Skinceuticals Blemish + Age Age – زیبا با مغز

لک پوستی + بررسی دفاع سن

صبر کن ، چی ؟! آیا افزایش سن به معنای تعویض آکنه با چین و چروک نیست؟ چرا حالا هر دو را می گیرید ؟!

و درست زمانی که فکر می کردید روال مراقبت از پوست خود را برطرف کرده اید. اگر فقط یک محصول وجود داشته باشد که بتواند همزمان آکنه و چین و چروک را برطرف کند ، بنابراین لازم نیست روال مراقبت از پوست خود را از ابتدا تجدید کنید …

Skinceuticals Blemish + Age Defense وعده انجام چنین کاری را می دهد. تحویل می دهد؟ من آن را آزمایش کردم تا بدانم:

در Skinceuticals Blemish + Age Defense چیست؟

1.5٪ اسید سالیسیلیک برای رفع انسداد منافذ و درمان آکنه

سالیسیلیک اسید یک لایه بردار روی استروئیدها است. به سه روش به درمان آکنه کمک می کند:

  1. لایه برداری سطحی: سالیسیلیک اسید چسب را که سلول های پوست را در کنار هم نگه می دارد حل می کند تا بتوانند از بین بروند. هنگامی که آنها از پوست شما جدا می شوند ، به طور تصادفی وارد منافذ پوست شما نمی شوند و آنها را مسدود می کنند.
  2. لایه برداری منافذ: سالیسیلیک اسید محلول در روغن است ، بنابراین به راحتی در سد چربی پوست نفوذ می کند و وارد منافذ می شود و تمام توده ای که آنها را مسدود کرده است را از بین می برد و جوش های سرسیاه و جوش ایجاد می کند.
  3. تسکین دهنده: سالیسیلیک اسید دارای خواص ضد التهابی است که قرمزی همراه با جوش ها را کاهش می دهد.

مربوط: چرا اسید سالیسیلیک برای پوست بدون لکه مهم است؟

3.5٪ اسید گلیکولیک برای محو شدن نقاط تاریک

گلیکولیک اسید کوچکترین عضو از خانواده آلفا هیدروکسی اسیدها (AHAs) است ، گروهی از لایه بردارها که چسب روی سلول های پوست را با هم حل می کند ، بنابراین می توانند سریعتر پوست شما را از بین ببرند. در اینجا چگونگی این کار برای پوست مفید است:

  • صاف کردن بافت: از بین بردن سلول های خشن پوست ، بافت پوست شما را نرم و صاف می کند. چین و چروک ها نیز کوچکتر به نظر می رسند.
  • محو نقاط تیره: هنگامی که آسیب دیده ترین و تیره ترین سلول ها را در بالای پوست خود حذف می کنید ، سلول های جدیدتر و روشن تری را که در زیر آن پنهان شده بود ، نشان می دهید. این کار را به اندازه کافی تکرار کنید و نقاط تیره از بین می روند.
  • آبرسانی به پوست: دارای خاصیت رطوبت رسان است که آب را به پوست جذب کرده و به آن متصل می کند.
  • از آکنه جلوگیری می کند: اگر سلول های مرده روی پوست شما قرار داشته باشند ، نمی توانند منافذ پوست را مسدود کرده و باعث ایجاد جوش در شما شوند.

اندازه کوچک آن قدرت آن است: اسید گلیکولیک عمیق تر از سایر AHA ها نفوذ می کند ، بنابراین بهتر و سریعتر کار می کند. گرفتن؟ این نیز باعث می شود بیشتر شود آزار دهنده.

مربوط: اسید گلیکولیک در مقابل اسید لاکتیک: از کدام باید استفاده کنید؟

ALCOHOL DENAT برای افزایش تحویل

الکل دنات یکی از سوءتفاهم ترین مواد در مراقبت از پوست است. کلمه در خیابان این است که به طرز وحشتناکی خشک و تحریک کننده است.

تا حدودی ، این درست است. دلیل این که بعد از خوردن یک کوکتل زیاد احساس بدی دارید این است که الکل تمام سلول های بدن شما را خشک می کند و باعث بد آب شدن بدن شما می شود.

آیا وقتی پوست را با الکل تمیز می کنید ، همین امر صدق می کند؟ بستگی دارد. اگر فقط از الکل استفاده می کنید ، بله ، پوست شما را خشک می کند.

ولی اگر از الکل به همراه مواد مرطوب کننده استفاده می کنید ، با خشک شدن آن مقابله می کنند. علم این را تایید می کند. مطالعات اخیر نشان می دهد که الکل آنقدر خشک نمی شود که تصور می کردیم.

با گفتن این ، پوست هر کس متفاوت است. اگر پوست شما نسبت به الکل دنات حساس است و آن را به خوبی تحمل نمی کند ، این سرم برای شما مناسب نیست.

اما الکل در اینجا چه می کند؟ این یک حامل فرار است که به ایجاد محلول و بافت نازک کمک می کند.

