Joedy’s By Eminence یک پیچ و تاب آسیایی را به دره می آورد

روزگاری در سرزمین جادویی نیو فارم ، یک کافه پنج روز قبل از قفل شدن همه بچه های صبحانه از یک بیماری همه گیر افتتاح شد و علی رغم شانس ، نه تنها موفق به زندگی خوشبختانه شد بلکه 50 کافه برتر را ترک کرد در کوئینزلند در 12 ماه اول تجارت خود. این کافه جودی است و افسانه غذایی با مکان دوم آینده خود ادامه می دهد!

Joedy’s توسط Eminence با ادامه دیدگاه اصلی تولیدات محلی و پایدار ، یک منوی برانچ روز را با پیچ و تاب آسیایی تکه تکه می کند. اگرچه مشتریانی که در مکان جدید خیابان مک لچلان خود واقع شده اند ممکن است در بلوزهای بیش از لباسهای فعال شام بخورند ، این خوشمزه بودن کاملاً یکسان خواهد بود. این ویتامین که با طیف گسترده ای از شراب ، آبجو ، نوشیدنی های الکلی و کوکتل های محلی آبجوسازی و شراب سازان همراه است ، بهترین ویترین جنوب شرقی کوئینزلند است.

آنها همچنین می توانند مهمانی را با انواع بسته های پذیرایی و عملکرد برای لذت بردن از تراس پشت بام سر به فلک کشیده خود ، که برای اجاره انحصاری در دسترس است ، برگزار کنند. با داشتن طیف گسترده ای از غذاهای خیابانی الهام گرفته از آسیا برای رویدادهای کوکتل ایستاده ، و همچنین یک پیشنهاد آلا کارت به مناسبت های رسمی ، و کالاهای کمری برای چیزهایی دیگر ، روش مورد علاقه شما برای شروع روز اکنون خیلی بیشتر است!

Joedy’s توسط Eminence در اواخر ماه مه آغاز به کار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>