4 افسانه مراقبت از پوست از بین رفته! – زیبا با مغز

افسانه های مراقبت از پوست busted

یادگیری نحوه مراقبت خوب از پوست به اندازه کافی سخت است. وقتی مدام با مشاوره های گمراه کننده و ادعاهای بازاریابی بیش از حد مورد حمله قرار می گیرید ، باعث می شود محصولاتی که نیازی به آنها ندارید را غرق کنید و وقت خود را با چیزهای بی فایده تلف کنید ، حتی سخت تر می شود.

به همین دلیل امروز می خواهم 4 مورد از این اسطوره های معمول مراقبت از پوست را مرور کنم. آماده؟ اینجا می رویم:

Skincare Skype شماره 1: محصولات مراقبت از پوست با پوست سفت کننده کلاژن و مبارزه با چین و چروک ها

اگر فقط به همین راحتی بود!

درست است که پوست شما به کلاژن نیاز دارد. این پروتئین است که به پوست شما بافت و ساختار می بخشد و آن را محکم و لطیف نگه می دارد. اما مانند هر چیز دیگری ، با افزایش سن تهی می شود. بعد از 21 سالگی سالانه 1٪ ضرر می کنید. و هرچه بیشتر از دست بدهید ، به راحتی چین و چروک ایجاد می شود.

بنابراین ، آسان است تصور کنید که کرم حاوی کلاژن می تواند کلاژن را که به طور طبیعی از دست داده اید دوباره پر کند. متأسفانه ، این روش کار نمی کند.

برای کلاژن برای پوست سفت ، باید به عمق آن نفوذ کند. اما ، نمی تواند کلاژن یک مولکول بزرگ است و روی سطح می ماند، جایی که پوست را آبرسانی می کند.

بنابراین ، فایده ای ندارد. اما حتی معجزه گر که ادعا می شود نیست.

اگر واقعاً علاقه مند به کلاژن سازی از دست رفته هستید ، در اینجا چند روش بهتر برای انجام آن آورده شده است.

مربوط: 8 روش مورد حمایت علمی برای بازسازی کلاژن از دست رفته برای پوست جوانتر و فیرمر


مبارزه برای تهیه یک برنامه ضد پیری برای مراقبت از پوست که باعث کاهش چین و چروک ، روشن شدن چهره و ظاهر جوانتر می شود؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


مراقبت از پوست شماره 2: شما به یک کرم دور چشم نیاز دارید

اشتباه نکن شما به کرم احتیاج دارید. فقط نیازی به برچسب زدن کرم دور چشم نیست. هر کرم به شرطی که به خوبی فرموله شده و عطر نباشد ، این کار را انجام می دهد. به همین دلیل است:

  1. مواد خاصی فقط برای ناحیه چشم وجود ندارد: کافئین و تمام آن چیزهایی که قرار است برای درمان سیاهی تیرگی موثر باشند. منظورم این است که آیا تا به حال از کرم استفاده کرده اید که در واقع برای تیرگی سیاهی کمک کند؟ من هم نه.
  2. کرم دور چشم از همان مواد مرطوب کننده صورت استفاده می کند: از مواد مرطوب کننده ، مواد ضد آفتاب ، آنتی اکسیدان ها و غیره که در مرطوب کننده های صورت استفاده می شود ، در کرم های چشم نیز استفاده می شود. اگر به من اعتقاد ندارید ، از ترکیبات کرم های چشم و صورت خود بازدید کنید. آنها یکسان هستند.
  3. اگر باعث تحریک ناحیه چشم می شود ، آن را روی پوست خود قرار ندهید: درست است که پوست ناحیه چشم نازک تر و مستعد تحریک است. اما اگر در آنجا ماده ای بثورات ایجاد کند ، آیا واقعاً می خواهید از آن در بقیه صورت نیز استفاده کنید؟

کرم های چشم مرطوب کننده صورت در گلدان کوچکتر هستند. چرا دو برابر پول برای آن خرج می کنید؟

مربوط: چرا به کرم دور چشم نیازی ندارید (و چه چیزی به جای آن استفاده کنید)

افسانه مراقبت از پوست شماره 3: نوشیدن مقدار زیادی آب پوست را مرطوب نگه می دارد

آب تقریباً تنها چیزی است که می نوشم (آن ، و یکبار یکبار آب نارنج یا اسموتی) ، و بگذارید به شما بگویم ، من هر از چندگاهی هنوز از خشکی پوست رنج می برم.

رفع خشکی پوست صرفاً دادن آب بیشتر به آن نیست. این مسئله کمک به پوست برای حفظ آب است. پوست در صورت آسیب دیدن سد محافظ آن خشک می شود و باعث تبخیر آب می شود.

می توانید روزانه 20 لیوان آب بنوشید ، اما اگر این مانع محافظتی را برطرف نکنید ، هیچ کاری برای شما انجام نمی دهند (فقط وقت بیشتری را در حمام خواهید گذراند).

به هر حال ، آب بنوشید. فقط فراموش نکنید که برای مرطوب نگه داشتن پوست و مرطوب نگه داشتن پوست ، از یک مرطوب کننده انسدادی استفاده کنید.

مربوط: چرا با نوشیدن 8 لیوان آب در روز ، پوست خشک شما برطرف نمی شود

افسانه مراقبت از پوست شماره 4: محصولات مراقبت از پوست می توانند سلولیت ، علائم کششی و چین و چروک ها را از بین ببرند.

همه ما به دنبال معجون جادویی هستیم که بتواند برای همیشه از تمام نقص ها خلاص شود. اما ، اگر چنین شگفتی وجود داشت ، می دانستید. دیگر هیچ کس سلولیت ، علائم کشش و چین و چروک نخواهد داشت.

در عوض ، ما هنوز آنها را داریم ، نه؟

این بدان معنا نیست که این محصولات کاملاً بی فایده هستند. آنها اغلب می توانند ظاهر سلولیت یا چین و چروک را بهبود بخشند ، بنابراین کوچکتر به نظر می رسند. اما ، وقتی اثرات آنها تمام شد ، نقص ها به همان اندازه قبل وجود دارند.

برخی کرم ها همچنین می توانند از بروز چین و چروک جلوگیری کنند. عده معدودی که می توانند از شر آنها خلاص شوند بسیار کند عمل می کنند و هرگز آنها را به طور کامل از بین نمی برند.

در مورد علائم کشش ، برخی از کرم ها می توانند از شر آنها خلاص شوند ، اما فقط در صورت جدید بودن.

بنابراین ، اعتیاد به مواد مخدره را خریداری نکنید. اگر چیزی خیلی درست به نظر برسد ، معمولاً م doesn’tثر نیست.

مربوط: 5 محصول غیرضروری برای مراقبت از پوست که باید جلوی هدر رفتن پول را بگیرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>