5 ماسک صورت در خانه برای امتحان در زمان قفل شدن

خوب بچه ها ، ما دوباره می رویم!

تمرینات خانگی ، تمرینات ورزشی ، آماده سازی غذا ، خواندن فرار ، و بازی های Netflix دوباره در برنامه هستند ، و در شرایطی که زندگی اجتماعی فعلی ما به حالت تعلیق درآمده است ، هیچ زمانی بهتر از زمان فعلی برای تمرکز انرژی خود روی جلوگیری از رنگ چهره شما وجود ندارد. پایین گورگل

این که آیا شما WFH هستید ، در حال آموزش بچه ها در خانه هستید یا فقط سعی می کنید عاقل باشید ، اکنون زمان استفاده از ماسک های صورت است ، بنابراین می توانید با پایان قرنطینه ، بهترین خود را به رخ بکشید.

از پوست خشک و کم آب گرفته تا جوش های ناشی از استرس ، استفاده از ماسک و هر چیز دیگری که در بین آنها وجود دارد ، این ماسک های صورت را در خمیر ، کرم و ملحفه کشف کنید تا با هرگونه نگرانی پوستی شما را به سمت پایین بکشاند.

ماسک آرایشی مکه از داخل ورق 46 دلار

با وجود روزهای کسل کننده ، لازم نیست پوست شما باشد! با این ماسک آبرسان فوراً روشن کننده چهره خود را روشن کنید. مواد هیدروژل که حاوی مواد مرطوب کننده است ، امکان تحویل سریع را در 15 دقیقه فراهم می کند – سلام درخشش درخشان! قبل از استفاده برای ضربه ای خنک و خنک به پوست ، آن را در یخچال قرار دهید.

ماسک خشک کننده مکه ماریو بادسکو 26 دلار

این ماسک شفاف کننده قوی که یک نجات دهنده برای پوست مشکل ساز است ، عمیقا برای پاکسازی منافذ و لکه های سطحی را هدف قرار می دهد تا ناخالصی ها را از بین ببرد. با ماساژ پوست ما (و بله ، مقدار زیادی از آن وجود دارد!) ، این ماسک با مواد تشکیل دهنده مانند کالامین ، اکسید روی ، گوگرد و عصاره خیار فرموله شده است تا به ترویج یک ظاهر صاف و شفاف کمک کند. این کار را برای جلوگیری از چشمها روی نواحی مشکل دار قرار دهید و اجازه دهید 15-20 بار در هفته 2-3 بار قبل از آبکشی با آب گرم کار خود را انجام دهد. همچنین ، نکته داغ: این نوزاد همچنین می تواند برای بدن برای مقابله با نقاط مشکل در پشت و قفسه سینه استفاده شود.

ماسک صورت پروبیوتیک ماست یونانی ماکت کورس سوپر دوز 69 دلار

ممکن است ما در قرنطینه باشیم ، اما لازم نیست پوست شما باشد! با این ماسک غنی از پروبیوتیک رنگ پوست خود را به یونان ببرید. تهیه شده با ماست یونانی که باعث آبرسانی مجدد ، کاهش قرمزی و متعادل سازی مجدد لایه محافظ طبیعی پوست شما می شود ، که اغلب در اثر استرس ، آلودگی و رژیم غذایی تجزیه می شود ، شما پوست خود را فریب می دهید و فکر می کنید که در تعطیلات آرامش بخش بوده است (فقط!) . ترکیبی از غذاهای فوق العاده ، اسید هیالورونیک و فناوری متعادل کننده پوست ، 10 دقیقه سریع از این کار هنگام شستن شستشو کافی است تا حالت کشسانی و درخشندگی به لیوان شما بازگردد.

Adore Beauty Clinique Moisture Surge 100 Hydrator بازسازی خودکار هیدراتور 50 میلی لیتر 68 دلار

آبرسانی فوری ، اوج درخشندگی. این مرطوب کننده ژل و کرم با ارائه جدیدترین بچه به مجموعه Clinique ، پوست شما را دوست دارد. با فرمول فاقد چربی که هیدراتاسیون مبتنی بر آب را ارائه می دهد ، دهیدراته شدن و همه دوستان آن (خطوط ریز ، پوست سفت و رنگ کدر) به محدوده رانده می شوند. اگرچه به عنوان یک مرطوب کننده ، آن را به عنوان یک ماسک رطوبت پنج دقیقه ای در هنگام پاسخ دادن به ایمیل های کاری مورد استفاده قرار دهید و از پاداش های پرپشت پوست استفاده کنید.

ماسک پاک کننده عمیق کیمیاگر بزرگ شده Adore Beauty 75 میلی لیتر 40 دلار

از تخت خواب صرف نظر کنید و به جای آن ماسک بزنید! برای افرادی که مستعد رنگ چرب هستند ، ماسک خاک رس مانند این BFF شما است. این زیبایی دوست دارد به عمق زیر پوست برسد ، با پاکسازی به طور مongثری ضد احتقان و سم زدایی می شود. به مدت 10 دقیقه به آن ضربه بزنید ، یک کاپا را بگیرید و اجازه دهید جادوی خود را انجام دهد. فرموله شده با جوانه گندم و خاک رس ، به عمق منافذ پوست شما نفوذ کرده و با پوست چرب و لمسی مقابله می کند.

عاشق ماسک صورت هستید؟ ما هم همین طور! در اینجا موارد مورد علاقه مطلق استایل را کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>