9 ملزومات اتاق نشیمن که برای ساختن خانه خود به خانه نیاز دارید

اتاق نشیمن ، اتاق نشیمن ، اتاق خانواده ، یا – اگر اهل شلوار فانتزی هستید – حتی سالن. فضا را هرچه بخوانید ، احتمالاً مکان مورد علاقه شما در خانه است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که یک منطقه کاملاً بدون تنش و چک لیست لوازم ضروری اتاق نشیمن است:

یک نیمکت راحت

هدف کل یک اتاق نشیمن لگد زدن است ، بنابراین یک کاناپه با کیفیت و شیک کاملاً ضروری است. با La-Z-Boy – که به یک دلیل در سراسر جهان مورد ستایش قرار گرفته است – از هر دو کلمه بهترین استفاده را ببرید. چه مبل های راحتی خود را به راحتی انتخاب کنید ، چه صندلی های لوکس خود را انتخاب کنید و یا اینکه صندلی های راحتی خود را به حداکثر سرعت برسانید ، یک گزینه برای زیبایی و بودجه وجود دارد.

یک میز قهوه عملی

شیر عسل کاناپه شما ، یک میز قهوه نه تنها به عنوان نقطه کانونی اتاق بلکه محل زندگی انواع و اقسام ناخن ها است. به عنوان سطح مرکزی ، به طرز ماهرانه ای کل اتاق نشیمن را به هم نزدیک می کند.

میزهای جانبی قابل دسترسی

این ساده ترین راه برای افزودن سطح بیشتر به اتاق و کمک به کسانی است که در انتهای کاناپه نشسته اند از جابجایی بی دست و پا و رسیدن به آن جلوگیری می کنند. حتی اگر فقط خانه ای برای ریموت تلویزیون شما باشد ، حتما ارتفاعی را انتخاب کنید که به راحتی با کاناپه متناسب باشد.

فرش بیانیه

ممکن است روی زمین باشد ، اما فرش هنگام اجرای سبک اتاق نشیمن در پایین بشکه نیست. با اندازه و مقیاس بسیار زیاد ، می تواند کل زیبایی را به آنچه که می خواهید تغییر دهد.

روشنایی خلق و خوی

آن را با جفت شدن مناسب چراغ های سقفی و چراغ های رو به بالا یا پایین روشن کنید. لوستر م effectiveثر و چشم نواز است ، در حالی که چراغ به عنوان دکوراسیون و انتخاب عملی در صورت نیاز به روشنایی هدفمند ، دو برابر می شود.

بالش های مخمل خواب دار

با لمس شخصیت یا پشت و پشت) با بالش پرتاب ، یا دو یا سه ، چاک کنید. فقط مطمئن شوید که بیش از حد زیاده روی نمی کنید – مردم به مکانی برای نشستن احتیاج دارند!

یک صحبت کردن

خواه یک گیاه سرسبز باشد ، مجسمه ای دمدمی مزاج باشد ، یا کتاب های میز قهوه را که ارزش دارد مرور کنید ، اتاق نشیمن شما برای نشان دادن شخصیت شما به یک قطعه برجسته نیاز دارد. اگر می تواند به عنوان یخ شکن برای مهمانان شما باشد که می پرسد ، “این را از کجا آورده ای؟” امتیاز می گیرد.

هنر دیواری

یک دیوار برهنه نه تنها می تواند فرسوده به نظر برسد ، بلکه باعث می شود فضای اتاق سنگین شود. برای شکسته شدن فضای خالی و جمع شدن اتاق نشیمن ، یک تصویر یا دکوراسیون قاب دار آویزان کنید.

یک سیستم سرگرمی ویبی

به عنوان یکی از اتاقهای راحت در خانه ، باید آن را برای همه موارد آماده نگه دارید. یک تلویزیون عالی برای جلسات روز یکشنبه آروو ضروری است ، در حالی که یک سیستم صوتی با کیفیت بالا ، هر زمان بخواهد همه را شیار می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>