برهان غفرانی ، که قصد ایجاد یک مرکز اجتماعی معنی دار را دارد که به صورت یکپارچه به منطقه مجلل خیابان جیمز می رود ، ایده پردازی شده است. در سفر برای به اشتراک گذاشتن تجربه فریبنده فرهنگ خاورمیانه ، این تیم یک غذاخوری شیک ایجاد کرده است که طعم و مزه های منطقه ای را که به دلیل عطر ، رمز و راز و علاقه خود مشهور است تجسم می بخشد.

وارن ترنبول که دو بار برنده کلاه آشپز شده است ، ادعای خود را به عنوان سرآشپز در آشپزخانه مطرح می کند ، منویی را ارائه می دهد که جوانه های طعم را برانگیزد ، با ارائه پیشنهادات معتبر لبنانی. آشپزخانه با ترکیب آشپزی سنتی در منزل و تکنیک های مدرن ، یک تجربه آشپزی پویا ایجاد می کند که فرهنگ The Green را زنده می کند.

سبز به زودی افتتاح می شود. برای اینکه از تمام اخبار جدیدترین مکان محلی جیمز استریت مطلع شوید ، مشترک شوید به خبرنامه ما و ما را در فیس بوک دنبال کنید و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>