Spuntini Bar جدیدترین غذاخوری پاپ آپ Howard Smith Wharves است!

آرزوی یک تابستان ایتالیایی را صرف سرنگونی لیمونلوهای بی پایان ، خیساندن آفتاب مدیترانه و نمونه گیری از طعم های زنده ساحل آمالفی کرد؟ افسوس ، ما هم * آه *.

در حالی که فرار از اروپا که همه ما آرزو می کنیم ممکن است فقط به عنوان یک رویای دور در حال حاضر وجود داشته باشد ، نترس مغز متفکر هوارد اسمیت واروز برای درمان آن اشکال مسافرتی مزاحم اقدام به راه اندازی یک غذاخوری ایتالیایی خوشمزه و به اندازه لقمه کرده است ، پسرک ، زیبایی است!

به Spuntini Bar ciao بگویید – آخرین پاپ آپ جذاب و جذاب برای محوطه پاتوق کنار رودخانه ما. این لکه کوچک و شیرین ، مجموعه ای جذاب از میان وعده های آب دهان ، بشقاب های ضد پاستو و اسپریتس روی شیر را همراه با یک انتخاب عالی شراب و کوکتل از بین می برد.

Spuntini که در Rivershed Deck واقع شده است ، هر جمعه ، شنبه و یکشنبه از ساعت 5 عصر تا اواخر باز است ، بنابراین شما می توانید آرام بنشینید ، میان وعده خود را بخورید ، و با درخشش بعد از ظهر ساعت طلایی ، به غروب آفتاب و بعد از آن بنشینید!

‘Spuntini’ ، که به معنی “میان وعده” است ، اصطلاحی است که اغلب برای توصیف مفهوم ایتالیایی استفاده از چندین غذای مختلف و لذت بردن از یک وعده غذایی آرام به صورت گروهی استفاده می شود. بنابراین ، در حالی که در آن سعادت آخر هفته غرق می شوید ، با یک وینو در یک دست و یک اپرول در دست دیگر ، دوستانتان را برای یک مهمانی ایتالیایی جمع کنید و از مناظر گسترده رودخانه لذت ببرید.

برای الگوبرداری از فضای رویایی ساحلی ایتالیا ، تعداد انگشت شماری از بهترین دی جی های بریزبن در حال چرخاندن موسیقی متن فیلم پر از ضربات دیسکو الهام گرفته از ایتالیا هستند که شما را بدون هیچ وقت به یک غروب آفتاب دلپذیر آمالفی منتقل می کند.

چه چیزی در منو برای همراهی با آن نوع گرگ و میش وجود دارد؟ در اینجا نگاهی دزدکی مشاهده می کنید:

سلیقه خود را با frittas پیتزا ، arancini ، bruschetta خرچنگ اسبانری ، گل کدو سبز ، فلفل تفت داده شده ، آنچوی و پیتزاهای نازک و ترد درمان کنید. جا برای دسر دارید؟ یک قاشق شیرینی زربت مطمئناً آن دندان شیرین را راضی می کند.

Spuntini Bar اکنون از ساعت 5 عصر تا اواخر جمعه ، شنبه و یکشنبه باز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>