MELROSE در پشت بام الهام گرفته از Rooftop Bar ، در حال آمدن به Bulimba است

اگر احساس سستی در یک سارافون در Potato Head را از دست داده اید ، خبرهایی داریم! تعطیلات طولانی مدت شما در بالی خیلی دور نیست – در واقع ، این اتفاق به بولیمبا می رسد.

از خدمه افسانه ای پشت سر کافه Pawpaw، شیرینی پزی Darvella، و قهوه مونوکل یک رستوران بالی و بار پشت بام در انتهای رودخانه خیابان آکسفورد با الهام از بالی می آید. ارائه غذاهای کبابی ذغالی اندونزیایی و تایلندی با پیچ و تاب مدرن آسیایی ، MELROSE مطمئناً برای یک غروب آفتاب تازه کار شما خواهد بود.

شلیک به آشپزخانه Head Chef Arté Assavakavinvong از رستوران تایلندی Longrain ملبورن است. با تجربه دلپذیر در رستوران های بانکوک ، او محصولات تازه استرالیایی را به کرایه ای بی نظیر مانند ماهی قزل آلا مرجانی کبابی موز و کاری زردچوبه با خربزه سبز ، جک فروت ، بادمجان و برگ فوفل تبدیل خواهد کرد.

MELROSE قرار است در ماه مه افتتاح شود. برای دریافت تمام اخبار مربوط به بریزبن در مورد قطعه بالی ، مشترک ما شوید خبرنامه و ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>