4 افسانه آکنه از بین رفته است! – زیبا با مغز

4 افسانه آکنه

شماره یک دلیل از بین رفتن آکنه شما نیست؟

شما در حال خرابکاری در بهبودی هستید. تقصیر تو نیست. تمام افسانه های مربوط به آکنه ، فهمیدن اینکه چه عواملی م worksثر نیست ، غیرممکن است. فکر می کنید وقت آن است که آنها را سینه بزنید

بنابراین ، در اینجا 4 افسانه آکنه و حقیقت در مورد آنها آورده شده است:

افسانه شماره 1 آکنه: شستن صورت اغلب مانع از شکستن پوست می شود

شستن صورت 10 بار در روز برای تمیز بودن آن باعث از بین رفتن آکنه نمی شود. این فقط باعث تحریک پوست و التهاب آکنه می شود. آخ!

معامله در اینجا: پوست شما توسط یک گوشته اسیدی پوشانده شده است که دوستدار باکتری نیست. هنگامی که pH را چندین درجه بالا می برید – این اتفاق می افتد هر بار که صورت خود را با یک پاک کننده با pH بالا یا حتی تنها با آب بشویید – گوشته اسید را ضعیف می کنید.

اکنون که از بین رفته است ، P.Acnes (باکتری عامل آکنه) تکثیر می یابد. نشانه عظیم آکنه اما به سراغ یک پاک کننده با pH کم بروید که گوشته اسیدیتان را دست نخورده نگه دارد و – مطالعات نشان می دهد – مقدار باکتری های P. acnes روی پوست شما به طور قابل توجهی پایین می آید.

به عبارت دیگر ، یک پاک کننده اسیدی باعث می شود پوست شما در برابر P. Acnes و سایر باکتری ها مهمان نباشد.

به جای آن چه باید کرد: صورت خود را دو بار در روز ، صبح و عصر با یک پاک کننده ملایم و متعادل با pH بشویید که بدون خشک شدن پوست ، تمام آلودگی ها و آلودگی ها را از بین می برد.

بهترین انتخاب ها:

  • پاک کننده ژل صبح بخیر Corsx با PH پایین (11.00 دلار): pH 5.5. در Sokoglam و YesStyle موجود است.
  • پاکسازی پاک کننده تقویت کننده رطوبت و انتخاب پاولا یک مرحله ای پاک کننده صورت (18.00 دلار): pH 5.5. با انتخاب پائولا موجود است.
  • پاک کننده کاهش دهنده روغن و متعادل کننده پوست Paula’s Choice (18.00 دلار): pH 5.5. در Nordstrom و Paula’s Choice موجود است.

مربوط: چرا شما باید برای پاک کردن آکنه خود به یک ماده تمیز کننده pH پایین بروید


آیا یک روال ارزان قیمت برای مراقبت از پوست برای پوست های مستعد آکنه می خواهید؟ برای دریافت صفحه فهرست “The Ordinary Acne Skincare Routine” در خبرنامه زیر مشترک شوید:


افسانه 2 آکنه: اگر آکنه دارید ، نمی توانید آرایش کنید

چه کسی به این مزخرفات رسیده است؟ البته می توانید آرایش کنید! و نه ، من فقط در مورد آن پایه های ضخیم و با پوشش کامل صحبت نمی کنم که برای پوشاندن آکنه استفاده می کنید.

شما می توانید هر نوع محصول آرایشی را که می خواهید بپوشید – به شرطی که فاقد هرگونه ماده کامدوژن باشد. لیست کامل را می توانید در اینجا پیدا کنید.

سلب مسئولیت کوچک: ترکیبات comedogenic برای همه مشکلی نیست. اگر پوست چربی دارید ، می توانید صورت خود را در روغن نارگیل بچرخانید و جوش ساده ای پیدا نکنید.

پوست چرب آنقدر خوش شانس نیست. پوست شما در حال حاضر بیش از نیاز چربی تولید می کند. بنابراین هنگامی که از آرایش سرشار از روغن و سایر مواد انسداد استفاده می کنید ، منافذ پوست خود را مسدود می کنید. و منافذ مسدود شده همیشه منجر به آکنه می شود.

به جای آن چه باید کرد: از محصولات آرایشی غیر کمدوژن استفاده کنید. اما ، به برچسب ها اعتماد نکنید. نگاهی به لیست های عناصر خسته کننده آن بیندازید تا مطمئن شوید که هیچ چیز بدی برای شما ندارد.

مربوط: چه مواد آرایشی به شما جوش می زند؟

افسانه شماره 3 آکنه: برنزه شدن به بهبود آکنه کمک می کند

از آکنه بهانه ای برای برنزه شدن خود استفاده نکنید!

مطمئناً ، رنگ برنزه قرمزی را می پوشاند و پوست شما را خشک می کند ، آن را ملتهب می کند و چین و چروک و لکه های تیره ایجاد می کند. و شروع به سرطان پوست نکنم.

این چیزی است که هیچ کس در مورد برنزه شدن به شما نمی گوید: این درخشش بوسه خورشید نشانه آسیب خورشید است. برنزه شدن شما مکانیسم دفاع از بدن شما است.

هنگامی که پوست شما تیره می شود ، این روش بدن شما است که به شما می گوید اشعه UV به آن آسیب می زند. از بین بردن کلاژن تولید رادیکال های آزاد. کشتن DNA سلولی

حتی اگر برنزه شدن به بهبود آکنه کمک می کند ، چرا شما می خواهید این همه آسیب به پوست خود وارد کنید؟ به خصوص ، هنگامی که درمان های زیادی برای آکنه وجود دارد که بدون از بین بردن پوست ، آکنه را در ناحیه لب قرار می دهد. معنی ندارد.

به جای آن چه باید کرد: هر روز ضد آفتاب بزنید. این داروهای آکنه اغلب پوست را در معرض آفتاب قرار می دهند ، بنابراین این اختیاری نیست. و اگر واقعاً باید ، برنزه خود را از یک بطری بردارید.

مربوط: بهترین ضد آفتاب ها برای پوست چرب کدامند؟

افسانه شماره 4: جوش زدن بهترین راه برای خلاص شدن از شر آنها است

نه نه نه جوش زدن هرگز ایده خوبی نیست.

شما فقط باکتریها را در اطراف پوست خود پخش می کنید ، روند بهبودی را کند می کنید و احتمالاً باعث ایجاد زخم می شوید. و درمان آن دشوارتر از یک جوش است.

به جای آن چه باید کرد: درمان بنزوئیل پراکسید یا سالیسیلیک اسید را درمان کنید. آنها برای شما از شر جوش خلاص می شوند.

بهترین انتخاب ها:

  • Paula’s Choice Clear Regular Strength Strength Streakly Cleaning Daily Streak Skin Skin with 2.5٪ Benzoyl Peroxide ($ 18.00): در Dermstore و Paula’s Choice موجود است.
  • Paula’s Choice Skinc Perfecting 2٪ Bha مایعات (29.00 دلار): سالیسیلیک اسید + چای سبز. در Nordstrom و Feel Unique موجود است.

مربوط: بنزوئیل پراکسید در مقابل اسید سالیسیلیک: کدام یک برای درمان آکنه بهتر است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>