Miss Sophia’s شیرین ترین راز Kedron است

لیسیدن ژلاتو چیزی فراتر از یک غذای شیرین است. این یک ماجراجویی بعد از ظهر بین پدربزرگ و نوه اش است که او یک عمر آن را به یاد می آورد. این یکی از والدین است که نتیجه بد امتحان را تسکین می دهد و به کودک خود می گوید که اشکالی ندارد. این ارتباطی بین دوستان است که سعی در به روزرسانی زندگی قبل از ذوب شدن مخروط آنها دارد. و برای تیم در ژلاتریای خانم سوفیا، این هر روز آنها است.

دسرهای خانگی Sophia's Gelateria Kedron ، Farmhouse Kedron ، Brisbane gelato ، بریزبن

فروشگاه خواهران پاستل Farmhouse Kedron واحه ای است که در جاده سامرست جمع شده و ژلاتو را به شگفت انگیزترین اشکال می بندد. مالک مشترک ، آماندا اسکات ، که ریاست هر دو سرمایه گذاری را به همراه همسرش جان بر عهده دارد ، می گوید: “ما می خواستیم بیشتر ساختمان را تصرف کنیم ، اما من نگران بودم اگر خانه فارم را گسترش دهیم ، چیزی را که باعث خاصیت آن می شود از دست بدهیم.” “ما می خواستیم چیزی را در انتهای دیگر روز ارائه دهیم.”

سوفیا که به نام دختر سومشان نامگذاری شده است ، در واقع یکی از تنها اسکاتلندی ها است که در پشت صحنه پیدا نخواهید کرد. “بعد از یک ساعت یادگیری طرز تهیه ژلاتو ، فهمیدم که نمی توانم این کار را انجام دهم زیرا از قوانینی پیروی نمی کنم بنابراین دخترم ، آملیا ، وارد عمل شد و گفت:” من می توانم “. او به بسیاری از چیزها حساسیت دارد ، بنابراین بسیاری از ژلاتوهای ما طبیعی و بدون داشتن افراد جوان است و از ابتدا از دستور العمل استفاده می کنند. ” “دختر دیگر من ، اولیویا ، زودتر از من پرواز با ژلاتو را انجام نمی داد ، مثل من ، اما خدمات مشتری او استاندارد طلایی است – او با مردم بسیار خوب است!”

دسرهای خانگی Sophia's Gelateria Kedron ، Farmhouse Kedron ، Brisbane gelato ، بریزبن

هر یک از طعم های ساخته شده با دقت در سایت در ماشین آلات ایتالیایی ، با یک ترکیب جدید هر روز ، رد می شوند. با استفاده از شیر Maleny به عنوان پایه ، ترکیب میوه استرالیا و مواد تازه جایی است که جادوی واقعی اتفاق می افتد.

بیسکوف محبوب دیوانه وار با خرده کوکی ها وجود دارد ، یعنی چای و بیسکویت در مادر بزرگ شما. چرخش های پیچیده شده از عطر و طعم تمشک پاولووا در هر لقمه یک صدای شیرین پنهان می کند و انبه کوئینزلند در ژلاتوی ‘Weis’ گرد هم می آیند و بعد از ظهرهای تنبل تابستان را به یاد می آورند. کره بادام زمینی چوک به ریسه در ازای طناب شیرین و شور کمک می کند و یک کاپوچینو با کلاهک شبانه به سود اسپرسوی مضاعف با استفاده از قهوه Farmhouse منصرف می شود. گیاهخواران که به دنبال کمی ادویه می گردند ، آن را در گیاه نارگیل نارگیل غبار دارچین پیدا می کنند. و کسانی که خواهان کمال ابتدایی هستند می توانند قاشق موم سازگار با محیط زیست خود را در شیر و خامه – ژلاتو در ابتدایی ترین و عالی ترین آن – حفر کنند.

دسرهای خانگی Sophia's Gelateria Kedron ، Farmhouse Kedron ، Brisbane gelato ، بریزبن

برای بیشتر از جادوی روزمره ، هنگام تهیه کیک های ژلاتو خانم سوفیا ، موارد خاص بسیار شیرین خواهند بود. ارائه سه اندازه مختلف که می تواند مطابق با سلیقه و نیازهای غذایی شما باشد ، ایجاد خاطره همیشه در منوی اینجا است.

ژلاتریا خانم سوفیا هفت روز هفته از ساعت 12 شب تا 10 شب باز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>