Red Ridge The Label داستان های بومیان را از طریق مد زنده نگه می دارد

با داشتن یکی از غنی ترین و قدیمی ترین ملیله های فرهنگ در جهان ، داستان های بومی استرالیا نه تنها بخشی جدایی ناپذیر از سنت های آنها است – آنها یک گنجینه ملی هستند ، و این برچسب داخلی به آنها کمک می کند تا به شیک ترین شکل فراتر روند. .

Red Ridge the Label از ماسه های قرمز مركزی Central West Queensland متولد شده و داستان های مردم این هنر را در هنرهای پوشیدنی به اشتراک می گذارد. مجموعه دوم آنها “جورجینا” ، طب سنتی بومی بومیان را از طریق آثار هنری خواهران و بزرگان Wangkangurru و Yarluyandi ، Aulpunda ‘Jean’ Barr-Crombie و Anpanuwa ‘Joyce’ Crombie کشف می کند. ما با هدایت راهی که دیگران را دنبال می کنند ، با خواهران در مورد الهاماتشان ، هفته آشتی و اهمیت کشور صحبت کردیم.

چه چیزی الهام بخش Red Ridge The Label است؟

ما نیاز داریم که آرزوهای خلاقانه ای را بیان کنیم که داستان هایی را که مادر و پدر ما نقل می کنند ، بیان کنیم و ما این داستان ها را از طریق هنر و مد به اشتراک می گذاریم. مردم از طریق Red Ridge the Label توجه خواهند کرد و به ما اجازه می دهند که ما به عنوان هنرمندان بومی پیشرفت کنیم ، به عنوان رهبران فرهنگی شناخته شویم ، و زنانی که می توانند مسیرهایی را برای مسافران جدید ایجاد کنند.

ما به عنوان بزرگترها می خواهیم پیشگام شویم و افراد جوان را تشویق کنیم که در سفر مد گنجانده شوند ، در رکاب ما قدم بزنند و آنها را تشویق کنیم که داستانهایی را که باید تعریف کنیم به اشتراک بگذارند – بخشی از آن باشیم و یک جهان مدرن را با دانش از فرهنگ باستان شروع سفر برای ما بسیار دشوار بود و اکنون نمی خواهیم متوقف شویم و تسلیم شویم. ما می خواهیم میراثی برای مردم خود ، جوانان ما و جوانان جوان آینده ایجاد کنیم. این داستان ، سفر و رد پای ماست.

مجموعه جورجینا چگونه بوجود آمد؟

ما با رودخانه دیامانتینا و جورجینا که خانواده در آنجا کار می کردند ، بازی می کردند و در حاشیه رودخانه زندگی می کردند ، با کشور ارتباط داریم. مجموعه جورجینا از مجموعه Diamantina الهام گرفته از عشق ما به کشور ، آرزو و رویای ما برای ورود به سبک آثار هنری بومی الهام گرفته است.

عشق ما به کشور قدرتمند است و آثار هنری ما رنگ و زیبایی کشور را زنده می کند. این مکانها محلی است که خانواده در آن کار می کنند ، بچه هایی به دنیا می آیند و بزرگ می شوند و بیشتر زندگی ما را در رودخانه ها و ماسه های شنی بازی می کنند. مجموعه جورجینا درباره داروهای بوش است که در سراسر کشور کانال جورجینا و ماسه های صحرا رشد می کنند. واتل Sandhill در پای تپه های ماسه ای رشد می کند ، که به رودخانه ها متصل می شوند. Gumby gumby یکی دیگر از داروهای بوش است که اکنون به طور گسترده استفاده می شود.

به طور سنتی ، داروهای بوش که الهام بخش این طرح ها هستند چگونه استفاده می شوند؟

افراد مسن از داروی بوش استفاده می کردند ، همانطور که همه آنها دارا بودند و همه آنها می دانستند. این نسل به نسل منتقل شده است و اکنون ما داستان های پزشکی بوش را تعریف می کنیم.

واتل Sandhill توسط افراد مسن برای تمیز کردن بدن با سیگار کشیدن یا در مراسم سیگار کشیدن استفاده می شود. این یک داروی بوته ای است که با غذای بوته ای از صحرای شنی منطقه Birdsville همراه است.

موضوع هفته “آشتی بیش از یک کلمه” برای شما چه معنایی دارد؟

Red Ridge the Label چیزی بیش از یک کلمه است – این در حال قدم زدن و صحبت کردن در میان هنر است ، از بوم گرفته تا راه باریک. مد روشی برای اشاعه کلمات از طریق هنر و اتصال مردم به کشور است. ما در حال بیان داستان هایی از راه های فرهنگی از طریق مد هستیم تا همه لذت ببرند و به مردم اجازه می دهند هنگام آموزش و یادگیری برای نسل های آینده صحبت های خود را انجام دهند و آنچه را که برای نسل جوان داریم برای حفظ ارتباط به اشتراک بگذاریم.

Red Ridge the Label روشی مدرن برای به اشتراک گذاشتن این داستان ها با افراد جوان است. این آغازی است برای نسل بعدی که آن را بیشتر از بزرگترهای ما بگیریم و بزرگترها را علاقه مند کنیم ، بنابراین آنها می توانند به فرزندان و فرزندان آینده خود منتقل شوند.

مجموعه جورجینا را اینجا ببینید.

تصاویر توسط کتی فرگوس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>