Hood Hideouts: راهنمای مزرعه جدید

New Farm یکی از پر جنب و جوشترین “Burbs” در بریزبن است که در آن آجر و ملات اصلی شهر زمین بازی معاصر برای خنک ، آرام و با فرهنگ ایجاد کرده است. برای افزودن به سری فیلم های Hood Hideout ، ما در خیابان های 4005 نفوذ کرده ایم تا مکان های شادی ، فرهنگ و جامعه منطقه را کشف کنیم.

حالا این یک بهشت ​​گیاهی است! | قوس + خانواده

برای تازه سازی زندگی گیاهان در محل زندگی شما به هیچ انگشت شست سبز احتیاج ندارید. با افزودن رنگ ، شخصیت و جذابیت با فضای داخلی Arc + Family ، قسمت بیرونی را وارد کنید. روزهای گیاهان گلدان سفالی خسته کننده و زیبایی شناسی منسوخ گذشته ، به لطف این پناهگاه شیادی گذشته است. با یک قدم زدن در بوتیک خوشامدگویی ، با رنگهای روشن ، چاپهای بی نظیر و تفسیرهای تازه از فضای داخلی خانه ، الهام بخش شما خواهد شد. یارهای دبیرستانی Ash و Ben از خلاقان این خنک هستند و اخیراً “El’Rosa” را برای خانواده Arc + برای کسانی که به دنبال گلدوزی صورتی در بهشت ​​گیاهان هستند ، افتتاح کرده اند.

ناهریتا برگشت! | بوتیک Differente

Nahrita Machin بیش از 25 سال است که بازی مد را انجام می دهد ، بنابراین جای تعجب نیست که آخرین فعالیت او در New Farm امتیازات بالایی را اخراج می کند. تلاش های گذشته مد او که به جامعه جالب Merthyr Village کمک می کند ، او را از کلاه های برجسته بریزبن عبور داده است اما اکنون در پناهگاه پر رونق درون شهر است که بوتیک او واقعاً شکل گرفته است. بوتیک چهارم در مجموعه مشاغل وی که از ابتدا تاسیس شده است ، Differente ، در مورد اندازه نگران نیست بلکه به دنبال یافتن شکل مناسب برای تعریف و تمجید از هر مشتری خاص است و اینکه چه مکانی برای انجام این کار است. وی می گوید: “اگر همه ما بیشتر به فرم لباس و نحوه قرارگیری آن بر روی بدن بیندیشیم ، تجربه خرید لباس را بسیار راحت تر می کنیم”

در Differente ، دندانه دار کردن لباس هایی که دارای شخصیت خازنی هستند از برچسب های دستچین شده در سراسر استرالیا ، اروپا و ایالات متحده آمریکا از جمله جانی واس ، دسیگوال ، پائولا ریان ، آنت گورتز ، فابر ، موریسون ، آلکوما ، موناری ، پیج و NYDJ تهیه می شوند. این طیف گسترده به دیفرانسیه کمک می کند تا لباس مشتریانی که شخصیت منحصر به فرد آنها را در بر می گیرد ، پیدا کند ، بنابراین همه کسانی که از فروشگاه بیرون می روند می توانند خریدهای جدید خود را با اطمینان در خیابان ها انجام دهند. مد مربوط به پیروی از روندها نیست ، بلکه در عوض یافتن سبکی است که مناسب هر مشتری باشد تا بتواند از پوشیدن آن احساس راحتی کند. درست همانطور که نماد مد کوکو شانل می گوید ، “مد تغییر می کند ، اما سبک دوام می آورد” ، دیفرانسیل با نام به عنوان یک طراوت بخش در زمینه مد New Farm تبدیل شده است.

تماس با همه دوستداران سیب زمینی | Gnocchi Gnocchi Brothers

وقتی نگاهی به غذاهای پرطرفدار بیندازیم ، غیرقابل انکار است – Gnocchi لحظه گرم خود را سپری می کند! برای کسانی که خودشان برخی از ماکارونی های سیب زمینی را دوست دارند (همه موافقند ، بگو آره!) ، سفر به برادران افسانه ای Gnocchi Gnocchi الزامی است. آنها اولین Gnoccheria ایتالیایی 100٪ اختصاص داده شده در استرالیا هستند که مجموعه ای از گنوکی کرکی و خوشمزه با مواد محلی شگفت انگیز ارائه می دهند و افتتاح فروشگاه جدید در شمال آنها ارزش گفتگو دارد! با داشتن ویژگی های خاص از جمله قارچ وحشی و تروفل ، و یک بولونزی سنتی ایتالیایی که باعث افتخار Nonna می شود ، بازدیدهای متعدد از مکان New Farm آنها توصیه می شود … هر نوع فعالیت بدنی بعد از شام چنین نیست!

برانچ تازه بهتر شد | Mylk + Co

از کاسه های تازه مخلوط آکای (کامل با گرانولای خانگی خوشمزه) گرفته تا تخم های گوشت گاو بندیکت ، چیزی برای جلب رضایت کام در این فضای میان وعده New Farm وجود دارد. MYLK + KO خود را مفتخر می دانند که فارغ از علاقه و عدم تحمل شما ، صبحانه ای مناسب را برای شما فراهم می کنند. پیدا کردن هر مورد داخلی با استفاده از مواد تازه و مفید ، MYLK + KO همچنین محلی ، با استفاده از گوشت Rayners و نان Bakeologists. با جو دوستانه سگ (بله ، آنها حتی بستنی توله سگ را ارائه می دهند) منوی کودکان نیز برای شما تضمین شده است! روزهای هفته 7 صبح تا 2 بعدازظهر و آخر هفته ها 7.30 صبح تا 2 بعدازظهر باز کنید.

چهار مزرعه عالی مزرعه جدید | مزرعه جدید قرار دهید

هیچ کس مانند شما این کار را از خانه شما نمی داند که وقت آن فرا رسیده است که بخواهید به خانه بروید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که این خانه در دستان سالم فروخته شده است. آن زمان است که آرون وولارد و تیم پرشور وی برای فراتر از انتظارات مشتری و ارائه نتایج عالی وارد عمل می شوند.

متخصصان New Farm به تمام معنی این عبارت ، آرون و تیمش نه تنها همکار نیستند ، بلکه در خارج از دیوارهای دفتر دوستان مادام العمر و مورد اعتماد هستند. New Farm از نظر آنها فقط یک آمار نیست. خانه آنها نیز هست. وقتی آرون سگ خود را در خیابان های پر برگ هود قدم نمی زند ، در یک کافه و صحنه رستوران پررونق لذت می برد. با این اوصاف است که دیدگاه داخلی منحصر به فرد او برای شکوفایی موفقیت او شکل گرفته است.

هارون از طریق صداقت ، کوشش و جذابیت طبیعی جایگاه خود را به عنوان فروشنده برتر Place New Farm تضمین کرده و حتی به رسمیت شناختن ملی در این صنعت دست یافته است. رویکرد عملی او به او اجازه می دهد تا زیر و بم اموال شما را درک کند و با دانش برتر بازار و مهارت های ارتباطی بی دردسر ، قادر به فراتر رفتن و فراتر رفتن است. اما آنچه او را واقعاً متمایز می کند ماهیت کاملاً قابل دسترس و یکپارچگی انکارناپذیری است ، بنابراین در واقع می توانید از روند فروش لذت ببرید و به همه اعصاب سخت پاس دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>