5 افسانه درباره محصولات مراقبت از پوست از بین رفته است! – زیبا با مغز

محصولات اسطوره محصولات مراقبت از پوست

خرید مراقبت از پوست به اندازه کافی سخت است بدون اینکه این همه افسانه دیوانه وار درباره محصولات مراقبت از پوست بمباران شود.

شما می دانید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. بازرگانی دیوانه وار مامبو. برچسب هایی که معنی ندارند. بررسی های متناقض آنلاین. چه حرفی میتونی باور کنی؟

مانند ، آیا محصولات طبیعی واقعاً بهتر از محصولات مصنوعی هستند؟ و آیا اگر چیزی را بخواهید واقعاً کار کند ، باید واقعاً بیشتر هزینه کنید؟ و اگر از محصولات ضد آلرژی استفاده نمی کنید ، به پوست خود آسیب می رسانید؟

بیایید رکورد اصلی این افسانه ها و دیگر افسانه های رایج در مورد محصولات مراقبت از پوست را ثبت کنیم؟

محصولات مراقبت از پوست افسانه شماره 1: محصولات ضد حساسیت برای پوست حساس ایمن تر و بهتر هستند

افسانه ها حاکی از آن است که محصولات ضد آلرژی ملایم تر بوده و کمتر باعث تحریک می شوند. حقیقت این است که ، ضد حساسیت هیچ معنی ندارد. این اصطلاح به هیچ وجه تنظیم نمی شود، به این معنی که مارک ها می توانند کاملاً هر چیزی از جمله مواد حساسیت زای رایج را در یک محصول قرار دهند و هنوز هم آن را ضد حساسیت نشان دهند. این شوخی نیست؟ برچسب را باور نکنید. همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید تا بفهمید آیا کالایی در محصول وجود دارد که باعث شکست شما می شود ، بثورات پوستی ایجاد می کند یا چیز دیگری.

مربوط: Hypoallergenic به معنای واقعی چیست؟


مبارزه برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری است که واقعاً باعث کاهش چین و چروک پوست می شود و به پوست شما درخشش جوانی می بخشد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


اسطوره های محصولات مراقبت از پوست شماره 2: محصولات “از نظر پوستی تست شده” ایمن تر و قابل اطمینان تر هستند

این یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی است. به طور خلاصه ، “آزمایش پوستی” به معنای آزمایش محصول بر روی پوست است. دیگه هیچی نمی دانیم روی پوست کیست. ما نمی دانیم چند نفر در این تحقیق شرکت کردند. ما نمی دانیم که این آزمایشات چگونه انجام شده است. به جهنم، ما حتی نمی دانیم نتایج چه بود! شاید برخی از این افراد واکنش بدی نسبت به محصولات داشته باشند. در این صورت ، مطمئن باشید هیچ کس به شما نمی گوید!

مربوط: 7 ادعای برتر گمراه کننده مراقبت از پوست

l'oreal-revitalift بدون عطر

افسانه شماره 3 محصولات مراقبت از پوست: شما باید از محصولات مراقبت از پوست با هدف گروه سنی خود استفاده کنید

این در مورد سن شما نیست. این درمورد آنچه پوست شما نیاز دارد است. اگر نوجوان هستید ، حتی اگر آکنه ندارید باید از مرطوب کننده ضد آکنه برای نوجوانان استفاده کنید؟ البته که نه! و بسیاری از مرطوب کننده های برای بیش از 50 زن بسیار غنی هستند زیرا پوست بعد از یائسگی تمایل به خشک شدن دارد. اما ، اگر در عوض روغن شما روغنی شود چطور؟ آنها فقط اوضاع را بدتر می کنند. به پوست خود گوش دهید ، نه به خرید مزخرفات.

مربوط: 5 ستاره ضد پیری که باید به برنامه مراقبت از پوست خود اضافه کنید

محصولات مراقبت از پوست افسانه شماره 4: مواد طبیعی بهتر و ایمن تر از مواد مصنوعی هستند

برخلاف نظر رایج ، فقط به دلیل طبیعی بودن چیزی به معنای بی خطر بودن آن نیست. من شرط می بندم حتی افرادی که وسواس مراقبت از پوست ارگانیک دارند ، پیچک های مسموم را در سرتاسر صورتشان ساقه نمی کنند!

و ، فقط به این دلیل که چیزی در آزمایشگاه ساخته می شود ، به این معنی نیست که بد است. برعکس ، معمولاً ایمن تر است. گیاهان از دهها هزار ترکیب تشکیل شده اند و غالباً توسط گرده ، رزین ها و سایر مواد حساسیت زای طبیعی آلوده می شوند. مواد مصنوعی فقط در 3 یا 4 ترکیب در یک محیط استریل ایجاد می شوند. به نظر شما کدام یک احتمال واکنش بدتری دارند؟

حتی در این صورت ، مسئله طبیعی و مصنوعی نیست. به زبان ساده ، مواد طبیعی م workثر وجود دارند و مواد طبیعی که م don’tثر نیستند. درست مثل مواد مصنوعی که م thatثر هستند و مواد مصنوعی که م workثر نیستند.

همه چیز در مورد یافتن محصولاتی با ترکیباتی است که برای شما مفید باشند و به درمان هر نوع مشکل مراقبت از پوست کمک کنند. این که آیا آنها به طور طبیعی مشتق شده اند یا در آزمایشگاه ساخته شده اند ، بی ربط است.

مربوط: شستشوی سبز در مراقبت از پوست: چیست و چگونه می توان آن را تشخیص داد

پاک کننده اسکوالان معمولی

افسانه شماره 5 محصولات مراقبت از پوست: محصولات گران قیمت پوست بهتر از ارزان قیمت هستند

خیالتان راحت خواهد بود که می دانید این هم کاملاً مزخرف است. بله ، برخی از محصولات گران قیمت وجود دارد که به طرز حیرت انگیزی خوب کار می کنند و ارزش سرزنش را دارند (اگر کنجکاو هستید ، می توانید فاوه من را اینجا ببینید). اما بیشتر آنها فقط فرمول های اساسی هستند که کار زیادی نمی کنند – و اغلب مملو از مواد تحریک کننده برای بوت شدن است! همین امر در مورد محصولات داروخانه نیز صادق است. بسیاری از چیزهای تند و زننده ، اما همچنین چند سنگهای قیمتی. همه چیز در مورد فرمول است ، نه مارک یا قیمت.

نوع حرفه ای: مارک های گران قیمت و داروخانه ها اغلب متعلق به یک شرکت هستند ، یافتن فرمول یکسان ، فقط با برخی اصلاحات جزئی (مانند رایحه ای متفاوت) ، در نقاط مختلف قیمت ، امری عادی نیست.

مربوط: 5 محصول کاملاً ناخوشایند از مراقبت از پوست که کاملاً ارزش سرریز شدن را دارند

خواندن برچسب ها را یاد بگیرید و دیگر هرگز پول خود را هدر نمی دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>