James St Up Late دوباره به سال 2021 بازگشت و آنچه شما باید بدانید اینجاست

این جذابیت خرید است که همه ما منتظر آن بودیم – James St Up Late برگشته است و شما دعوت شده اید! این مهمانی خرید در اواخر شب سال قرار است در ساعت 5 عصر پنجشنبه 24 ژوئن آغاز شود ، با بیش از 60 خرده فروش درهای خود را برای معاملات بسیار زیاد باز می کنند.

به هیچ وجه نمی توانید حداقل با یک لباس بمب جدید بیرون بیایید تا به “قبله” اضافه کنید. با وجود تخفیف های فقط یک شبه که بین 20 تا 50 درصد در خرده فروشان مشهور شما ، از جمله Bassike ، Bec + Bridge ، Gorman و غیره وجود دارد ، انتظار داریم کارت های اعتباری ما کمی خسته به نظر برسد. اما نگران نباشید – هدایای همراه با خرید و تجربه مد آن را جبران می کنند!

ماجراهای خرید شما با اجرای موسیقی زنده و مجموعه های دی جی همراه خواهد بود که جیمز سنت را مانند گذشته زنده می کند. خیلی دیر حاضر نشوید زیرا 1000 خریدار اول از ساعت 5 بعد از ظهر یک کیسه مهمانی Up Late را که همراه با چیزهای خوب از Bailey Nelson ، Silk Laundry ، Gelato Messina ، Aceology و The Calile Hotel است دریافت می کنند.

برای افزودن به هیجان ، طراحان پشت صحنه نیز جیمز سن را در شب قدم می زنند. از ناتاشا چیپمن و الکس چیپمن از ناتاشا شویتزر ، لارا فلز از سنت آگنی ، آنجلیک آندرونیس از By Baby و گیل سوروندا (از حدس شما حدس می زند) از گیل سوروندا ، بهتر است برای خرید سفر خود اینجا برنامه ریزی کنید. همچنین ، در جایی که یک پیش نمایش سری از پیشنهادات نشان داده می شود ، به آنها توجه داشته باشید!

کلاه های خود را نگه دارید زیرا این تنها رویداد James St نیست که شما به تقویم خود اضافه خواهید کرد. بعداً در مسیر پیاده روی ، جیمز سنت همچنین از غذای باورنکردنی Food & Wine Trail ، به علاوه روز بازار در 1 اوت استقبال می کند. در اینجا به همه فروشها پی ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>