Dîner En Blanc در سپتامبر 2021 به ساحل طلا برمی گردد

بونجور ، مادموازل. آیا این خبر را شنیده اید؟

پیک نیک سفید مشهور در جهان ، Dîner En Blanc ، در ماه سپتامبر بازگشت دارد. Tres bien!

پس از وقفه ای در سال 2020 به لطف یک بیماری همه گیر جهانی خاص ، این رویداد کاملاً محرمانه برگزار می شود تا بازگشت سومین نسخه خود در ساحل طلا را به خوبی انتظار داشته باشد و ما نمی توانیم هیجان زده تر شویم. به هر حال چه کسی به سفر به فرانسه نیاز دارد؟

ماجراجویی واقعی trés chic alfresco ، که در سال 1988 و با فرانسوا پاسکویه در پاریس آغاز شد ، بیش از یک هزار نفر را در بکرترین سفیدپوشان خود گرد هم می آورد تا یک پیک نیک پر زرق و برق را در یک مکان پر سر و صدا و مسدود کردن به اشتراک بگذارند. اوه ، sacré bleu!

اگر قبلاً به یکی از این وقایع جادویی نرفته اید ، می توانید یک معالجه را تجربه کنید. اما با توجه به جذابیت این رویداد به عنوان یک پدیده انحصاری جهانی ، ما چند توصیه جامع برای شما داریم: علاقه خود را ASAP ثبت کنید. بلیط برای این کودک سریع خواهد رفت ، واقعی سریع.

دعوت نامه های خرید بلیط شما یک روز قبل از باز شدن هر مرحله از انتشار بلیط ارسال می شود ، بنابراین مراقب آن صندوق های ورودی باشید! اولین اکران در تاریخ 13 جولای در ساعت 6.30 صبح (ظهور و درخشش!) تنظیم شده است ، و فاز دو آن سه شنبه 20 ژوئیه بعد ، همان زمان ، و عبارت سه در 27 جولای ، دوباره در ساعت 6.30 صبح اجرا می شود. هشدارهای خود را تنظیم کنید ، می خواهید پاریسی ها!

درست زمانی که فکر می کردید تمام امیدها و آرزوهای شما در پاریس برای یک سال دیگر برطرف می شود ، شوالیه شما با زرهی درخشان (سفید) برای نجات روز همراه می شود! BYO beret ، مردم زیبا ، ما یک صندلی را برای شما ذخیره خواهیم کرد!

علاقه خود را برای Dîner En Blanc در اینجا ثبت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>