Mucin حلزون زیبایی کره ای پوست شما را درخشان می کند

وقت آن است که دختران خود را روشن کنند ، زیرا موسی حلزون روند زیبایی است که باید در مورد آن بدانید!

اگر شما عاشق همه چیزهای K-beauty هستید (این زیبایی کره ای است ، FYI) ، ممکن است در مورد موسین حلزون چیزی شنیده باشید – یک مربا برای درمان قرص مقدس پر از مواد مغذی و خوبی که پوست شما را تغذیه می کند و آن لیوان را به شما می دهد – درخشش پوست

وقتی صحبت از زیبایی می شود ، بعضی از مردم تلاش زیادی می کنند پوست آسمانی، و هی ، ما می شنویم! از گذاشتن پوست سوزن زدن پوست، لایه برداری شیمیایی، و صورتهای خون آشام گاهی اوقات تنها آنچه شما می خواهید یک محلول پوستی است که شما را قرمز و حساس نمی کند.

اگر متوجه شدید که به قسمت آخر سر تکان می دهید ، ممکن است این فقط محلول معجزه آسای پوست شما باشد ، به شرطی که کمی لجن روی لیوان خود ناراحت نشوید.

همه چیز چیست؟

مخاط یا حلزون حلزون یک روند مهم در برداشتن چیزهایی است که حلزون های خارج شده از لغزش هنگام انجام کارشان از لغزش خارج می شوند (نگران نباشید ، این به ملافه های کوچک آسیب نمی رساند!). در حالی که حلزون ها از زمین های مختلف عبور می کنند ، مخاطی که آنها را از بدن خارج می کند به محافظت و بهبود هرگونه بریدگی یا آسیب ناشی از زیر پوسته کمک می کند.

جای تعجب نیست که آب حلزون دارای خواص ضد باکتری ، آنتی اکسیدان ، گیرنده نور و محرک کلاژن است تا باعث حرکت آنها شود (البته با سرعت کند) و همچنین از آنها در برابر باکتری ها ، عفونت ها ، اشعه ماورا UV بنفش و خشک شدن محافظت می کند.

استفاده از عصاره حلزون از قرن ها پیش آغاز شده است اما پس از اینکه دستان حلزون ساز ابریشمی ، صاف و حسادت جوان بود دوباره در صحنه زیبایی دوباره زنده شد.

همانطور که مخاط حلزون به داخل صحنه اصلی جریان زیبایی سر می خورد ، ما برای آن آماده هستیم!

چه فوایدی دارد؟

توسط هر دو وبلاگ نویس زیبایی و محققان پشتیبانی می شود مجله پوست آرایشی منتشر شده است که مخاط حلزون خاصیت بازسازی و بهبودی را به اثبات رسانده است و به طور موثری در درمان های درمانی عکسبرداری ، سوختگی و درماتیت مورد استفاده قرار گرفته است. حتی مشخص شده است که یک عامل بالقوه برای هدف قرار دادن ملانوم است.

با زدن به لجن ، اسید هیالورونیک کمک می کند تا در فرآیند ضد پیری از طریق آبرسانی به پوست کمک کند ، و پپتیدهای ضد میکروبی می توانند به کاهش آکنه و درمان رنگ آمیزی و همچنین تقویت کلاژن و الاستین برای بهبود بافت پوست و کاهش رنگ پوست در عین بهبود پوست کمک کنند آبرسانی و صاف کردن چین و چروک ها.

چگونه می توانم آن را امتحان کنم؟

واو ، دختر ، نگه دارید! قبل از اینکه در جستجوی حلزون به بیرون بشتابید تا به صورت خود بچسبد ، در اینجا سه ​​محصول آورده شده است که بدون سفر باغ به شما جلوه می دهد.

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 21.80 دلار

این ماده مغذی با 96٪ فیلتر ترشح حلزون و همچنین سایر مواد مغذی و ضد حساسیت همراه است.

کرم دور چشم اصلاح کننده حلزون میزون 24.20 دلار

پوست دور چشم خود را تغذیه ، تقویت و مرطوب کنید و از این فرمول جوان سازی K-beauty برای کاهش خطوط ریز ، چین و چروک و تیرگی استفاده کنید.

ماسک ورقه ای با محتوای بالا Benton Snail Bee 2.30 دلار

این ماسک ملحفه ای با فرمول K-beauty ترکیبی از فیلتر حلزون ، سم زنبور عسل ، آب برگ کاملیا و ریشه هالیوک برای تسکین پوست و محافظت از آن است.

اگر هنوز روی کل ترشح حیوانات آویزان هستید ، فقط بخاطر بسپارید که عسل استفراغ زنبور عسل است و همه عاشق عسل هستند (و به همین دلیل زنبورها) ، بنابراین با ما قطار لجن فانتزی را سوار شوید ، در حالی که ما جوان تر می شویم ، پوست زیبا.

چرت می زنید ، می بازید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>