500 دلار خرید زمستان Spree Runway Scout

وارد Comp شوید

زمستان نزدیک گوشه است ، این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است که کالاهای اصلی زمستانی مورد علاقه خود را بیابیم. اما ، اگر کمی مثل من باشید و از چند سال گذشته همان شلوار جین معتبری را که پاهای شما را بلند می کند و ژاکت دنج (چون راحت است!!) تکان دهید ، پس شاید زمان آن رسیده باشد که این را تغییر دهید زمستان!

با تشکر از دوستان دوست داشتنی ما در Runway Scout ، ما به یکی از شما آرزوگران خوش شانس فرصتی می دهیم که 500 دلار برای کمک به تغییر کمد لباس زمستانی خود برنده شوید!

از لباس های بافتنی ابتدایی گرفته تا لباس های مهمانی و لباس های خنثی گرفته تا صورتی های روشن ، در مجموعه تازه واردان Runway Scout چیزی برای همه وجود دارد. لباسهای بافتنی دنده ای و اصلی آنها سرمایه گذاری مناسب برای این زمستان است! ما در رنگ های مختلف موجود ، ما دوست داریم که بتوانیم این لباس ها را با جواهرات و کفش های موجود در مجموعه لوازم جانبی آنها ، یا کفش های کتانی برای ظاهری راحت تر ، بپوشانیم. ناگفته نماند ، آن جزئیات زیبا و بریده در مرکز!

با ورود به پایین ، رویای خود را از پینترست نگاه کنید و به بدن خود نگاه کنید!

خرابی جایزه

کوپن باند اسکنر باند 1 500 500 دلار

ارزش کل: 500 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>