6 برش ، سبک و شکل جین پرطرفدار در سال 2021

خوب ، ما از شکستن آن برای شما متنفریم ، اما رسمی است. Gen-Z و موج فزاینده شیک پوشان تیک توک به این نتیجه رسیده اند که شلوار جین لاغر خوب و واقعاً تاریخ انقضا را سپری کرده است (حداقل فعلاً).

ما می دانیم که به چه فکر می کنید: اگر شلوار جین لاغر تا حدی یک مصنوعی است ، من قصد دارم اکنون آن تاپ ناز را بپوشم؟ اما سلام ، وحشت نکن – این همه نابودی و تاریکی نیست.

در حالی که سایه بانوی نرم و کشیده پوست بسیار خوبی داشت ، اما از بین رفتن آنها فضای جدیدی از برش ها ، شکل ها و سبک های تغییر دهنده بازی را ایجاد کرده است! بعلاوه ، ما مطمئناً تمرین ژیمناستیک پرش و پیچ خوردن را که معمولاً برای فشردن راه خود به آن سنجاق ها انجام می دهیم ، از دست نخواهیم داد.

برای کمک به شما در تازه سازی کمد لباس خود در سال 2021 ، لیستی از شش جالبترین روند جین را که اکنون در حال سلطنت هستند جمع آوری کرده ایم. خرید خوش بگذرد!

راست پا

با شکنجه پوست های خود از تخت ، شلوار جین راست پا با ادعای عنوان لباس مجلسی جدید روزمره ، جاروب کرده است. شما فقط باید به سبک خیابان مشهور نگاه کنید تا ببینید که این پسرهای بد در حال حاضر عصبانی هستند ، و دلیل خوبی هم دارد! متلک های چاپلوس و کمر بلند آنها بدون هیچ زحمتی در یک شبح مستقیم قرار می گیرد و منهای محدودیت ، به آن پاها یک طویل شدن جدی می بخشد. یک کلاسیک همه کاره ، آنها می توانند شما را از روز معمولی تا ظرافت روزانه با سهولت راحت کنند. به ما اعتماد کنید ، به این زودی ها نمی خواهید آنها را بردارید.

پهن

در سال 2020 ، همه ما وقت زیادی را صرف گشت و گذار در خانه کردیم ، نیمه بالایی را که با بزرگنمایی قابل ارائه است ، با یک جفت اسکرول زوج (تجارت بالای کمر و مهمانی در پایین ، آمیریت؟) جفت کردیم. بنابراین ، فقط مناسب است که روند جین امسال برخی از تحریکات ناشی از قفل شدن ما را جلب کرده است. شلوار جین پا گشاد و گشاد در آن است و ما برای آن بسیار اینجا هستیم! سبک آرام تاج اصلی ترین کار غیر رسمی وظیفه است ، و به همه کمد لباس های ما احساس خنک و خنک می دهد. این زیبایی ها با داشتن حداکثر پوشیدنی و راحتی ، کمد لباس آخر هفته هستند.

شراره ها و برش ها

شما مردم، ابتدا اینجا آن را شنیده اید. شراره ها و برش ها باعث بازگشت شما می شوند و خیر ، برای رفتن به همراه آنها نیازی به یک کفپوش پشمالو ندارید. با سبک نوستالژیکی که در افرادی مانند جیجی حدید ، ویکتوریا بکهام و الکسا چونگ دیده می شود ، به راحتی می توان گفت که شبح پرنعمت یکی از ضروریات این فصل است. از انتهای ناقوس الهام گرفته از دهه 70 گرفته تا مشعل هایی به طول کف که کاملاً دهه 90 هستند ، یک جفت بد بو برای همه وجود دارد. نگران نباشید ، برخی از چکمه های پاشنه دار ، قاطرها ، یا کفش های کتانی پلت فرم تیز را بریزید و آماده شوید!

نامتقارن

از کمربندهای اساسی حوصله ندارید؟ چرخش جین خود را با چند شلوار جین کراس اوور نامتقارن ادویه کنید! این سبک منحصر به فرد دارای یک دکمه پرواز با هم تداخل یافته و یک دوست پسر راحت است. اگر از ما بخواهید ، آنها بهترین استفاده را دارند و به اندازه کافی با یک محصول پایه یا سه راهی بزرگ پوشیده شده اند.

خنثی

اگر اخیراً از طریق اینستاگرام یا Pinterest پیمایش کرده اید ، احتمالاً متوجه شده اید که افراد بی طرف در لحظه مهم در دنیای مد حضور دارند. جای تعجب نیست که شلوار جین از این روند مستثنی نیست ، بژ (و طیف تونال با شکوه آن) به یک انتخاب محبوب تر برای شستشوی جین فصل جدید تبدیل می شود. همانطور که به ماه های خنک تر منتقل می شویم ، این رنگ های خنثی ظاهری زنانه و صیقلی را ایجاد می کنند که به طور یکپارچه با آن پارچه و لباس های گرم و نرم دنج که شما می خواستید آنها را بشکنید ، جفت می شود!

چاپهای جالب

سرانجام ، کمد خود را با چاپ ، نقش و نگارهای رنگی این فصل روشن کنید! یک جین شلوار جین روشی کاملاً مطمئن برای تمیز کردن از بین مردم به تمام روشهای مناسب است. از گل های زنانه و تکه های تکه تکه گرفته تا چاپ های حیوانات شدید و کراوات رنگی ، گزینه ها بی پایان هستند.

تصویر سرب:rollasjeans ،levis وagolde

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>