مربوط: حقیقت در مورد مراقبت از پوست بدون الکل: واقعاً به چه معناست؟ (نکته: این چیزی نیست که شما فکر می کنید)

اسید دیوسیک برای محو شدن نقاط تاریک

اسید دیوسیک مخفف عبارت Octadecenedioic acid است. این اسید از نظر ساختاری مشابه آزلایک اسید دارای خواص ضدالتهابی و روشن کننده پوست است.

اگرچه هنوز مکانیسم دقیق عمل را نمی دانیم ، اما تولید بیش از حد ملانین ، علت اصلی ایجاد لکه های تیره را کاهش می دهد.

گرفتن؟ ما نمی دانیم که چقدر اسید دیوسیک برای تامین این مزایا نیاز دارید. Skinceuticals Blemish + Age Defense 2٪ دارد. نه بالاترین و نه کوچکترین. می تواند آنقدر بالا باشد که کار کند.

مربوط: نبرد روشن کننده های پوست: که بهترین جایگزین برای هیدروکینون است


آیا در تلاش هستید تا یک روتین مراقبت از پوست را که درخشندگی ، جوش ها و جوش های سرسیاه را از بین می برد کنار بگذارید؟ برای شروع کار ، برگه رایگان “بهترین روال مراقبت از پوست برای پوست چرب” را بارگیری کنید (شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


بافت

مایع و روان.

عطر

عاری از عطر است. اما بوی الکل می دهد.

نحوه استفاده از آن

هر شب در شب ، بعد از پاکسازی اما قبل از سرم ها و مرطوب کننده های دیگر.


عملکرد و نظر شخصی

اولین چیزی که در مورد Skinceuticals Blemish + Age Defense توجه کردم این است که چقدر ملایم است. با وجود محتوای الکل ، آن را پوست را نیش نمی زند و آن را خشک نمی کند. در واقع ، من فرمول را کمی آبرسان (همیشه یک امتیاز مثبت) می دانم.

هنگامی که برای اولین بار شروع به استفاده از آن می کنید ، ممکن است کمی پاکسازی را تجربه کنید. پوست من آنقدر مستعد جوش نیست ، بنابراین این کار را نکردم. اما من در آن زمان از ماه یک یا دو جوش می زنم (اوه ، لذت های زن بودن!).

با افزایش سن ، این خشم عصبانی پس از مرگ یک علامت قرمز بر جای می گذارد. به خودی خود ناپدید می شود ، اما من دوست دارم برای تسریع روند ، به او کمک کنم. Skinceuticals Blemish + Age Defense کار را انجام می دهد.

نه خیلی آهسته ، بعد از چند هفته شاهد کاهش علامت قرمز بودم. پوست من هم اکنون صاف و نرم تر شده بود. اگر مستعد ابتلا به آکنه هستید ، دو هفته دیگر به آن زمان بدهید تا این مشکل نیز از بین برود.

در عوض ، آن برای خطوط و چین و چروک های من زیاد کار نکرد. آنها هنوز آنجا هستند ، مانند گذشته عمیق. من توصیه می کنم این سرم را با رتینول جایگزین کنید تا در آنها نیز خللی ایجاد شود.

مربوط: راهنمای کامل رتینول: چیست ، چگونه عمل می کند و چگونه استفاده می شود

skinceuticals لک + دفاع سن

برای کیست؟

  • پوست چرب
  • پوست مستعد آکنه
  • پوست بالغ که دارای آکنه و لکه های تیره است

این برای چه کسی نیست؟

اگر با آکنه/لک مواجه نیستید ، این برای شما مناسب نیست.

بسته بندی

یک بطری شیشه ای قهوه ای تیره با یک دستگاه پخش پیپت. زیبا و آسان برای استفاده.

آیا Skinceuticals Blemish + Age Defense به ادعای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
سرم صورت بدون روغن که تشکیل آکنه بزرگسالان را کاهش می دهد و علائم قابل مشاهده پیری را بهبود می بخشد. این باعث بهبود آکنه می شود ، اما کمک چندانی به ضد پیری نمی کند.
تولید چربی اضافی را کاهش می دهد. کمی این کار را انجام می دهد.
ظاهر لکه ها ، لکه ها و رنگ ناهموار پوست را بهبود می بخشد. درست است، واقعی.
ضد عفونی کننده منافذ مسدود شده است. درست است، واقعی.
علائم قابل مشاهده پیری را کاهش می دهد. به از بین بردن لکه های تیره کمک می کند نه چین و چروک.

قیمت و در دسترس بودن

92.00 دلار/90.00 پوند در بلو مرکوری و درمستور

آیا به آن نیاز دارید؟

اگر آکنه دارید و می توانید این هزینه را تحمل کنید ، این گزینه خوبی است که باید در نظر بگیرید.

Dupes & Alternatives


الکل دنات. ، آب ، متیل پروپاندیول ، گلیکولیک اسید ، دییزوپروپیل آدیپات ، اکتادسندیوئیک اسید ، هیدروکسی اتیل پیپرازین اتان سولفونیک اسید ، اسید سیتریک ، کاپریلوئیل سالیسیلیک اسید ، هیدروکسید سدیم ، پلی کواترنیوم 10

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>