Paula’s Choice Omega + Complex Serum Review – زیبا با مغزها

بررسی سرم امگا + کمپلکس انتخاب پائولا

بهترین محصولات مراقبت از پوست به عنوان بهترین اسرار نگهداری می شوند.

سرم مجتمع + امگا Paula’s Choice را مصرف کنید. در حالی که همه علاقه مند به داشتن ویتامین C و تقویت کننده های رتینول هستند ، این سرم کم ادعا یک بوم بی عیب و نقص و انعطاف پذیر ایجاد می کند که درخشش درخشان و جوان تر را به شما می بخشد.

آن را به عنوان پایه ای برای ساختن بقیه برنامه های مراقبت از پوست خود در نظر بگیرید. به همین دلیل است:

سرم مجتمع امگا + انتخاب پائولا چیست؟

روغن های امگا 3 ، 6 و 9 برای تقویت موانع محافظتی پوست

اسیدهای چرب امگا اسب کار دنیای مراقبت از پوست هستند. آنها بندرت مورد شناسایی و تمجید قرار می گیرند ، اما بدون آنها ، پوست شما به معنای واقعی کلمه از بین می رود.

این اسیدهای چرب بلوک های مانع محافظتی پوست شما را تشکیل می دهند. وقتی خراب شد ، پوست شما خشک ، پوسته پوسته و تحریک می شود. اسیدهای چرب هر سوراخ در آن ایجاد شده و پوست را به حالت معمول ، نرم و لطیف خود باز می گرداند.

به علاوه ، آنها پوست را کاملاً مرطوب کرده ، قرمزی و تحریکات را تسکین داده و پوسته پوسته شدن را بهبود می بخشد. به عبارت دیگر ، هنگامی که پوست شما تمام اسیدهای چرب امگا مورد نیاز را داشته باشد ، سالم تر به نظر می رسد. ساکن جوان تر

سرم مرکب + امگا Paula’s Choice اسیدهای چرب زیادی دارد. موارد برجسته عبارتند از:

  • روغن بزرک: منبعی غنی از اسیدهای چرب امگا 3 ، -6 و -9 ، فوق العاده مرطوب کننده و تسکین دهنده است. به ترمیم مانع محافظتی پوست کمک می کند ، پوست را نرم و لطیف می کند و به آرامش تحریکات کمک می کند.
  • اسید لینولئیک: اسید چرب امگا 6 ، پوست را مرطوب می کند ، تولید چربی را تنظیم می کند و حتی دارای خواص ضد التهابی است که قرمزی و تحریکات را تسکین می دهد.
  • روغن دانه چیا: منبعی غنی از اسیدهای چرب امگا 3 ، سد محافظتی پوست را تقویت می کند ، خارش را تسکین می دهد و حتی سهم آنتی اکسیدان مناسبی برای کاهش پیری زودرس دارد.

مربوط: چگونه می توان مانع محافظتی پوست خود را تقویت کرد (و چرا مهم است)

سرامیدها برای مرطوب سازی و تقویت موانع پوستی

سرامیدها هستند مومهای روغنی (“cera” به معنی موم در لاتین است) که چسبی را تشکیل می دهد که سلولهای پوست را به هم نزدیک می کند (همراه با اسیدهای چرب ، کلسترول و غیره).

کار آنها این است که تقویت و ضد آب بودن سد محافظتی پوست ، به طوری که رطوبت در آن (جایی که لازم است برای آبرسانی به پوست باشد) باقی بماند و میکروب ها ، آلاینده ها و سایر میکروب ها در آن باقی بمانند (بدون تحریک!).

یک مانع محافظتی قوی تر همچنین به پوست کمک می کند تا در برابر حملات هوای سخت ، آلاینده ها و هر چیز دیگری که قصد آسیب رساندن به آن را دارد ، مقاومت کند.

صحبت درباره آسیب … شما می دانید سد شما چه زمانی خراب شده است. ناگهان پوست شما خشک می شود. قرمز. پوسته پوسته ، حتی افزودن سرامیدها به برنامه مراقبت از پوست می تواند از بروز این اتفاق جلوگیری کند – یا اگر از قبل پوست را پرستار کنید و به سلامتی بازگردد.

