6 آسان برای ساخت حماسه تخم مرغ عید پاک خود

من دروغ نمی گویم: شکار تخم مرغ عید پاک برای من کمی دردناک است ، زیرا اسم حیوان دست اموز عید پاک در همان سال که از دیدار با برادر بزرگتر من متوقف شد ، از خانه من پرید ، بنابراین من دو شکار تخم مرغ عید پاک کمتر از او دریافت کردم . آیا من هنوز از این موضوع عصبانی هستم؟ بله ، بدون شک ، اما این بدان معنا نیست که kiddos شما نیز باید دچار همان مصیبت شود!

امسال با چند نکته و ترفند آسان در زمینه شکار ، شکار خود را بالا ببرید که باعث می شود کودک شما نانسی درو را به درون خود هدایت کند. از معماها گرفته تا شگفتی های شیرین دیگر ، تا دفعه بعدی که اسم حیوان دست اموز آمد این در مورد آن صحبت خواهند کرد.

خندق Choccy

آیا می خواهید از پرتاب موشک های کوچک با قند در خانه جلوگیری کنید؟ به جای شکلات ، قطعات پازل یا لگو را پنهان کنید تا آنها پیدا کنند. شکار تمام نشده است تا زمانی که هر قطعه پیدا شود (هیچ چیز بدتر از شروع ساخت نیست و یک آجر مزاحم را از دست می دهید) و سپس پاداش بیشتری خواهید داشت که آنها را کمی بیشتر سرگرم کنید در حالی که آنها کشف خود را کنار هم قرار می دهند! نابغه

با آن كلی بگیرید

X با شکار حماسه شکن نقطه را نشان می دهد! یک نقشه گنج بسازید (نکته مثبت: افزودن یک چاشنی چای به کاغذ ، احساس دنیای قدیم را از بین می برد) و حیاط خانه خود را به یک جزیره پر از ثروت تبدیل کنید. نشانگرهایی بگذارید تا به آنها کمک کند یا با بستن بادکنک به هر تخم مرغ عید پاک یک میدان مین بادکنکی ایجاد کنید.

وونکا در خانه

قبل از آن با یک گنج ویژه اضافی بر روی کارت. بلیط طلایی (یا تخم مرغ طلایی) a la Wonka با مزایای جستجوگر را پنهان کنید – وقت اضافی تلویزیون ، کسی؟ برای اینکه بیشتر تعجب آور باشد ، به آنها نگویید بلیط طلایی در حال بازی است ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که آن را کجا مخفی کرده اید.

دشمنی خانوادگی را برای تلویزیون حفظ کنید

آیا رقابت خواهر و برادر در خانواده شما تا به حال به جنگ جهانی 3 رسیده است؟ با تعیین رنگ در این شکار تخم مرغ عید پاک ، آن را به جوانه بزنید تا هیچ اخم در چشم نماند و همه سهم مساوی بگیرند. همه در عشق و جنگ عادلانه است.

Fake It ‘Til You Make It

به بچه های خود در مورد بسیاری از ناامیدی های زندگی با تخم های جعلی پنهان شده در میان چیزهای خوب ، بیاموزید. شوخی! اما می توانید آنها را روی انگشتان خود نگه دارید و تخم مرغ های عید پاک را که قابل پر شدن است ، بسته بندی کنید. به آن فکر کنید مانند یک DIY Kinder Surprise!

کارتیمی میتواند باعث به حقیقت پیوستن رویا شود

اگر چند دست گوشت خونی در دست دارید ، آنها را به دو گروه تقسیم کنید و بگذارید مهارت های بین فردی را با یک مسابقه رله تخم مرغ عید پاک از بین ببرند! از هر تیم یک نفر یک تخم مرغ را شکار می کند و وقتی یکی را پیدا کرد بازیکن بعدی را لمس می کند. هر یک از اعضای تیم به نوبت یک تخم مرغ را در مسابقه با تیم دیگر پیدا می کند تا زمانی که یک پیروز – جام اختیاری داشته باشید.

برای پر کردن آخر هفته طولانی به برخی دیگر از فعالیت های عید پاک احتیاج دارید؟ برو اینجا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>