8 رویداد کریسمس در ژوئیه که به بریزبن می آیند

اگر تا به حال دیده اید که FOMO اصلی را از سرزمین عجایب زمستانی دریافت می کنید که در بسیاری از فیلم های کریسمس مورد علاقه خود می بینیم ، تنها نیستید. با وجود ما Aussies که کریسمس را با لباسهای تابستانی و شادمان و انفجار aircon جشن می گیریم ، احساس جادویی کریسمس همان نیست.

بیشتر ما به جای اینکه در آغوش آتش بمانیم ، شکلات داغ بنوشیم و بیرون برف را ببینیم ، در بندهای قایق خود به سمت ساحل حرکت کرده و یا در اطراف BBQ جمع شده ایم.

در حالی که به نظر می رسد هیچ کس به طور قطع نمی داند مفهوم کریسمس در ماه جولای از کجا ناشی می شود ، ما برای آن اینجا هستیم! نه تنها بهانه ای برای دو برابر کردن تشویق های تعطیلات است ، بلکه زمان خوبی برای میزبانی یک وعده غذایی کبابی و تهیه شراب گرم با خانواده و دوستانمان است ، در حالی که سرانجام آن ژاکت زشت کریسمس را تکان می دهیم.

با بهترین رویدادهای کریسمس بریسی در ماه جولای ، خیالات سرزمین عجایب زمستانی خود را تجربه کنید.

دهکده زمستانی | 3 ژوئن – 29 آگوست

آیا شما همیشه رویای کریسمس سفید را دیده اید؟ دهکده زمستانی بسیار شخصی بریزبن اینجاست تا رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند. این سرزمین عجایب زمستانی جادویی که تا 29 آگوست ادامه دارد و باید برای تمام اعضای خانواده از آن بازدید کند. واقع در Northshore Riverfront ، می توانید از اسکیت روی یخ ، دوش برف ، یک نوار پاپ آپ برای مادر و پدر و دهکده جادویی igloo لذت ببرید.

کریسمس مهیج در ماه جولای | 10 جولای

چیزی در مورد روح کریسمس وجود دارد که باعث می شود احساس نشاط و درخشندگی کنیم. این واقعا عالی ترین زمان سال است ، پس چرا اوایل آن را با داشتن بوگی برای برخی از موسیقی های زنده در زیر ستاره ها در کنار دوستان و خانواده خود جشن نمی گیرید؟ حرکات پدر خسته کننده را کنار بگذارید ، کلاه سانتا خود را بگیرید و در 10 ژوئیه از ساعت 6 بعد از ظهر تا 9 شب برای برخی غذاهای سرگرم کننده ، نوشیدنی و لعاب به سالن کلیسای سنت پل بروید.

عشق در واقع | 23 جولای

اگر به فیلم های کریسمس فکر می کنید ، و در واقع عشق به ذهن خطور نمی کند ، شما تعطیلات را به درستی انجام نمی دهید (متاسفم ، ما قوانینی را نمی گیریم!). تلنگر مورد علاقه همه برای بازگشت به سینماهای New Farm برای یک بار مشاهده مجدد در 23 جولای است. بین بازیگران تمام ستاره ، موسیقی متن فیلم بی نظیر و مجموعه ای از خطوط داستانی (ما هرگز شما را نخواهیم بخشید ، آلن ریکمن) این مورد مناسب برای شب قرار است. و اگر فیلم برای فریب شما کافی نیست ، بلیط 25 دلار شامل یک شراب آبگرم و پای چرخ کرده برای لذت بردن در طول فیلم است. کریسمس مبارک ، واقعاً!

کریسمس QPAC در جولای | 24 جولای

اگر فکر می کنید آهنگ های کریسمس باید در تمام طول سال خوانده شوند و فقط در ماه دسامبر نیست ، این آهنگ برای شما مناسب است. ارکستر کوئینزلند پاپس با کنسرت کریسمس در ژوئیه در 24 جولای روحیه جشن را به QPAC می آورد. فقط برای یک شب آماده گوش دادن به آهنگهای محبوب Chrissy خود باشید که توسط برخی از با استعدادترین خواننده های بریسی خوانده شده اند (منظور من این است که نمی خواهد بشنود تمام آنچه برای کریسمس می خواهم تو هستی در تمام طول سال؟!).

کریسمس در شب چیزهای بی اهمیت کریسمس | 24 جولای

چه کسی یک شب چیزهای ساده با مضمون را دوست ندارد؟ دوستان و اعضای خانواده شلوار هوشمند خود را جمع کنید تا یک تیم هشت نفره برای یک کریسمس سرگرم کننده و جشن گرفته در شب چیزهای بی اهمیت با موضوع جولای ایجاد کنید ، جایی که جوایز حماسی و نمایش های مهمان فقط برخی از موارد اضافی موجود در جوراب زنانه شما است. اکنون شروع به تحقیق (تماشای بیش از حد) فیلم های کریسمس متعالی خود کنید ، الف های کوچک! این سرگرمی ساعت 7 عصر شروع می شود. تشویق کریسمس BYO.

The Beer Run: Christmas in July Edition | 25 جولای

پنج آبجوسازی ، پنج آبجو ، پنج کیلومتر. برای این تجربه بی نظیر کریسمس در ماه جولای ، رستوران های بدنسازی ، سگهای شمشیری ، پارچه های برقی و چراغ های جن خود را بگیرید. به همراه صدا اجرا کنید سانتا عزیزم و تمام آنچه برای کریسمس می خواهم تو هستی همانطور که رهبران در حال اجرا شما را در بهترین کارخانه های آبجو سازی بریزبن راهنمایی می کنند. با پرداخت 55 دلار برای هر نفر ، بلیط شامل یک آبجو در هر کارخانه آبجوسازی ، یک عدد شیرآلات Beer Run و مدال درب بازکن بطری در پایان کار است.

کریسمس در جولای چای | 29 جولای

کریسمس بدون یک جشن خوشمزه چیست؟ از زحمت و استرس ناشی از سوزاندن رست چوک خود صرفه جویی کرده و با چای جشن مخصوص خانواده در خانه تاریخی اورمیستون استنشاق کنید. زمان بسیار خوبی برای استراحت ، تماشای مناظر باشکوه و لذت بردن از یک لیوان رایگان شراب گازدار در بدو ورود است. این چای پر از قیمت فقط 45 دلار برای هر نفر ، شما را امیدوار می کند که هر کریسمس میل کنید و میل کنید.

بازارهای میلتون کریسمس در ژوئیه گرگ و میش | 31 جولای

وقتی به کریسمس سفید فکر می کنیم ، غالباً پیش بینی می کنیم که برف به آرامی سقوط کند و خانواده ها و زوج ها در بازارهای جادویی پرسه بزنند. اگرچه ممکن است در بریزبن برف نریزد ، اما بازارهای Milton با ارائه تزئینات عالی کریسمس و نورپردازی جشن ، موسیقی زنده با آهنگهای جشن عالی ، غذاهای خیابانی عالی ، صنایع دستی و نوار پاپ آپ معروف Breddolph برای ارائه ، اینجا هستند. با الهام از بازارهای معروف کریسمس در اروپا و فقط 2 دلار برای هر نفر ، این یک اتفاق عالی برای کل خانواده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>