Dawn Is Baris Lane New Bar Riviera با الهام از نوار باران در شهر بریزبن است

ممکن است همیشه قبل از طلوع آفتاب تاریک باشد ، اما نوار جدید لانوی شهر بریزبن ، شب را با کوکتل های خلاقانه و احساسات الهام گرفته از ریویرا خوشبو می کند. خواهر و برادر Leonardo Bar & Bistro ، Dawn ، در Spencer Lane جمع شده است بنابراین شما می توانید در ساعات پایانی صبح مهمانی کنید!

با در اختیار داشتن میکسولوژیست سابق برنده جایزه جهانی ، مارکو نونز ، در راس آن ، منوی نوشیدنی های الکلی در Dawn کاملاً ساخته شده است. در کنار ترکیبی از شراب های قدیمی و جدید جهان ، کوکتل های سطح بالایی را نیز مشاهده خواهید کرد که دارای روحیه های کمیاب و لوزی های سبک است. در مورد تنقلات میان وعده ، غذاها با فلسفه عشایری مدیترانه ای تزریق می شوند ، خواه انتخاب کنید jamón ibérico (ژامبون ایبری) با سیر تخمیر شده عسل ، یا بوته نمک و فلفل کوهی کالاماری سرخ شده.

لانوی همچنین دارای نقاشی دیواری قابل توجهی در فضای باز دیوار است ، بنابراین خسته نباشید – مطمئناً لحظه را با شکوه و جلال قابل قبول خود ثبت خواهید کرد.

Dawn در تاریخ 25 مارس باز می شود. برای اینکه از مفصل جدید ران CBD مطلع شوید ، در ما ثبت نام کنید خبرنامه یا ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرام.

اعتبار تصویر: جس کرنی / The Photo Pitch

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>