مربوط: آیا سرامیدها کلید سلامت پوست هستند؟

اسید هیالورونیک برای هیدراتاسیون پوست

اسید هیالورونیک یک آهن ربا برای استروئیدها است. پوست را تا 1000 برابر وزن خود در آب جذب و به آن متصل می کند!

تمام این رطوبت پوست شما را بسیار شاد می کند: آن را بهم می ریزد ، بنابراین خطوط ریز و چین و چروک ها کوچکتر به نظر می رسند. لمس آن را نرمتر می کند. و به آن درخشش شبنمی می بخشد.

اسید هیالورونیک اسید تنها آهن ربا نیست. گلیسیرین همین کار را می کند (در مقیاس کوچکتر).

مربوط: چرا شما باید اسید هیالورونیک را به روال مراقبت از پوست خود اضافه کنید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که خشکی را از بین می برد و پوست شما را لطیف و شبنم می کند ، مبارزه می کنید؟ برای شروع “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” رایگان خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


بافت

لوسیون ابریشمی و سبک. به سرعت در پوست فرو می رود بدون اینکه باقی مانده چسبنده ای پشت سر بگذارد.

عطر

بدون عطر است.

نحوه استفاده از آن

در AM ، بعد از سرم ویتامین C و قبل از ضد آفتاب. تا زمانی که پوست شما خیلی خشک نباشد ، این مانند یک مرطوب کننده سبک عمل می کند.

در PM ، درست قبل از مرطوب کننده.

عملکرد و نظر شخصی

Paula’s Choice Omega + Complex Serum یک عطای الهی برای خشکی پوست است. پوست خشک. پوست حساس. در هر زمان پوست شما به مقداری TLC نیاز دارد.

من هر شب درست قبل از مرطوب کننده از آن استفاده می کنم و صبح که از خواب بیدار می شوم ، پوستم بهتر به نظر می رسد. اولین چیزی که متوجه شدم صاف بودن است. OMG ، پوست من را خیلی نرم می کند، به سختی می توانم دست از چهره بردارم.

این هم چاق است. خطوط ظریف اطراف چشم من به طور قابل توجهی کوچکتر از چشم غیر مسلح به نظر می رسند. و درخشندگی. درخشش ظریفی به من می دهد که سالم فریاد می کشد.

این قدرت رطوبت برای شماست. هنگامی که پوست شما تمام رطوبت مورد نیاز را دارد – و سد محافظتی آن دست نخورده است – پوست شما به بهترین شکل طبیعی به نظر می رسد. این نیز در بهترین حالت خود عمل می کند.

بیشتر وجود دارد اگر با هر نوع حساسیتی روبرو هستید ، چه روزاسه ، اگزما ، لایه برداری بیش از حد یا فقط بیش از حد رتینول – ، این می تواند به شما در تسکین آن کمک کند. این قرمزی را کاهش می دهد ، خارش را از بین می برد و التهاب را آرام می کند (علت اصلی هر وای پوستی).

من همه طرفدار سرم های ضد پیری هستم ، اما بدون پایه مناسب آبرسانی ، این محصولات بی فایده هستند. پوست شما هرگز به بهترین شکل به نظر نمی رسد. بنابراین ابتدا فونداسیون را درست کنید و – پس از بهبود پوست – بر روی آن بنا کنید.

و اگر تعجب می کنید ، صید اینجا کجاست؟ این سرم برای پوست های چرب و مستعد آکنه مناسب نیست. روغن های موجود در آن یک نوع بخشش برای نوع پوست خشک و حساس است اما می تواند باعث شکستگی در پوست چرب می شود.

مربوط: آیا اگر پوست شما به طور مناسب هیدراته باشد هنوز به محصولات ضد پیری نیاز دارید؟

سرم پیچیده + امگا Paula's Choice

برای کیست؟

Paula’s Choice می گوید برای انواع پوست است ، اما بیشتر مناسب پوست های خشک و یا حساس است.

برای چه کسی نیست؟

اگر پوستی چرب یا مستعد آکنه دارید ، روغن های موجود در اینجا می توانند باعث شکستگی شوند.

بسته بندی

یک لوله آبی روشن با اپلیکاتور پمپ. زیبا ، زیبا و کاربردی است.

