L’Oreal Revitalift Laser Pure Retinol Serum Night – زیبا با مغزها

سرم شبانه خالص رتینول لیزر L'Oreal

آیا شنیده اید؟ لورآل یک سرم رتینول جدید دارد.

آن را L’Oreal Revitalift Laser Pure Retinol Serum Night می نامند و دارای بالاترین غلظت رتینول مارکی است که تاکنون استفاده کرده است. 0.2٪ به طور دقیق

آیا باید آن را امتحان کنید یا این که هنوز هم برای ایجاد چروک در شما خیلی کوچک است؟ من آن را آزمایش کردم تا بفهمم:

سرم شبانه خالص رتینول لیزر L’Oreal چیست؟

رتینول برای مبارزه با چین و چروک و لکه های تاریک

رتینول (نوعی ویتامین A) فوق ستاره ضد پیری است. از سه طریق با چین و چروک مبارزه می کند:

  • خاصیت آنتی اکسیدانی دارد که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند.
  • تولید کلاژن را افزایش می دهد، پروتئینی که پوست را محکم نگه می دارد
  • سرعت گردش مالی را افزایش می دهد (روند لایه برداری طبیعی پوست)

FYI ، سرعت بخشیدن به گردش تلفن همراه به رتینول اجازه می دهد تا یک کار مهم دیگر را انجام دهد: لکه های تیره و پر رنگ شدن را از بین ببرد.

سرم شبانه رتینول خالص لیزر L’Oreal Revitalift حاوی 0.2٪ رتینول است. به اندازه کافی کار می کند و به اندازه کافی پایین است که باعث تحریک نمی شود.

اگر تازه در سفر با رتینول خود را شروع می کنید ، این دقیقاً مناسب شماست.

مربوط: به چه قدرت رتینول نیاز دارید؟

اسید هیالورونیک برای هیدراتاسیون پوست

اسید هیالورونیک یک آهن ربا برای استروئیدها است. پوست را تا 1000 برابر وزن خود در آب جذب و به آن متصل می کند!

تمام این رطوبت پوست شما را بسیار شاد می کند: آن را بهم می ریزد ، بنابراین خطوط ریز و چین و چروک ها کوچکتر به نظر می رسند. لمس آن را نرم تر می کند. و به آن درخشش شبنمی می بخشد.

اسید هیالورونیک اسید تنها آهن ربا نیست. گلیسیرین همین کار را می کند (در مقیاس کوچکتر).

مربوط: چرا شما باید اسید هیالورونیک را به روال مراقبت از پوست خود اضافه کنید

الكول دنات برای تقویت تحویل

الکل دنات یکی از سو ingredients تفاهم ترین مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست است. حرف در خیابان این است که بسیار خشک و تحریک کننده است.

تا حدی ، این درست است. دلیل این که بعد از خوردن یک کوکتل خیلی بد احساس می کنید این است که الکل در حال خشک شدن هر سلول در بدن شما است و به شما یک حالت بد کمبود آب بدن می دهد.

آیا هنگام استفاده از الکل روی پوست ، همین مورد وجود دارد؟ بستگی دارد اگر الکل تمام چیزی است که روی آن شل می کنید ، بله ، پوست شما را خشک می کند.

ولی اگر از الكل به همراه مواد مرطوب كننده استفاده كنید ، آنها اثرات خشك كردن آن را خنثی می كنند. علم این را تأیید می کند. مطالعات اخیر نشان می دهد که الکل در حد خشک شدن قبلی نیست.

با گفتن این حرف ، پوست همه متفاوت است. اگر پوست شما به خصوص به دنات الکل حساس است و آن را به خوبی تحمل نمی کند ، این سرم برای شما مناسب نیست.

اما الکل در اینجا چه کاری انجام می دهد؟ این یک حامل فرار است که به ایجاد محلول و بافت نازک تری کمک می کند.

مربوط: حقیقت در مورد مراقبت از پوست بدون الکل: واقعا چه معنایی دارد؟ (نکته: این چیزی نیست که شما فکر می کنید)


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که چین و چروک ها را کاهش می دهد ، چهره را روشن می کند و ظاهر جوانتری به شما می دهد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بافت

لوسیون بسیار سبک وزن و سفید که بلافاصله در پوست شما فرو می رود.

عطر

گل و عطر. هنگام استفاده از آن قوی است اما به سرعت محو می شود.

نحوه استفاده از آن

هر شب بعد از پاکسازی. در روزهایی که لایه برداری می کنید استفاده نکنید.

