9 قطعه شیک مد شیردهی برای مادران شیرده

به همه شما مامان عزیزم

اگر تا به حال خودتان را پیدا کرده اید که تازه در آغوش به دنیا آمده اید و بی روح به کمد لباس خود خیره شده اید و می پرسید امروز روی زمین چه چیزی می پوشید ، عملی ، راحت و شیک است ، بدانید که تنها نیستید.

تلاش برای یافتن چیزی برای پوشیدن در هر روز به اندازه کافی دشوار است ، چه رسد به این که عارضه نوزادی را که هر 2-3 ساعت یکبار نیاز به تغذیه دارد ، در مخلوط قرار دهید. و اجازه دهید حتی در مورد نشت شروع نکنیم!

هر زنی باید بهترین ظاهر خود را داشته باشد و احساس کند ، اما وقتی صحبت از لباس پوشیدن برای تحت تأثیر قرار دادن کودک در آغوش گرفتن است ، شیردهی و شیک بودن همیشه یک ترکیب ساده نیست.

شعبده بازی بین به نظر رسیدن خودتان قبلی (کیف چشم ، به استثنای شما) و اطمینان از اینکه می توانید به کودک خود غذا بدهید هر زمان که صف را می شنوید که یک تعادل واقعی وجود دارد – یکی از استایلرز آسترید و لیزا خیلی خوب می دانند:

“اگر فقط وقتی آنی تازه متولد می شد این تاپ آپرو را داشتم! Classic Embroidered Panel Tee که یک بازیگر برای مادران است ، دارای یک زیپ نامرئی است که درست در زیر خط نیم تنه قرار دارد – رویای یک مادر باهوش برای شیردهی! دیگر پنهان شدن در زیر قنداقها ، تلاش برای حفظ حریم خصوصی ، و یا معذوریت از میز. ” – آسترید

“سرانجام ، برندی که سبک ، راحتی و کارایی را ارائه می دهد! در طول دوران شیردهی ، همیشه احساس می کردم که باید مصالحه کنم و سبک خودم را برای راحتی و راحتی فدا کنم. اما این سه بعدی بزرگ Apéro امکان حفظ هر دو را فراهم کرده است. احساس و طراحی لوکس این سه راهی باعث می شود مادر فراری آسان باشید. زیپ های محرمانه آن امکان دسترسی آسان به حباب را فراهم می کند و همچنین تغذیه را خصوصی نگه می دارد. دیگر در هنگام ناهار مشاعره نمی کند (به همه مادران bf’ing ، می دانید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم!). این بدون در هر حال مناسب بودن ، ایده آل بهترین بازیکن برای پرتاب است. ” – لیزا

بنابراین ، برای همه مادران خارج از کشور در تلاش برای یافتن یک تناسب – شما را می شنویم! در کنار انتخاب های جالب توجه ما از طیف تغذیه ای و دست انداز پسند آپرو ، شیک ترین لباس های پیراهن ، عجیب ترین تی ها و نرم ترین ژاکت هایی را پیدا کرده ایم که مطمئناً شیردهی را به شیک ترین شکل ممکن انجام می دهند . مشاعره BYO!

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>