3 دلیل برای استفاده از ضد آفتاب معدنی برای پوست های حساس بهترین است

3 دلیل برای استفاده از ضد آفتاب معدنی برای پوست های حساس بهترین است

“آخ! چرا همه ضد آفتاب ها اینقدر سوزش دارند؟ “

تابستان سخت است وقتی پوست حساس دارید. نمی توانید از کرم ضد آفتاب چشم پوشی کنید ، اما هر کسی که امتحان کنید ، بثورات تند و زننده ای را از بین می برد یا باعث می شود پوست شما مانند سوزاندن صد زنبور عسل ، بسوزد.

مگر قرار نبود این چیز باعث نجات پوست شما شود؟ در عوض ، آن را خراب می کند. تعطیلات شما نیز در حالی که همه دوستان شما در حال بازی با والیبال ساحلی هستند که با بیکینی های کوچک پوشیده شده است ، شما زیر سایه می مانید ، بدن خود را توسط لایه های لباس محافظ و عینک آفتابی بزرگ مخفی کرده اید. * آه می کشد *

آیا تابستانهای شما اینگونه خواهد بود؟

جواب منفی. ضد آفتاب لازم نیست دشمن دیگری باشد که پوست شما را وادار می کند. این می تواند BFF شما باشد. شما فقط باید یکی را درست انتخاب کنید. همه ضد آفتاب ها برابر نیستند …

ضد آفتاب مینرال ضد آفتاب شیمیایی

بگذار لحظه ای روی جعبه صابونم بپرم ، خوب؟ با تشکر!

همه ضد آفتاب ها از نظر فنی شیمیایی هستند. هر چیزی که از ماده تشکیل شده باشد یک ماده شیمیایی است ، از جمله آب. بدون مواد شیمیایی فقط نمی توانید ضد آفتاب درست کنید.

اما ، در سال های اخیر ، ماده شیمیایی مترادف با “ساخته شده در آزمایشگاه” یا “مصنوعی” در مقابل “برگرفته از طبیعت است (حتی اگر پس از آن به شدت در آزمایشگاه پردازش شود و دیگر طبیعی نیست)” بنابراین من اینگونه هستم من در اینجا از این اصطلاح استفاده می کنم ، خوب؟

خوب حالا ما آن را مرتب کرده ایم ، بگذارید ادامه دهیم. دو نوع ضد آفتاب وجود دارد:

اگر پوست حساسی دارید ، ضد آفتاب معدنی همان چیزی است که می خواهید. به همین دلیل است:


آیا ضد آفتاب شما مطابق کار است؟ برای اینکه بفهمید ضد آفتاب شما هم ایمن و هم م effectiveثر است ، چک لیست رایگان “Sunscreen Audit” خود را بارگیری کنید:


کرم ضد آفتاب صورت فوتونیک Blissoma + مرطوب کننده روزانه SPf 25

1. ضد آفتاب معدنی روی پوست لطیف است

فیلترهای اشعه ماورا بنفش شیمیایی، مانند Avobenzone و Octocrylene ، شناخته شده اند که باعث آلرژی و تحریک می شوند. اگر در گذشته نسبت به ضد آفتاب واکنش بدی نشان داده اید ، احتمال دارد یکی از این افراد مقصر باشد (برای دیدن لیست کامل فیلترهای UV شیمیایی تحریک کننده اینجا را کلیک کنید).

اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم، از سوی دیگر، بسیار بی اثر هستند، بنابراین کمتر احتمال دارد که آنها با پوست شما واکنش نشان دهند تا واکنش منفی ایجاد کنند.

هشدار! اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم می توانند واکنش منفی ایجاد کنند. اما ، فقط اگر به این مواد معدنی حساسیت داشته باشید. خوشبختانه ، این آلرژی ها بسیار نادر است.

مربوط: چرا اکسید روی فیلتر Fave UV من است


2. ضد آفتاب معدنی از پایداری و محافظت در برابر طیف وسیعی برخوردار است

اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم چند وظیفه ای هستند. روی اکسید به خودی خود از کل دامنه UV محافظت می کند. دی اکسید تیتانیوم از شما در برابر اشعه UVB و بیشترین اشعه UVA محافظت می کند. بسیار چشمگیر ، ها؟

فیلترهای اشعه ماورا بنفش شیمیایی، از سوی دیگر، هستند (به استثنای Mexoryl و Tinosorb که به هر حال در ایالات متحده موجود نیست) اسب ترفند آنها یا از اشعه UVA یا UVB محافظت می کنند.

به عنوان مثال آووبنزون ​​فقط از اشعه UVA محافظت می کند. اما ، بسیار ناپایدار است و در معرض نور خورشید به سرعت تخریب می شود. بنابراین ، برای سخت نگه داشتن آن به کاری نیاز دارد. و از اشعه UVB محافظت کنید ، زیرا در برابر آن بی فایده است.

وارد Octocrylene شوید. Abovenzone را تثبیت می کند و از اشعه UVB محافظت می کند. اما قابلیت های مبارزه با اشعه ماورا بنفش ضعیف است. برای دور نگه داشتن همه این اشعه ها به یک دست کمک نیاز دارد.

Octinoxate را وارد کنید ، یک فیلتر UVB قوی تر.

می بینی با این کجا می روم؟

شما فقط می توانید از اکسید روی استفاده کنید. اما ، شما فقط نمی توانید از یک فیلتر UV شیمیایی استفاده کنید. شما برای انجام همان کار به 5 یا 6 نفر از آنها نیاز دارید. این 5 یا 6 فرصت برای پوستی است که به صورت راش ایجاد شود …

مربوط: بهترین فیلترهای UV چیست؟

کرم ضد آفتاب اکسید روی مومیایی badger spf 30

3. ضد آفتاب معدنی از مواد محافظ پوست است

زینک اکسید یک محافظ پوست مورد تأیید FDA است.

معنی آن چیست؟ یک پوست از پوست آسیب دیده در برابر محرک های مضر محافظت می کند و باعث تسکین آن می شود.

یا به زبان ساده، از پوست در برابر تحریکات محافظت می کند. اگر پوست شما از قبل تحریک شده باشد ، آن را تسکین می دهد.

این را با فیلترهای UV شیمیایی مقایسه کنید. آنها می توانند پوست شما را تحریک کنند و هیچ چیز را آرام نمی کنند.

بهترین ضد آفتاب های معدنی کدامند؟

دی اکسید تیتانیوم در کرم های ضد آفتاب بسیار خوب است ، اما اکسید روی آن چیزی است که می خواهید. در اینجا می توانید آن را پیدا کنید:

  • ضد آفتاب ضد عفونی کننده SPF 30 Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defence (36.00 دلار):موجود در Sephora
  • EltaMD UV Pure BroadSpectrum SPF 47 (24.50 دلار): در درمستور و والمارت موجود است
  • Niod Survival 30 (25.00 پوند): در Beauty Bay ، Cult Beauty و Feel Unique موجود است
  • ضد آفتاب Shiseido Ultimate Sun Protection SPF 50 + WetForce برای پوست و کودکان حساس (42.00 دلار): در Nordstrom و Ulta موجود است

خط پایین

فقط به این دلیل که پوست حساسی دارید ، به این معنی نیست که باید زیر لایه هایی از لباس پنهان شوید و یا در محیط بسته قرار بگیرید. برای خود یک ضد آفتاب معدنی تهیه کنید و با خیال راحت از آفتاب لذت ببرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>