عملکرد و نظر شخصی

L’Oreal Revitalift Laser Pure Retinol Serum Night به سرعت به یکی از سرم های رتینول داروخانه های مشهور من تبدیل شده است. به همین دلیل است:

بافت سبک آن استفاده از سرم را به یک لذت تبدیل می کند. کمی هیدراته است و سریعاً جذب می شود بدون اینکه پس مانده چربی به جا بگذارد.

صبح که بعد از اولین استفاده از خواب بیدار شدم ، دیگر تفاوتی دیدم: به نظر می رسید پوست من پرتر است ، پای کلاغم کمی کوچکتر است ، بافتم نرمتر است. به طور کلی ، پوست من فقط بهتر به نظر می رسید.

رتینول خوب است ، اما به این سرعت کار نمی کند! من معتقدم همه این مزایا بیشتر به رطوبت بدن مربوط به هیدراتاسیون اضافی این سرم مربوط می شود. برای کار کردن ، باید کمی بیشتر صبر کنم. اما کار می کند علم اینجا جامد است.

من در مورد شما نمی دانم ، اما من از یک سرم ضد پیری قدردانی می کنم که باعث می شود پوست من در کوتاه مدت در حالی که مبارزه می کند و در طولانی مدت چین و چروک می خورد ، ظاهر بهتری داشته باشد. این احساس را به من دست می دهد که دارم از هر دو جهان بهترین نتیجه را می گیرم.

همچنین با این سرم هیچ نوع خشکی ، لایه برداری یا تحریکاتی را تجربه نمی کنم. بسیار ملایم و مناسب اکثر انواع پوست است.

تنها کاری که می توانستم بدون آن انجام دهم عطر است. برای سلیقه من کمی عطرآگین است. به علاوه ، رایحه ها می توانند پوست حساس را تحریک کنند. خوشبختانه ، مال من نیست ، بنابراین هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

مربوط: آیا عطر همانطور که پائولا بگون می گوید در مراقبت از پوست است؟

بررسی سرم شبانه رتینول لیزر خالص Revitalift

این برای کیست؟

تازه واردین رتینول.

این برای چه کسی نیست؟

اگر قبلاً از 0.5٪ یا غلظت بالاتر رتینول استفاده کرده اید ، این یک قدم به عقب است.

بسته بندی

یک بطری آبی تیره با لهجه های قرمز و یک قطره چکان دهنده. این باعث می شود که رتینول در داخل از نور و هوا در امان بماند که باعث می شود به تدریج بی اثر شود.

آیا سرم شبانه رتینول لیزر خالص L’Oreal Revitalift مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
بالاترین غلظت رتینول خالص ما ، 3 برابر رتینول خالص بیشتری به پوست می رساند. درست است که بالاترین درصد رتینول لورآل تاکنون استفاده شده است. اما هنوز هم درصد کمی فقط برای مبتدیان مناسب است.
بنابراین بسیار موثر ، باعث کاهش چین و چروک 100٪ زنان می شود. از نظر علمی ثابت شده است که رتینول باعث کاهش چین و چروک می شود. اما ، به آرامی کار می کند. انتظار یک شبانه روز نداشته باشید ، به خصوص در غلظت های کم.

قیمت و در دسترس بودن

24.99 پوند در Asos and Feel Unique

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر به دنبال اولین سرم رتینول خود هستید ، این گزینه خوبی است که باید در نظر بگیرید.

موارد تقلبی و جایگزین

آکوا / آب ، گلیسیرین ، الکل دنات ، ایزونونیل ایزونونات ، پنتیلن گلیکول ، دی کاپریلیل اتر ، روغن گلیسین سوجا / روغن سویا ، پروپیلن گلیکول ، پگ -6 کاپریلیک / گلیسیریدهای کپریک ، اسید سیتریک ، پنتاری اتریتیل تترا هیدرواتو بوتو ایتو تیتروتیتو بترواتیل ، دی ایتو تیترواتو تیترواتو تیتروتیتو بتروتیل سدیم هیالورونات ، تری سدیم اتیلن دی آمین دیسوسینات ، رتینول ، دی کاپریلیل کربنات ، آمونیوم پلی اکریلویلد متیل تاورات ، بوتیلن گلیکول ، کاپریلیل گلیکول ، گلیسیریل ایزواستارات ، PPG-6-دسیل تترادسیت-30 ، بنزولسانولس ، بنزولسانتوکسن ، توتو سولتوژن ، توکسواتیلوژن ، عطر / عطر. (FIL B264237 / 1).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>