آیا سرم مجتمع + امگا Paula’s Choice مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
اسیدهای چرب امگا موجود در این سرم باعث تقویت سطح پوست با مواد مغذی ضروری مورد نیاز برای پوستی سالم ، مرطوب و کاملاً مستحکم می شود. درست است، واقعی.
پوست را در برابر آسیب های محیطی تقویت می کند. درست است، واقعی.
فرمول سبک ، مانع رطوبت پوست را تغذیه می کند. درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

37.00 دلار / 34.00 پوند در Cult Beauty ، Feel Unique ، Nordstrom و Paula’s Choice

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر پوست خشک و / یا حساسی دارید ، این یکی از موارد ضروری است (و من کلمه “باید” را به راحتی استفاده نمی کنم).

تقلب و جایگزین

من هیچ گونه تقلبی دقیق (یا کاملاً مشابه) برای این سرم نمی دانم.

آب (Aqua) ، گلیسیرین (ماده ترمیم کننده پوست) ، Diheptyl Succinate (نرم کننده) ، استرهای Polyglyceryl-3 Candelilla / Jojoba / Bran (تقویت کننده بافت) ، روغن دانه Linum Usitatissimum (بذر کتان) (دانه کتان ؛ امگا غیر معطر – روغن گیاه 3 ، -6 و -9) ، اسید لینولئیک (اسید چرب امگا 6 ترمیم کننده پوست) ، اسید لینولنیک (اسید چرب امگا 3 ترمیم کننده پوست) ، روغن دانه Passiflora Edulis (گیاه امگا 6 غیر معطر) روغن ، روغن بذر Salvia Hispanica (Chia) (روغن گیاهی غیر معطر امگا 3) ، Ceramide EOP (ترمیم کننده پوست / بازسازی) ، Ceramide EOS (ترمیم کننده پوست / ترمیم کننده پوست) ، Ceramide NP (ترمیم کننده پوست / دوباره پر کردن پوست) ، Ceramide NS (ترمیم و بازسازی پوست) ، Caprooyl Sphingosine (ترمیم کننده پوست / ترمیم کننده پوست) ، روغن زیتون Olea Europaea (اسید چرب آنتی اکسیدان صاف کننده پوست) ، فیتوسفینگوزین کپرووئیل (ترمیم کننده پوست) ، بازسازی پوست سدیم (بازسازی پوست) / آبرسانی) کلسترول (تجدید کننده پوست) ، سرامید AP (ترمیم کننده پوست / ترمیم کننده پوست) ، کره Butyrospermum Parkii (شی) نرم کننده نتی اکسیدان) ، توکوفرول (ویتامین E / آنتی اکسیدان) ، هیدروکسی اتیل اکریلات / سدیم اکریلویلد متیل تائرات کوپلیمر (تقویت کننده / تثبیت کننده بافت) ، روغن دانه Prunus Domestica (روغن گیاه آنتی اکسیدان غیر معطر / اسید چرب امگا 9) (لوریل لوریل) ماده مایع کننده نرم کننده) ، گلیسیریل بهنات (نرم کننده / امولسیون کننده) ، لسیتین هیدروژنه (ماده بازسازی کننده پوست) ، سدیم فیتات (عامل کیلیت) ، ترهالوز (هیدراتاسیون) ، ایزوهگزادکان (تقویت کننده بافت / حلال) ، استروئیل لاکتیلات سدیم (امولسیون کننده) گلیسیرین / کوپلیمر اسید سباکیک (ماده تشکیل دهنده فیلم) ، صمغ زانتان (تقویت کننده بافت) ، استیل الکل (آبرسانی) ، تتراهکسی الدسیل اسکوربات (ویتامین C / آنتی اکسیدان) ، آگار (ماده اتصال دهنده) ، گلیسیریل استئارات (امولسیون کننده) ، سزارت -25 ( ماده روان کننده) ، الکل Cetearyl (هیدراتاسیون) ، اسید Behenic (ماده مacثر کننده) ، گلیسیریل روسینات (نرم کننده) ، اسید سیتریک (تنظیم کننده pH) ، بنزیل الکل (نگهدارنده) ، اتیل هگزیل گلیسیرین (نگهدارنده)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>