6 بهترین برنامه سلامتی و سلامتی برای یک سبک زندگی سالم

تغذیه سالم – مشهور است به نظر می رسد بسیار راحت تر از آن است. بدون شک وقتی از غذاهای تمیز و گیاهی استفاده می کنیم ، در داخل و خارج احساس بهتری داریم ، درست است؟ اما ترفند این است که در مسیر خود باشید و ثابت قدم بمانید.

وقتی زندگی مانع عادات سالم می شود (مهم نیست چقدر این بار نیت ما این بود که “به آن پایبند بمانیم”) ، آنجاست که برنامه های سلامتی از این قبیل مفید هستند! دسترسی به یک تعداد دستور العمل خوشمزه درست در نوک انگشتان شما روند کار را ساده می کند ، نیازی به ذکر نیست تمام ویژگی های خارق العاده دیگر مانند برنامه های غذایی سفارشی ، لیست های خرید ایجاد شده ، نکات پاداش برای زندگی سالم و پایدار و سایر سنگهای قیمتی پنهان در برنامه های زیر. خدا را شکر برای فناوری!

سونی

47.99 دلار / زیر 3 ماه ، 72.99 دلار / 6 ماه زیر ، 119.99 دلار / 12 ماه زیر

روز سارا (یا سزی برای کسانی که می دانند) توسط YouTuber سلامتی و تناسب اندام تاسیس شده است ، سونی یک برنامه سلامتی و سلامتی است که می تواند کلید دستیابی به رژیم غذایی متعادل نهایی شما باشد. این شامل دستورالعمل های جدیدی است که هر هفته توسط متخصص تغذیه تأیید می شود و می توانید هر نوع نیاز خود را فیلتر کنید. خواه به دنبال FODMAP کم ، گلوتن ، لبنیات ، آجیل ، پالئو مدرن ، گیاهخوار یا وگو باشید ، همه چیز وجود دارد! با مجموع هفت دسته دستور العمل ، سونی همیشه برای انتخاب خود خراب شده اید با نکات مفیدی که در این راه وجود دارد و مقالات متخصصان تغذیه ، طب طبیعی و متخصصان تغذیه ، مدت طولانی احساس یک مبتدی نخواهید کرد. سونی حتی با ویژگی رولت دستور العمل تصادفی خود ، یک غذای سرگرم کننده در مورد تغذیه سالم ایجاد می کند ، برای آن روزهایی که به راحتی نمی توانید از عهده تصمیم دیگری برآیید.

هیپی لین

4.49 دلار + خرید درون برنامه ای

هیپی لین یک برنامه دستور العمل است که همه چیز در مورد ارائه دستورالعمل های پر جنب و جوش و سایر منابع الهام برای یک سبک زندگی سالم تر است ، و ما همه در مورد آن هستیم! فلسفه زندگی آنها به وفور در همه و همه دستورهای غذایی خوشمزه و کامل گیاهان مخلوط شده است. مالک ، تالین گابریل ، به قدرت تمامیت در هر جنبه از زندگی و هنگامی که صحبت از آن است ، اعتقاد دارد هیپی لین دستورالعمل های خوب ، این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید دریافت کنید.

سرآشپز سالم

7.99 دلار در ماه به مدت 12 ماه ، 9.99 دلار در ماه برای 1 ماه

سرآشپز سالم به عنوان سرآشپز ، متخصص تغذیه و مربی سلامتی شما فعالیت می کند. با ارائه 700 دستور العمل ، کاملاً واضح است سرآشپز سالم هدف این است که مطمئن شود هیچ بهانه ای وجود ندارد. حفظ یک سبک زندگی سالم در خانه از فروشگاه های مواد غذایی آغاز می شود ، جایی که لیست خرید پاسخگو برنامه ، زمان صرف شده بی هدف در راهروها را به نصف کاهش می دهد. سرآشپز سالم می داند که سفارشی سازی کلیدی است ، بنابراین برنامه های غذایی شخصی شما به شما بستگی دارد! به علاوه ، عنوان آشپز خود را با کمک فیلم های آشپزی چطور به دست آورید!

اوه می درخشد

3.99 دلار + خرید درون برنامه ای

ولع مصرف دستورالعمل های گیاهی را که همه و مادرشان آنها را دوست داشته باشند؟ خوب ، این اتفاق می افتد اوه می درخشد تخصص هر دستور العمل ویژه در برنامه تضمین می کند که تحت تأثیر قرار می گیرد زیرا از هشت سال گذشته با دقت به عنوان فاو انتخاب شده است اوه می درخشد. برای اطمینان از اینکه جدیدترین حس چشایی را از دست نمی دهید ، می توانید به عنوان “روند” در زیر دستور العمل های انتخاب شده نگاه کنید. همچنین ، هر زمان یا هر کجا که غذای غذای شما حمله می کند ، برنامه شما را با دسترسی آفلاین پوشش داده است تا بتوانید در حین حرکت درخشید!

تغذیه JSHealth

9.99 دلار در ماه ، 59.99 دلار در سال

سلامتی برنامه ای است که توسط جسیکا سپل ، هم استرالیایی ، شکل گرفته و تمرکز آن بر ایجاد یک سبک زندگی سالم از هر جنبه است. این برنامه همچنین در تمرینات آمادگی جسمانی برای یک رویکرد کاملاً منظم به یک سبک زندگی سالم مثر است. به ترکیب قاتل از هر چهار دسته دسترسی پیدا کنید: دستور العمل ها ، برنامه های غذایی ، لیست خرید و حرکت. می توانید هر هفته منتظر برنامه های غذایی سفارشی باشید که برای تقویت انرژی شما طراحی شده باشند. اعتماد کنید ، به همان اندازه که می توانید برای فیلم های حرکتی که توسط مربیان برتر استرالیا در بازی هدایت می شوید ، نیاز خواهید داشت! به زبان ساده ، این برنامه تعادل ، تعادل ، تعادل را تبلیغ می کند!

داستانهای آشپزخانه سبز

5.99 دلار + خریدهای درون برنامه ای

همه گیاهان ، گوش کنید! داستانهای آشپزخانه سبز برنامه به عنوان “بهترین برنامه برای گیاهخواران” شناخته می شود! دستور العمل های توسط داستانهای آشپزخانه سبز مملو از مواد طبیعی ، غلات کامل ، چربی های خوب ، میوه ها و سبزیجات است تا مطمئن شوید که گیاهخواران و غیر گیاهخواران می توانند تمام مواد مغذی حیاتی خود را به صورت آلی تأمین کنند. مأموریت مالکان لوئیز ویندال و دیوید فرنكیل برای آسان ساختن زندگی وگو فقط در داستانهای آشپزخانه سبز برنامه آنها همچنین یک برنامه دوم برنده جایزه دارند که به گزینه های دسر سالم اختصاص دارد! بنابراین ، برای پخت و پز و طوفان آماده شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>