Biànca ظروف کاملاً ساده ایتالیایی را به خیابان جیمز می آورد

وقتی از مغز پشت م institسسات افسانه ای sAme sAme ، Agnes و Hôntô متولد می شوید ، نیازی به گفتن نیست ، مطمئنا خوشمزه خواهید بود. لمس کنید از پیتزاز ایتالیایی ، و ماما میا! ما خودمان یک برنده داریم.

با آوردن احساسات فروتنانه یک تراتوریای کلاسیک ایتالیایی به شلوغی خیابان جیمز ، Biànca صنایع دستی آشپزی را از ریشه های آن تهیه می کند تا در بهترین حالت از آن پذیرایی کند. در حالی که روزهای تنش زای یورو نسبت به روزهای ما فاصله زیادی دارد ، اما هر غذای کلاسیک با تولید محصولات تازه و فصلی ادای احترام به آب و هوای استرالیا را می دهد.

شما ممکن است فکر کنید که ماکارونی مادر شما قابل ضرب و شتم نیست ، اما من متنفرم که آن را بشکنم ، Biànca ساده ترین کرایه را از ابتدا تا کنون بدست آورده است – تهیه دستباف ، نان و پنیر خود را در خانه. به لازانی خوک و رازیانه ، راگو گوسفند پاپردل و ریگوتا آگنولوتی با کدو تنبل تخمیر شده فکر کنید – یک گوگل سریع دستور العمل ها را برای شما پیدا می کند ، اما شما نمی توانید اینگونه درست کنید.

به همین ترتیب ، شرابها از ایتالیا می آیند و برای تکمیل غذاها درست می شوند ، درست مثل هر غذای Nonna’s یا Nonno. این جذابیت Biànca است – آنها به معنای واقعی کلمه از شما در خانه خود استقبال می کنند.

اکنون بایانکا هفت شب در هفته و جمعه ، شنبه و یکشنبه ناهار برای شام باز است. اینجا رزرو کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>