4 روند سبک سازی در زمستان برای گرم کردن فضای شما در سال 2021

روزهایی که اوقات فراغت در خانه به سر می بریم کاملاً مشخص است وقتی که دمای هوا به 22 درجه کاهش می یابد (سلام ، برای ما سرد است!) ، بنابراین مطمئن شوید که حفاری های شما مناسب است. ما با متخصصان داخلی در Aspley Homemaker City صحبت کردیم تا از بهترین روندهای یک ظاهر طراحی شده در زمستان که در این فصل به شما کمک می کند ، مطلع شویم. بعلاوه ، اگر قبل از 26 ژوئیه در باشگاه VIP آنها ثبت نام کنید ، این شانس را دارید که یکی از هفت Aspley Winter Hampers را برنده شوید – چه خوب! اینجا وارد کنید.

مودهای مود

با تن های عمیق و تیره به شکل پرتاب های ضخیم ، کوسن ها ، فرش ها و پرده های سنگین دنج و راحت باشید – به توت ، بورگوندی ، دریایی و زمرد فکر کنید. نه تنها ساده ترین راه برای آوردن حس گرما به اتاق است ، بلکه سایه های غنی نیز جلوه ای لوکس به فضا می بخشند.

حداکثر گرایی

با چاپ های جسورانه و تزئینات متنوع که بیانگر شخصیت شما هستند ، اتاق خود را به دیدنی تبدیل کنید. دقت در هویت داخلی شما دشوار است ، اما از پذیرفتن سبک های متضاد و تکه هایی که بلافاصله چشم های شما به سمت آنها کشیده می شود ، نترسید!

اقیانوس عمیق

اگرچه ممکن است چند ماه دیگر خود را در ساحل در حال استراحت نبینید ، اما سبک دادن به اتاق با رنگ های عمیق اقیانوس احساس آرامش را در فضای شما ایجاد می کند. تکه های لهجه در آبهای نرم و بلوزهای ژله ای عمیق به زیبایی با سایه های خنثی جفت می شوند و موج های آرامشی به گوشه و کنار آن جریان دارد.

سبک جهانی

روزهای زمستان همه چیز در مورد ماندن در خانه است ، اما این روند همچنان شما را به سفر به کره زمین خواهد کشاند! زیبایی ظاهری سبک های بین المللی را با قطعات الهام گرفته از جهان و چاپ های سنتی ضبط کنید. چگونه شروع می کنید؟ قطعه هایی را انتخاب کنید که مقصد مورد علاقه شما را به شما یادآوری کنند!

با مجموعه ای عظیم در Aspley Homemaker City ، اینجا سرزمین عجایب زمستانی خود را شروع کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>