Paula’s Choice Clear Regular Strength Anti-Redness 2٪ BHA Exfoliant

Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness 2٪ BHA Exfoliant

همه علاقه وافر دارند که Paula’s Choice 2٪ BHA Liquid Exfoliant بهترین چیز برای پوست چرب است.

اما ، حتی بهترین لایه بردار برند نیست. این افتخار نصیب لایه بردار Paula’s Clear Regular Strength Anti-Redness 2٪ BHA می شود.

به همین دلیل است:

لایه بردار Paula’s Clear Regular Strength With Anti-Redness 2٪ BHA؟

اسید سالیسیلیک برای تخلیه منافذ پوست و رفع انسداد

سالیسیلیک اسید یک لایه بردار بر روی استروئیدها است. به سه روش به درمان آکنه کمک می کند:

  1. لایه برداری سطح: سالیسیلیک اسید چسبی را که سلولهای پوست را به هم چسبیده حل می کند تا از بین بروند. هنگامی که از پوست شما خارج شوند ، به طور تصادفی در منافذ پوست شما قرار نمی گیرند و آنها را مسدود نمی کنند.
  2. لایه برداری منافذ: سالیسیلیک اسید محلول در روغن است ، بنابراین به راحتی به سد چربی پوست نفوذ می کند و به داخل منافذ قرار می گیرد و تمام اسلحه هایی را که مسدود می کند از بین می برد و جوش های سرسیاه و جوش به شما می دهد.
  3. تسکین دهنده: سالیسیلیک اسید دارای خواص ضد التهابی است که قرمزی را که همیشه همراه با جوش ها است کاهش می دهد.

گلیکولیک اسید را فراموش کنید. اگر با جوش های سرسیاه ، جوش های سر سفید یا جوش سر و کار دارید ، این ماده لایه بردار برای استفاده است.

مربوط: چرا اسید سالیسیلیک برای پوست بدون لکه مهم است

سدیم هیالورونات تا هیدراتاسیون پوست

سدیم هیالورونات نوعی اسید هیالورونیک است.

اسید هیالورونیک یک آهن ربا است: این ماده رطوبت را از محیط به داخل پوست جذب می کند و به حفظ رطوبت آن برای مدت طولانی کمک می کند. این بسیار قدرتمند است ، می تواند تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد!

تمام این رطوبت پوست را پرتر ، لطیف و روشن می کند. (رموز راز مراقبت از پوست کره ای است ، به یاد دارید؟)

PS سدیم هیالورونات تنها آهن ربا در اینجا نیست. این لایه بردار همچنین حاوی گلیسیرین است: همان کار را انجام می دهد ، اما در مقیاس کوچکتر.

مربوط: راهنمای کامل اسید هیالورونیک در مراقبت از پوست

ALLANTOIN TO SOOTHE SKIN

آلانتوئین از ریشه گیاه Comfrey است. اما نوع استفاده شده در مراقبت از پوست اغلب در آزمایشگاه ساخته می شود.

آلانتوئین دارای خواص ضد التهابی است که باعث تحریک پوست تحریک شده ، قرمزی را تسکین داده و خارش را کاهش می دهد. با کمک به ترمیم پوست به خودی خود عمل می کند.

تحقیقات آن را نشان می دهد زخم های جزئی ، بثورات پوشک ، سوختگی های کوچک و بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس را درمان می کند.

بهترین قسمت؟ فوق العاده لطیف است همه می توانند از آن استفاده کنند – بله ، حتی پوست فوق العاده حساس (هک ، این چیز برای شما ساخته شده است).

مربوط: 9 ماده موثره که پوست تحریک شده و حساس را تسکین می دهند


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که روغن اضافی را از بین می برد ، جوش های سرسیاه را از بین می برد و آکنه را درمان می کند ، مبارزه می کنید؟ برای شروع کار ، صفحه رایگان “بهترین برنامه مراقبت از پوست برای پوست چرب” را بارگیری کنید (این برنامه شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بافت

روان و مایع ، بلافاصله فرو می رود. این ماده باقی مانده براق و نرم را پشت سر نمی گذارد مانند Paula’s Choice 2٪ BHA Liquid Exfoliant.

عطر

بدون عطر است.

نحوه استفاده از آن

  • برای بهترین نتیجه ، آن را با یک پنبه پنبه ای بزنید.
  • هر شب بعد از پاکسازی اگر پوست بسیار مقاوم و آکنه شدید ، می توانید هر شب از آن استفاده کنید.
  • همان شبهای رتینوئید از آن استفاده نکنید (مگر اینکه پوستی داشته باشید که تحمل این ترکیب را ایجاد کرده باشد).

عملکرد و نظر شخصی

Paula’s Choice Clear Regular Strength Anti-Redness 2٪ BHA Exfoliant به نظر می رسد و کاملاً شبیه آب است … اما بسیار قدرتمندتر از آن است.

