So Flushed: چگونه رژگونه خود را مانند یک حرفه ای اعمال کنیم

در برابر هایلایترهای براق و برنزهای گرم کننده پوست که موارد آرایشی ما را پر می کنند ، رژگونه احساس می کند که کمی عقب مانده است. اما خبر فلش! این پاپ رنگ یک است عمده روند زیبایی – و نه فقط در ماه های گرمتر.

رژگونه با توانایی خود در ایجاد چهره با انرژی ، زاویه و بیدارتر به نظر می رسد ، قهرمان ناخوشایند دنیای آرایش است. هیچ چیز صورت شما را مانند برافروختگی گونه ها روشن نمی کند. این یک سلاح مخفی در زره پوش آرایش شما است که می تواند چهره شما را بلند کند و به شما کمک کند آن تابش تازه از ساحل را که در تمام طول سال تعقیب می کنیم به شما بدهد.

برنامه را درست دریافت کنید و نتیجه خیلی بیشتر از یک رنگ ساده است: فرمول ، محل قرارگیری و سایه همه به نتیجه کمک می کنند. اما قبل از افزودن هرگونه رژگونه قدیمی به زرادخانه خود ، مواردی وجود دارد که باید در مورد نحوه استفاده از آن بدانید.

از گزینه های رژگونه تا فرمول های خامه ای و سایه هایی که بیشتر به رنگ چهره شما می آیند ، مغز آرایشگر سرینا ویلی در بریزبن را در مورد این آرایش که باید داشته باشید و اینکه چگونه می توانید به نفع خودتان کار کنید

مکان مناسب برای پوشیدن رژگونه شما کجاست؟

به نظر من قرار دادن رژگونه بالاتر روی گونه ها چاپلوسانه ترین روش پوشیدن آن است. صورت را بلند کرده و ظاهری جوانترتر می دهد. مقدار کمی را روی پل بینی خود بمالید تا کاملاً آفتاب ببوسد و برافروخته شود.

روش صحیح اعمال آن چیست؟

بیشتر اوقات ، ترجیح می دهم از رژگونه های کرم استفاده کنم. من فکر می کنم کرم ها از نظر ظاهری تازه تر به نظر می رسند و اگر اشتباهی مرتکب شوند و نیاز به ترکیب داشته باشند ، بخشنده تر هستند. رژگونه های کرم را بهتر است با گرمای انگشتان خود بزنید. زیبایی رژگونه های کرم این است که فقط به گونه ها محدود نمی شوند! همچنین می توانید از آنها بر روی چشم ها و لب ها استفاده کنید تا یک رنگ کلی به صورت اضافه کند.

اگر من از رژگونه پودری استفاده می کنم ، این ماده را با قلم مو روی کرم لایه لایه می کنم تا محصول کرم را تنظیم کند. رژگونه های پودری می توانند به عنوان سایه چشم باورنکردنی به نظر برسند.

رژگونه یک محصول عالی و چند منظوره است ، بنابراین با آن سرگرم شوید!

چه نوع رژگونه ای برای نوع پوست شما مناسب است؟

رژگونه های کرم را می توان در انواع پوست استفاده کرد ، و به ویژه روی پوست های خشک خوب کار می کند. به درخشش و شادابی رنگ کمک می کند ، در حالی که هنوز بسیار پوست و جوان است. بیشتر مردم فکر می کنند که برنز کلیدی برای بدست آوردن آن درخشش آفتابی است ، اما شما باید یک رنگ صورتی در سایه دلخواه خود اضافه کنید تا واقعاً جلوه تابستانی آن را تقویت کند.

اگر پوست چربی دارید ، من همیشه توصیه می کنم رژ لب کرم خود را با ماندگاری طولانی با پودر تنظیم کنید.

کدام رنگ رژ برای شما مناسب است؟

به زیر رنگ پوست خود نگاه کنید. برای ته رنگهای سرد / منصفانه من صورتی های نرم و گلگون را توصیه می کنم. برای ته رنگهای زیتونی یا گرم ، بیشتر به دنبال رژگونه هلو می روم و برای رنگ پوست های عمیق تر ، توت و آلو پر شور به نظر می رسند.

برای زیره های جالب:

برای زیر رنگ های گرم:

برای رنگ پوست های عمیق تر:

بهترین ابزار برای استفاده از رژگونه چیست؟

این واقعاً به محصولی که استفاده می کنید بستگی دارد. برای کرم ها ، من همیشه توصیه می کنم محصول را روی دست خود گرم کنید و سپس آن را با انگشتان استفاده کنید.

برای رژگونه پودری ، با گونه و یا برس رژگونه بزنید. فقط قبل از استفاده بیش از حد بر روی آن ضربه بزنید – به یاد داشته باشید که همیشه می توانید رنگ را بسازید ، اما حذف آن بسیار سخت تر است!

عاشق هک زیبایی هستید؟ این هک های آرایش TikTok را ویروسی کنید.

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>