Skinceuticals Phloretin CF Review – زیبا با مغز

skinceuticals بررسی phloretin cf

Skinceuticals CE Ferulic استاندارد طلایی برای سرم های ویتامین C است. همه مارک ها کلاهبرداری می کنند.

اما ، آیا می دانید Skinceuticals سرم ویتامین C دیگری ایجاد می کند؟

Phloretin CF نامیده می شود. Phloretin CF به جای اسید کلاسیک 15-L- اسکوربیک ، 1 Vit ویتامین E و 0.5 Fer اسید فرولیک ، کمی مضطرب است. مقدار اسید اسکوربیک L را به 10٪ کاهش داد ، ویتامین E را با 2٪ کلوریتین جایگزین کرد و همان دوز اسید فرولیک را حفظ کرد.

آیا از CE Ferulic بهتر کار می کند؟ بیایید بفهمیم:

Skinceuticals Phloretin CF چیست؟

ویتامین C برای پیری پایین و روشن شدن پوست

L-Ascorbic Acid فرم خالص ویتامین C است ، یک آنتی اکسیدان قوی که:

اگر در مورد ضد پیری جدی هستید ، به این کودک در برنامه مراقبت از پوست خود نیاز دارید. اما مراقب باشید! L-Ascorbic Acid دارای چند عارضه جانبی است که باید از آنها آگاه باشید:

  • ناپایدار: در معرض نور و هوا به سرعت خراب می شود. فقط وقتی آماده استفاده روزانه هستید آن را بخرید. اگر سرم قهوه ای شده باشد ، خیلی دیر است. این بی فایده است. آن را دور بیانداز!
  • تحریک: غلظت های زیاد (15٪) اسید اسکوربیک L – به ویژه در PH پایین (زیر 3) که برای جادو سازی لازم است – می تواند پوست را تحریک کند ، به خصوص اگر حساس باشد. Phloretin CF از 10٪ استفاده می کند ، غلظت حساس به پوست است.

مربوط: هر آنچه در مورد ویتامین C در مراقبت از پوست باید بدانید

فلوریتین برای پیری زودرس در آهستگی پایین می رود

فلورتین یک فلاونوئید است که در سیب های با وجود یافت می شود آنتی اکسیدان قوی خواص از چند طریق سرعت پیری را کاهش می دهد:

طبق یک مطالعه در سال 2008 ، نتایج مشابهی را به ترکیب کلاسیک ویتامین C + ویتامین E + اسید فرولیک می دهد:

“این مطالعه تایید می کند نقش محافظتی از مخلوط منحصر به فرد آنتی اکسیدان حاوی ویتامین C ، اسید فرولیک و فلورتین بر روی پوست انسان از اثرات مضر تابش UV. فلورتین علاوه بر آنکه یک آنتی اکسیدان قوی است ، ممکن است باعث ثبات و افزایش در دسترس بودن ویتامین C و اسید فرولیک موضعی پوست شود. ما پیشنهاد می کنیم که مخلوط آنتی اکسیدان با ایجاد ضدآفتاب در محافظت از پوست برای پوست انسان مکمل و هم افزایی خواهد داشت. “

من هنوز ویتامین C + ویتامین E + اسید فرولیک را به نسخه Phloretin ترجیح می دهم ، فقط به این دلیل که در طول سال ها بیشتر مورد تحقیق قرار گرفته است. اما فلورتین نیز بسیار امیدوار کننده است.

مربوط: Skinceuticals CE Ferulic VS Phloretin CF: کدام یک بهتر است؟

الكول دنات برای تقویت تحویل

الکل دنات یکی از سو ingredients تفاهم ترین مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست است. حرف در خیابان این است که بسیار خشک و تحریک کننده است.

تا حدی ، این درست است. دلیل این که بعد از خوردن یک کوکتل بسیار زیاد احساس خیلی بدی دارید این است که الکل در حال خشک شدن تمام سلول های بدن شما است و به شما یک حالت بد کمبود آب بدن می دهد.

آیا هنگام استفاده از الکل روی پوست ، همین مورد وجود دارد؟ بستگی دارد اگر تمام الکلی که روی آن شل می کنید ، بله ، پوست شما را خشک می کند.