پوست من هر چه پیرتر می شود خشک می شود ، اما با این وجود مقدار کمی روغن در منطقه t من از بدن خارج می شود. در آن زمان از ماه ، جوش های سر سیاه سرم را جوش می زنم و به اندازه قارچ روی چانه ام است.

استفاده منظم از این لایه بردار – حتی وقتی پوست من شفاف است – هر دو را از بین می برد. اما اگر به هر دلیلی خودم را از یک بطری بیرون بیاورم و چند روز از آن استفاده نکنم ، آن جوش های سرسیاه تند و زننده با انتقام برگرد من آن را دوباره به روال خود اضافه می کنم و ، در عرض چند روز ، آنها دوباره از بین رفته اند.

در موارد نادری که جوش می خورم ، از این لایه بردار دو بار در روز فقط در آن ناحیه استفاده می کنم. خلاص شدن از شر آن چند روز طول می کشد ، اما هی هیچ چیز یک شبه کار نمی کند.

بهترین قسمت؟ باعث تحریک و سوزش پوست من نمی شود. برعکس ، دارای خواص ضد التهابی است که قرمزی را آرام کنید که همیشه همراه با آکنه است.

فقط یک چیز وجود دارد که نمی تواند انجام دهد. اگر جوش های سرسیاه شما واقعاً بسیار قدیمی است ، گلوله های داخل آن بسیار سفت شده اند ، محصولات موضعی نمی توانند آن را ذوب کنند. برای آنها نیاز به استخراج دستی دارید. اما برای جلوگیری از شکل گیری شیشه های جدید ، یک بطری از آن را بگیرید.

محلول لایه بردار ضد سرخ پاولا 2٪ BHA

این برای کیست؟

  • پوست چرب
  • پوست مستعد آکنه (حتی اگر خشک باشد)
  • هر کسی که می خواهد از جوش های سر سفید و سرسیاه خلاص شود
  • پوست حساس

این برای چه کسی نیست؟

اگر جوش های سرسیاه ، جوش های سر سفید یا جوش ندارید ، این برای شما مناسب نیست.

بسته بندی

در یک بطری آبی وجود دارد که هم براق است و هم کاربردی.

PS تصاویر موجود در این پست نسخه اندازه سفر را نشان می دهد. من هیچ وقت در سفر بدون این کار نبودم (نه اینکه این روزها خیلی کار کنم. کووید و همه اینها …).

آیا Paula’s Choice پاک کننده قدرت منظم ضد سرخ 2٪ لایه بردار BHA مطابق ادعاهای خود است؟

مطالبه درست است، واقعی؟
این لایه بردار آرام و ملایم با اسید سالیسیلیک محلول ها را پاک می کند ، مسدود می شود و منافذ پوست را به حداقل می رساند و علائم قرمز حاصل از جوش های گذشته را کم رنگ می کند. درست است، واقعی.
برای آکنه خفیف تا متوسط. درست است، واقعی.
نور آب در عین حال فرمول سریع نتایج سریع را به همراه دارد. درست است، واقعی.
پس از پاکسازی پوست تا دو بار در روز استفاده کنید. این روش برای اکثر مردم بیش از حد تحریک کننده است. هر شب دیگر برای دیدن نتیجه کافی است.

قیمت و در دسترس بودن

29.50 دلار در Cult Beauty ، Dermstore ، Nordstrom و Paula’s Choice

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر پوست چربی دارید یا با هر نوع آکنه (از جمله جوش های سرسیاه) روبرو هستید ، این یک مشکل است (و من این را به راحتی نمی گویم).

تقلب و جایگزین


فعال: سالیسیلیک اسید 2٪
غیر فعال: آب (Aqua) ، دیپروپیلن گلیکول (آبرسانی) ، پنتیلن گلیکول (هیدراتاسیون) ، پلی سوربات 20 (تثبیت کننده) ، بوتیلن گلیکول (هیدراتاسیون) ، گلیسیرین (دوباره پر کردن پوست) ، هیالورونات سدیم (آبرسانی / دوباره پر کردن پوست) ، گلیسیریزیت پتاسیم (تسکین دهنده پوست) ) ، آلانتوئین (تسکین دهنده پوست) ، پانتنول (آبرسانی) ، کوپلیمر PEG / PPG-17/6 (تقویت کننده بافت) ، متیل گلوکز -20 (آبرسانی) ، گلیسیرت -26 (تقویت کننده بافت) ، Bis-PEG-18 متیل اتر دی متیل سیلان (هیدراتاسیون) ، سدیم هیدروکسید (تنظیم کننده pH) ، تتراسدیم EDTA (تثبیت کننده) ، سدیم متابیسولفیت (تثبیت کننده).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>