Sunshine Coast هنرمند Brigitte Grant از BG.STUDIO یکی از تماشاگران است

از ناکامی در هنرستان گرفته تا یک سریال پربار که شیرین و ترش است ، بریژیت گرانت آخرین هنرمندی است که دیوارهای سبک HQ را طراحی کرده است (اکنون سرشار از هنرمندان محلی است که مانند Narjia Browlie می شناسیم و دوستشان داریم!). BG.STUDIO که از اوقات فراغت قفل متولد شد ، در زمانی شروع شد و رونق گرفت که مشاغل بیشترین سختی را داشتند. یک سال بعد ، او از ریشه های ساحلی خود برای الهام بخش کردن هرچه بیشتر مردم با نقاشی ها و چاپ هایی که پاپ می کند استفاده می کند!

سلام بریژیت ، ممنون که در Style با ما گپ زدید. به ما بگویید شما کجا هستید و در حال حاضر چه کاری انجام می دهید؟
هی سبک! ممنون از داشتن من من در واقع این را در حالی که راهی سیدنی بودم می نویسم. من در حال رفتن به یک سفر جاده ای سریع با دوستم که این هفته به آنجا نقل مکان می کند.

چه مدت است که نقاشی می کنید؟
اصلاً خیلی طولانی نیست ، احتمالاً الان حدود یک سال است. نام تجاری من BG.STUDIO در سپتامبر 2020 آغاز شد – هنوز یک کودک است!

شما کجا مستقری؟
من در حال حاضر بر اساس ساحل آفتاب ساخته شده ام – جایی که من بزرگ شده ام. ساحل خیلی جدی خودش را نمی گیرد و دقیقاً به همین دلیل است که من زندگی در اینجا را دوست دارم (به هر حال فعلا).

سفر هنری شما از کجا آغاز شد؟
این یک داستان خنده دار است. من در واقع هنر را در مدرسه از دست دادم! اما با گفتن این جمله ، من همیشه خودم را فردی بسیار خلاق می دانم و وقتی COVID وارد صحنه شد ، شروع کردم به نقاشی فقط برای گذراندن وقت. من واقعاً از انجام این کار لذت بردم و در نهایت شروع به ارسال عکسهایی از هنر تمام شده در استوری های شخصی اینستاگرام خود کردم. من تعجب کردم که چگونه بسیاری از مردم نقاشی من را دوست دارند و افرادی که برای خرید هنر من و خلق قطعات سفارشی به من مراجعه می کنند. آرایشگر من اولین نفری بود که من را متقاعد کرد که یکی را به او بفروشم. او سپس راه اندازی یک صفحه اینستاگرام را توصیه کرد و این همان زمانی بود که @ BG.STUDIO__ شروع به کار کرد!

چیست؟
من واقعاً هنری را دوست دارم که خودش را خیلی جدی نگیرد. من دریافتم که سبک اروپایی منعکس شده در برخی از قطعات من بیانگر موارد ساده زندگی است. اگرچه تمام قطعات من به جزئیات توجه ویژه ای دارند ، اما من دوست دارم مطمئن شوم که همه اشیایی که می کشم واقع گرایانه هستند. با توجه به این موضوع ، من همچنین می خواهم سبک هنری پاپ را ترکیب کنم ، اطمینان حاصل کنم که رنگ در خط مقدم است. آخرین سری من ، سری میوه ها ، با گرفتن چیزی بسیار ساده مانند هلو یا پرتقال ، و تبدیل آن به یک قطعه رنگارنگ و روشن ، نمایانگر خوبی از این موضوع است.

اگر یکی از نقاشی های شما بتواند به هر دیواری در دنیا آویزان شود ، کدام یک از نقاشی های شما خواهد بود؟
من فکر می کنم هدف اصلی من این باشد که نقاشی هایم به دیوارهای ممکن آویزان شوند. من عاشق خلق هنر هستم و بسیار خوشحالم که مردم به اندازه من آن را دوست دارند. اگر فقط بتوانم قطعات هنری آویزان در فضاهای سراسر جهان داشته باشم ، من ماه را دوست دارم. این به من الهام می دهد تا بیشتر خلق کنم!

سه نکته برای سبک دادن به نقاشی های خود در خانه؟
1. یک قاب خوب (ضروری)
2. نقاشی را با یک قطعه بیانیه (فرش ، گلدان ، گل) درست کنید
3. از افزودن رنگ بیشتر نترسید

سبک شما از زمان اولین بارگذاری IG بسیار چشمگیر تغییر کرده است ، چه چیزی باعث این تغییر شده است؟
فکر می کنم این واقعیتی بود که من تازه سفر نقاشی خود را شروع کرده بودم. من هنوز واقعاً سبکی نداشتم ، فقط دوست داشتم چیزهای زیبایی خلق کنم!

من هنوز دوست دارم فکر کنم سبک خاصی ندارم ، زیرا من واقعاً دوست دارم همه سبکهای مختلف را ایجاد کنم ، بسته به اینکه در چه حال و هوایی به سر می برم و چه چیزی به من الهام می دهد.

من همچنین انتظار نداشتم که هنر در این مدت کوتاه جذابیتی داشته باشد ، بنابراین در حالی که در طول سفر کمی سبک تغییر کرده ام ، پیدا کردن نقاط قوت و قدرت برای من سخت نبود من از آزمایش چیزهای جدید ترس نداشتم. فکر می کنم مدتی این کار را ادامه خواهم داد.

خودت رو در ده سال آینده کجا میبینی؟
راستش را بخواهید ، اگر یک سال پیش به من می گفتید من به مردم سراسر دنیا نقاشی و چاپ می فروشم ، در کمال ناباوری می خندیدم ، اما اینجا هستیم! من دوست دارم که همچنان به نقاشی و خلق ادامه دهم اما با گفتن این که چه کسی می داند – ظاهراً همه چیز ممکن است!

سوالات Quickfire:

میوه مورد علاقه؟ انبه
مقصد سفر با لیست سطل؟ مایورکا در اسپانیا!
الان با چه رنگ هایی وسواس دارید؟ سبز و آبی عمیق در حال حاضر
لیست پخش برای نقاشی؟ BG.STUDIO در Spotify (فکر کنید: بازدید از مدرسه قدیمی)
داخلی باید داشته باشد؟ یک کاناپه عالی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>