5 نکته برتر در مورد چگونگی خنک ماندن در گرمای بریزبن

آه BNE ، ما شما را دوست داریم ، اما شما یک داغ هستید (بعضی روزها ، یک سوزان واقعی!). بر خلاف خواهران ساحلی ما ، اقامت در بریزبن به معنی شیوویتس در اکثریت سال است (لباس های ماکسی بزرگ ، FTW!).

هوای معروف و گرم و مرطوب ما خواستار اقدامات خنک کننده شدید است – هر چیزی برای جلوگیری از تعریق عرق کردن! با دمای هوای بلند تا دهه سی ، ما می دانیم که به دنبال راه هایی برای فرار از گرما و لذت بردن از استراحت یخ زده خواهید بود. بنابراین ، وقتی در حیاط خود استخر مجلل ندارید ، در اینجا نحوه حفظ خونسردی در BNE آورده شده است.

سواحل شدن

South Bank واقع در واحه کوچک شهر خودمان ، South Bank مکان مناسبی برای خنک شدن در یک روز گرم است. واقع در رودخانه ، South Bank’s Streets Beach دارای شن و ماسه واقعی ، آب خنک و بسیاری از نجات غریق است که در حال انجام وظیفه است. غرق شوید و سپس در سایه زیر درختان نخل اطراف آن را بگیرید و از یکی از فروشندگان زیادی که در این منطقه هستند ، از گاز گرفتن و تشنگی لذت ببرید.

داخل بایستید

با زدن آفتاب به شما ، دفع عرق سخت است. به لطف انفجار شیرین و شیرین کولر گازی پیشرفته خود ، در خنکی خانه خود بازیابی کنید. تهویه مطبوع صنایع سنگین میتسوبیشی (MHIAA) توسط CHOICE بعنوان بهترین مارک تهویه مطبوع در استرالیا شناخته شده اند و برای دومین سال متوالی جایزه راضی ترین مشتری Canstar را دریافت می کنند ، بنابراین می دانید که رضایت شما تضمین شده است. تا شاخ خود را کمی بیشتر ، آوانتی پلاس این مدل از لحاظ شیک بودن کارآمد است و بالاترین افتخار استرالیا را در زمینه طراحی و نوآوری به رسمیت شناختن طراحی خود کسب می کند ، به علاوه (بله ، موارد بیشتری نیز وجود دارد) ، این یکی از ساکت ترین سیستم های اسپلیت در بازار است. این شامل یک سنسور حرکت صرفه جویی در انرژی ، شامل کنترل دما و فناوری هوای پاک MHIAA است که ذرات ریز دود ، آلرژن ها ، بوها ، باکتری ها و ویروس ها را خنثی می کند. خنک ماندن هرگز شیک تر نبوده است.

فریاد بستنی

یک حرکت شبیه چمچه زنی (یا دو) ژلاتوی سرد ، خامه ای و کاملاً خوشمزه دقیقاً همان چیزی است که دکتر در هنگام رسیدن به بالاترین حد از تاریخ ، دستور داده است. فنجان یا مخروط ، ژلاتو ، سوربت یا گرانیت ، انتخاب سخت است ، اما با هر لیسیدن شما را خنک می کند. شهر ما میزبان بهترین بستنی فروشی ها است ، بنابراین گوگل بزنید و نزدیکترین مورد خود را پیدا کنید! قبل از ذوب شدن همه را دریافت کنید!

یک جنگل پیدا کنید

همراه با همسرتان برای پیک نیک در میان درختان ، جایی که هوا به خصوص خنک تر است ، بوش کنید. بارزترین انتخاب؟ کوه Coot-tha ما بسیار خودمان است. یک مکان خنک برای نشستن بر روی قله ای که نسیم تازه در برابر پوست شما قرار دارد پیدا کنید و از تماشای منظره های بریس لذت ببرید.

آبشارها را تعقیب کنید

طرفدار استخرهای عمومی و سواحل بیش از حد شلوغ نیستید؟ برای افت فوری دما به یکی از آبشارهای بریزبن بروید! با یک سفر یک روزه به منطقه سرسبز کوه تامبورین بروید ، جایی که آبشارهای Cedar Creek را پیدا خواهید کرد. ارزش پیاده روی تا استخرهای صخره ای را دارد ، جایی که می توانید با تمام شکوه خود در آبشار 20 متری تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>