Citrique در JW Marriott در حال نابودی انحطاط انحطاطی است

غذاهای آبله و گل ، جایی که هستید؟ رستوران مشهور Citrique در JW Marriott Gold Coast Resort & Spa آخرین رویداد آشپزی خود را با عنوان Decadent Degustation که به تازگی شروع شده است ، آغاز می کند! تقویم های خود را علامت گذاری کنید ، برنامه خود را مشخص کنید و آماده چشیدن غذای خوشمزه گناهکارانه ای شوید که جوانه های چشایی شما را مستقیماً از پارک خارج می کند! این تخریب در آخرین چهارشنبه شب هر ماه است که به معنی 30 ژوئن تاریخ بعدی برای پس انداز است.

شما می دانید که فرآیند تخریب چشیدن طعم دقیق غذاهای مختلف ، با تمرکز بر سیستم چشایی را در پی دارد. بیدار کردن حواس به خالص ترین شکل ، همه چیز در مورد قدردانی از ظروف امضا شده و لذت بردن از شرکت برای یک وعده غذایی است که به یاد می آورید.

میهمانان از اقیانوس پنج رشته ای و پادوک برای برچسب زدایی از سرآشپز اجرایی با استعداد درخشان ، پل اسمارت ، لذت می برند. ظروف محصولات با منبع محلی و مواد تازه را به نمایش می گذارد ، همراه با جفت های شراب نفیس. به اشکالات خلیج موروتن ، ماهی برفی تاسمانی ، اردک لعاب عسلی و کشک لیمو توهم مرکبات فکر کنید. Psst ، Stylers تریسی و مل اولین تخریب را در ماه مه تجربه کردند و آنها در مورد چگونگی خوب بودن عجله کردند!

انحطاط انحطاطی سیتریک 169 دلار است ، در آخرین چهارشنبه هر ماه از ساعت 6 عصر برگزار می شود. با تماس با Citrique از طریق تماس با سلیقه خود ، صندلی خود را ایمن کنید و صندلی خود را ایمن کنید [email protected] یا با شماره 5592 9800 تماس بگیرید. رزروهای قبلی یک امر ضروری است. نوش جان!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>