Sunsuper Riverfire برای سال 2021 به بریزبن بازگشته است و از هر زمان دیگری بزرگتر است

بعد از یک وقفه کوتاه در سال گذشته ، تماشایی ترین تماشای شبانه بریزبن بازگشت به نور آسمان است!

Sunsuper Riverfire در سال 2021 با یک شب کامل نمایش های نفسگیر در روز شنبه 25 سپتامبر ، مناطق South Bank Parklands و فراتر از آن را در اختیار خواهد گرفت. برای چهاردهمین سال خیره کننده آسمان شهر ، شما بهترین باور را دارید که همه ایستگاه ها را بیرون می کشد.

علاوه بر نمایش آتش بازی باورنکردنی ، مواد آتش بازی از قایق ها و ساختمان ها در سطح شهر شلیک می شود. طبق معمول ، شما می توانید آتش بازی را از نقاط بی شماری در سراسر بریزبن بگیرید ، البته بهترین نقطه خود South Bank است. افراد محلی بریزبن می دانند که چقدر می تواند مشغول شود ، بنابراین حتماً به زودی برنامه ریزی موقعیت دید مناسب خود را شروع کنید.

در حالی که آتش بازی مطمئناً جاذبه اصلی است ، اما موضوع جشنواره است جسورانه بریزبن و از هنرمندان محلی در عین تمرکز بر هر آنچه شهر ارائه می دهد ، برخوردار است. به سبک معمول Riverfire ، شب همچنین شامل نمایشگرهای هوایی از بهترین خلبانان ایروباتیک بریزبن خواهد بود ، بنابراین حتماً یک روز را با یک مهمانی و دوستان خود رقم بزنید.

با مشترک شدن در خبرنامه ما و پیگیری ما در فیس بوک و اینستاگرام ، منتظر یک جمع بندی از بهترین رویدادهای Riverfire باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>