Premiere فیلم کوتاه MeOhMy و پس از جشن Cloudland را در ماه ژوئن بگیرید

اگر فکر می کردید روزهای سینما از بین رفته اند ، کارلین فیلم کارگردان ، تهیه کننده اجرایی و نویسنده فیلم بریزبن ، چارلی بوروز از استودیوی MeOhMy ، اینجاست تا اشتباه شما را ثابت کند. چارلی که به دلیل سبک چشمگیر و استعداد درخشان خود مشهور است ، فیلم کوتاه جدید خود را در کنار تهیه کننده مدیسون استورجس و تیم ، به روشی آوانگارد معمولی که ما شناختیم و دوستش داریم ، راه اندازی می کند.

چارلی برای بزرگداشت انتشار آخرین اثر هنری سینمایی MeOhMy ، “من می توانم فرانسوی باشم” ، از 12 ژوئن در بریزبن میزبان یک فیلم برتر و پس از مهمانی فیلم واقعی است. و گفتگوی هوشمندانه شلاق زمان سفر به دهه های 1920 و 30 است که رسم آن بود که برای یک شب مجلل در کاخ عکس لباس بپوشیم!

وقت آن است که با یک لباس لباس کاملا مشکی ، لباس مجلسی مورد علاقه خود را بیرون بیاورید ، آن را با لمس چرم یا توری بپوشانید و لب قرمز و چشمگیر آن را برای حضور در نمایش تئاتر جذاب و جذاب Balmoral Cineplex بپوشانید.

به گفته چارلی ، میهمانان می توانند انتظار داشته باشند که توپ کراوات سیاه “کاملاً محکم” باشد. از ساعت 7 بعد از ظهر تا نیمه شب ، رقصندگان بورلسک ، مشروبات الکلی بدون ته ، یک گروه موسیقی و شکوفه های زیبا اتاق رز جذاب و زیبا را که در طبقه آخر Cloudland نشسته است ، تصاحب می کنند (فکر کنید: لرزش های زیبای گتسبی).

با 125 دلار ، یک شب از نوشیدنی های بی کف ، غذاهای خوشمزه ، سرگرمی و مناظر خیره کننده و همچنین پیش نمایش آخرین مجموعه چاپی توسط MeOhMy با همکاری Marker از مهمانان پذیرایی می شود.

بلیط های آغازین فیلم و پس از آن فیلم اکنون به فروش می رسد ، اما در سومین و آخرین تخصیص است. مال خود را در اینجا بگیرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>