5 نکته ای که باید در مورد آنتی اکسیدان ها بدانید – زیبا با مغز

آنتی اکسیدان چیزهایی که باید بدانید

آیا می دانید از آن سرم آنتی اکسیدانی استفاده می کنید؟

احتمالاً کار نمی کند

آنتی اکسیدان ها چیزهای ظریف هستند. نمی توانید فقط یک عدد را درون یک بطری زیبا بریزید و انتظار داشته باشید که از چروک های شما خلاص شود. همه چیز کمی پیچیده تر از آن است.

اگر می خواهید یک سرم آنتی اکسیدانی بدون زحمت انتخاب کنید که واقعاً کارساز است ، باید کمی این قهرمانان مراقبت از پوست را بشناسید. در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید در مورد آنتی اکسیدان ها بدانید:

1. آنتی اکسیدان ها چند وظیفه ضد پیری هستند

اولین چیزهای اول: آنتی اکسیدان ها چه کاری انجام می دهند؟ شغل آنها چیست؟

آنتی اکسیدان ها از پوست شما در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کنند. این آسیب دلیل اصلی پیری زودرس است. لیست مواردی که باعث تحریک آن می شود بسیار طولانی است: قرار گرفتن در معرض آفتاب بدون محافظت ، محصولات تحریک کننده پوست ، سیگار کشیدن ، الکل و حتی تنفس و متابولیسم!

آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را خنثی می کنند (اگر کنجکاو هستید که می توانید بفهمید دقیقاً چگونه این کار را انجام می دهند) می توانید این پست را بررسی کنید و از بروز چین و چروک های جدید روی صورت شما خیلی زود جلوگیری می کند.

اما این همه کاری نیست که انجام می دهند. انها همچنین:

همه مواردی که به شما کمک می کنند بهتر و آهسته تر پیر شوید.

مربوط: آنتی اکسیدان ها چگونه کار می کنند؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چین و چروک پوست مبارزه می کند و درخشش جوانی به پوست شما می بخشد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع ، برگه تقلب رایگان “Best Anti-Aging Skincare Routine” خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


2. با هم قوی تر از تنهایی

Nivea عاشق کوآنزیم Q10 است. کورس از کورستین عصبانی است. و كودالی به رسوراترول فشار می آورد.

همه آنها آنتی اکسیدان های قدرتمند هستند ، اشتباه نکنید اما تنها موارد بسیار قوی وجود دارد که حتی آنتی اکسیدان ها می توانند بدون دوستانش کار کنند.

علم در این مورد کاملاً واضح است: آنتی اکسیدان ها با هم بهتر کار می کنند. هرچه بیشتر استفاده کنید ، پوست شما بهتر پیر می شود.

دسته کوچک موسیقی جاز من؟ ویتامین های C + E + اسید فرولیک. مطالعات نشان می دهد که افزودن اسید فرولیک به “محلول موضعی 15 l اسید اسکوربیک اسید و 1 alpha آلفا توکوفرول باعث بهبود ثبات شیمیایی ویتامین ها (C + E) و محافظت از نور دو برابر می شود.”

به عبارت دیگر: آنها باعث افزایش اثر بخشی یکدیگر و ضد آفتاب شما می شوند!

مربوط: آنتی اکسیدان های متداول موجود در محصولات مراقبت از پوست

3. ویتامین C فقط یک ماده تشکیل دهنده نیست

دوازده است ویتامین C انواع مختلفی دارد.

اسید اسکوربیک L – فرم خالص ویتامین C است که موثرترین ، بلکه تحریک کننده ترین و ناپایدارترین آن است. منظور من از ناپایدار هنگام قرار گرفتن در معرض نور و هوا از بین می رود. در نهایت ، کار آن کاملاً متوقف می شود.

به همین دلیل است که دانشمندان در تلاشند مشتقات ویتامین C را ایجاد کنند که لطیف تر و پایدارتر باشد. گرفتن؟ آنها به همان اندازه موثر نیستند. اما ، اگر از من بپرسید ، معامله ارزش آن را دارد.

چند نمونه؟ آسکوربات تتراهکسی الدسیل ، اسکوربیل فسفات منیزیم و پالمیتات اسکوربیل. اساساً ، اگر در جایی از نام “آسکورب” داشته باشد ، نوعی ویتامین C است.

مربوط: انواع ویتامین C در مراقبت از پوست

سرم روز c-firma فیل مست

4. آنتی اکسیدان ها انواع یک شبه نیستند

آنتی اکسیدان ها وفاداری می خواهند.

هر از گاهی نمی توانید فقط از سرم آنتی اکسیدان استفاده کنید و انتظار نتایج عالی را داشته باشید. شما باید ثابت قدم باشید. هر روز از آنها استفاده کنید. صبح و شب

بدن شما هر ساعت از هر روز با رادیکال های آزاد بمباران می شود. این یک مبارزه مداوم است که به یک منبع بی پایان دفاع دفاعی آنتی اکسیدانی نیاز دارد.

رسوراترول و اسید فرولیک معمولی 02

5. آنتی اکسیدان ها خجالتی هستند

آنتی اکسیدان ها شهرت را دوست ندارند. آنها فقط می خواهند کارشان را انجام دهند ، غیب.

آنها را در یک ظرف قرار دهید ، و نور و هوا به زودی آنها را بی اثر می کند. لوله ها و بطری های مات ، بسته به هوا انتخاب بسیار بهتری هستند. آنها آنها را از شر دشمنان خود در امان نگه می دارند ، بنابراین برای مدت طولانی تری موثر می مانند

شما می توانید بطری خود را در اوقات فراغت خود تمام کنید ، کاملاً مطمئن باشید که حتی آخرین قطره می تواند به شما در حفظ چین و چروک کمک کند.

مربوط: چرا شما نباید محصولات مراقبت از پوست بسته بندی شده در شیشه را بخرید

اگر کنجکاو هستید بدانید بهترین سرم های آنتی اکسیدان چیست ، موارد دلخواه خود را در این پست به اشتراک گذاشته ام. بررسی کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>