BrewDog Australia در حال آوردن اولین هتل آبجو کرافت استرالیا به بریزبن است

یکی از بزرگترین سختی های زندگی کشیدن شکم آبجو تازه پر از بار به تخت است. اگر فقط می توانستید خود را از اتاق شیر آب به پایه خانه خود بچرخانید ، جایی که کمربند الاستیک آماده و منتظر است. اوه ، بیا ، من فقط یک به روز رسانی مستقیم دریافت می کنم – شما به زودی می توانید.

از آنجا که BrewDog Australia برای اولین بار چهار پنجه خود را در Murarrie فرود آورد ، بریزبانی ها دوست دارند که برای راه اندازی کنار رودخانه تلاش کنند. BrewDog Brisbane یکی از سایتهای موفق BrewDog در سراسر جهان است و برای ادامه اوقات خوش ، آنها اعلام کرده اند که اولین هتل آبجو سازنده دوستدار محیط زیست در این کشور ، بریزبن را به خانه خود فراخوانی خواهد کرد.

DogHouse Brisbane که از مهمانان انسانی و سگ پذیرایی می کند ، به یخچال آبجو دوش و شیرهای آبگرم پیش ساخته اتاق هتل با Punk IPA Punk-Brisbane مجهز خواهد شد. اگر خانه The DogHouse در اوهایو مورد پسند است ، خونین علاقه مند شوید.

نوسازی در حال حاضر در محوطه آبجو سازی بریزبن با افزودن یک فضای نشیمن بزرگتر در تراس کنار رودخانه آغاز شده است ، و به دنبال آن توسعه کارخانه آبجو سازی برای نصب یک دستگاه پاستوریزر که دامنه آبجو بدون الکل خود را رشد می دهد. آنها همچنین اتاق شیرآلات را برای افزودن 100 متر ارتقا می دهند2 از فضای رویدادهای خصوصی ، یک فروشگاه غذای آماده برای گردش و یک آشپزخانه بزرگتر زیرا آنها می دانند شکم آبجو شکم گرسنه است.

یک چیز دیگر: سایت دوم بریزبن در دست کار است. BrewDog ، پسر خوبی است؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان ارسال به The DogHouse ، در ما مشترک شوید خبرنامه و ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>