ولی اگر از الكل به همراه مواد مرطوب كننده استفاده كنید ، آنها اثرات خشك كردن آن را خنثی می كنند. علم این را تأیید می کند. مطالعات اخیر نشان می دهد که الکل در حد خشک شدن قبلی نیست.

با گفتن این حرف ، پوست همه متفاوت است. اگر پوست شما به ویژه به دنات الکل حساس است و آن را به خوبی تحمل نمی کند ، این سرم برای شما مناسب نیست.

اما الکل در اینجا چه کاری انجام می دهد؟ این یک حامل فرار است که به مواد فعال کمک می کند تا به پوست نفوذ کنند ، بنابراین آنها می توانند بهتر و سریعتر کار کنند.

مربوط: حقیقت در مورد مراقبت از پوست بدون الکل: معنای واقعی آن چیست؟ (نکته: این چیزی نیست که شما فکر می کنید)


مبارزه برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری که واقعاً باعث کاهش چین و چروک پوست می شود و به پوست شما درخشش جوانی می بخشد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بافت

آبکی است ، با این حال کمی احساس روغن می کند. بلافاصله در پوست فرو می رود.

عطر

بدون عطر است. اما ماده تشکیل دهنده بوی بدی به آن می دهد. نوعی از این موارد است که شما الکل زیادی در قهوه خود ریخته اید (لطفاً این کار را نکنید ، خانمها!)

نحوه استفاده از آن

صبح ، بعد از پاک کننده و قبل از ضد آفتاب برای تقویت ضد آفتاب آن.


عملکرد و نظر شخصی

بر اساس مرورهایی که من به صورت آنلاین خوانده ام ، Skinceuticals Phloretin CF یک محصول دوست داشتنی یا متنفر است. من کاملا می بینم چرا

سرم های آنتی اکسیدان پیشگیری هستند. اگر انتظار دارید که چین و چروک های شما در طی یک هفته (یا ده) از بین برود ، موفق باشید. آنها نمی توانند این کار را انجام دهند. Phloretin CF نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در عوض ، شما باید به علم اینجا اعتماد کنید. ویتامین C + Phloretin + Ferulic Acid می تواند از پوست در برابر آسیب های محیطی محافظت کند تا به آرامی پیر شود – اما دیدن نتایج سال ها طول می کشد.

چیزی که بلافاصله می بینید ، اثر روشن کننده است. Phloretin CF باعث درخشش پوست من می شود! همچنین باعث می شود کمی نرم و نرم شود.

skinceuticals phloretin cf

این برای کیست؟

  • کسانی که نمی توانند 15 15 اسید اسکوربیک L را تحمل کنند
  • کسانی که کنجکاو هستند سعی کنند جایگزینی برای ویتامین C + ویتامین E + اسید فرولیک استفاده کنند

این برای چه کسی نیست؟

  • اگر در حال حاضر از Skinceuticals CE Ferulic (یا یکی از این موارد تکراری) استفاده می کنید ، نیازی به تعویض نیست

آیا Skinceuticals Phloretin CF مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
به جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند ، ظاهر تغییر رنگ را کاهش می دهد و باعث بهبود رنگ و بافت پوست می شود. درست است، واقعی. به خاطر داشته باشید که همه سرم های ویتامین C این کار را انجام می دهند.
مکمل عالی ضد آفتاب برای محافظت بیشتر. درست است، واقعی.
فاقد پارابن و ایده آل برای انواع طبیعی ، روغنی ، ترکیبی و پیری. درست است، واقعی.

بسته بندی

یک بطری تیره با اپلیکاتور قطره چکان که استفاده از سرم را آسان می کند.

قیمت و در دسترس بودن

166.00 دلار / 150.00 پوند در Blue Mercury، Dermstore، and Look Fantastic

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر پوست شما نمی تواند دوزهای بالای ویتامین C را تحمل کند ، این یک گزینه موثر است که باید در نظر بگیرید.

تقلب و جایگزین


آبزیان / آب / eau ، دیپروپیلن گلیکول ، الکل دنات ، اسید اسکوربیک ، بوتیلن گلیکول ، تری اتیل سیترات ، فلوریتین ، فرولیک اسید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>