Gemelli ایتالیایی تاریخ افتتاحیه خود در بریزبن به علاوه یک نوار خیابان را اعلام می کند

دکمه های شلوار جین خود را بعد از شام تنظیم کنید ، زیرا ما در افتتاحیه مورد انتظار Gemelli Italian در بریزبن شرکت داریم

هنگامی که خبر برای اولین بار منتشر شد که بهشت ​​مشهور پیتزا و ماکارونی گلد کوست در حال صعود به سمت شمال است ، دوستداران غذا غرق شدند. در گوشه ای از مک لچلان و خیابان جیمز واقع شده است ، این رستوران به یک گوشه روستایی با قوس های چوبی ، پنجره های سر به فلک کشیده و یک اجاق گاز مخصوص پیتزا از ناپل احیا می شود ، که قرار است شما را از محل کار به بازی ببرد ، به روش ایتالیایی.

اما Gemelli تنها ساکن جدید در خیابان پرطرفدار مورد علاقه ما نیست! تیم همچنین Bar Tano – یک بار خیابانی 55 نفره ایتالیایی را که در کنار رستوران نشسته است ، راه اندازی خواهد کرد. با حال و هوای مطبوع تری که در سنگ مرمر سبز قابل توجه ، بتن صیقلی و یک میله روشن اجرا می شود ، هر روز ساعت Aperitivo است.

منوی Gemelli شبیه به پیشنهاد OG Broadbeach خواهد بود ، با انتخاب مجموعه ای از کلاسیک های ایتالیایی که با دستور العمل های نسلی ساخته شده اند ، مانند zucca gnocchi محترم ، polpo alla giglia با هشت پا کبابی WA ، و پیتزای روما با Burrata. در همین حال ، Bar Tano با الهام از میلان ، منوی چرخشی از لقمه های کوچک و نوشابه های کلاسیک ایتالیایی را به نمایش می گذارد.

می شنوم که داری می خری ، و می دانم برای چه به اینجا آمدی: کی؟ این سپتامبر – بله را بگیر!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>