3 اشتباه در مراقبت از پوست که ممکن است باعث ایجاد لکه های تاریکی شوید

اشتباهات مراقبت از پوست که به شما لکه های تیره می دهد

لکه های تیره ، لکه های آفتاب ، هایپرپیگمنتیشن … هر طور که دوست دارید آنها را صدا کنید ، همیشه ناگهان بیرون می آیند ، انگار از هیچ جا بیرون نمی آیند. اوه

گاهی اجتناب ناپذیر است. هورمون ها ، آسیب ها و به سادگی پیر شدن می توانند پوست شما را از بین ببرند و مقدار بیشتری از ملانین مورد نیاز خود را از بدن خارج کنند.

اما در موارد دیگر … در موارد دیگر ممکن است مرتکب اشتباهاتی در مراقبت از پوست شوید که این نقاط تاریک را برای شما ایجاد می کند. مانند ، کنار گذاشتن ضد آفتاب. یا آن جوشهای لعنتی را بیرون بیاورید.

بله واقعا.

این لکه های تاریک اتفاق نمی افتد. در اینجا سه ​​عادت مراقبت از پوست وجود دارد که اکنون باید از آنها جلوگیری کنید تا از انواع رنگ آمیزی های hyperpigmentation جلوگیری کند:

1. از ضد آفتاب رد می شوید

هیچ چیز مانند آفتاب باعث تولید ملانین نمی شود. هیچ چیزی.

منظورم این است که ، فکر می کنید چرا پوست شما حتی برنزه می شود؟ چون بدن شما آن درخشش ضد آفتاب را دوست دارد؟ من آرزو می کنم!

برنزه شدن شما یک مکانیسم دفاع شخصی است. این روشی است که بدن شما به شما می گوید: ”حالا از آفتاب بیرون برو! نمی بینی چقدر قهوه ای می شوم؟ من اینجا زنده سرخ می شوم! “

اشعه ماورا بنفش پوست شما را وادار می کند که بیش از حد معمول ملانین خارج کند. در ابتدا ممکن است فکر کنید ، “آه ، باحال! من شبیه یک الهه برنز شده ام. “

اما ، امروز به پوست خود آسیب برسانید ، فردا به پوستتان آسیب برسانید ، فقط اشتباه است که مسئله طول می کشد. ناگهان ، پوست شما ملانین را بیش از حد در اینجا و آنجا بیرون می دهد. اوه

در عوض چه کاری باید انجام داد

هر روز ضد آفتاب بزنید ، باران بزنید یا براق شوید. اشعه UVA از طریق ابرها و پنجره ها نفوذ می کند و حتی روی برف نیز منعکس می شود. شما فقط به خاطر این که خورشید را نمی بینید در امان نیستید!

فراموش نکنید که در طول روز دوباره درخواست دهید. نور خورشید فیلترهای UV را از بین می برد و آنها را بی اثر می کند (کنایه است ، نه؟). اگر وقت زیادی را در خارج از منزل به خصوص در تابستان می گذرانید ، پس از هر دو ساعت دوباره درخواست شرعی کنید.

اگر در حال حاضر لکه های آفتاب دارید ، از مواد روشن کننده پوست برای محو شدن استفاده کنید. من روشن کننده های پوستی و چگونگی استفاده از آنها را در اینجا به اشتراک می گذارم.

بهترین انتخاب ها:

  • Spunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defense Broad Spectrum SPF30 (36 دلار): بهترین برای پوست های حساس در Sephora موجود است.
  • Elta MD UV Pure Broad Spectrum SPF 47 (25.00 دلار): بهترین برای پوست های چرب در درمستور و والمارت موجود است.
  • Elta MD UV UV Lotion Broad Spectrum 30 Plus (35.00 دلار): بهترین برای خشکی پوست موجود در: Dermstore ، SkincareRx و Walmart.

مربوط: نبرد روشن کننده های پوست: کدام یک بهترین گزینه برای هیدروکینون است؟

2. جوش های خود را باز می کنید

من آن را دریافت آن هیولای قرمز و چرکی که فقط روی بینی شما جوانه زده است شما را به گریه می اندازد. شما فقط می خواهید ناپدید شود. اکنون.

اما ظاهر آن جواب نیست. مطمئناً ، فشار دادن آن جوش تا حد مرگ بسیار راضی کننده است. اما تردید دارم که شما از نقطه تاریکی که باگ انتقام جویانه پشت سر گذاشته است خوشتان بیاید.

در اینجا نحوه انتقام گیری خود آورده شده است: وقتی جوش های خود را بیرون می زنید ، التهاب را افزایش می دهید. سپس التهاب باعث تحریک ملانین می شود برای تولید یک دوز اضافی از رنگ ، ایجاد تکه ای از پوست در جایی که جوش در آن نسبت به بقیه صورت تیره تر باشد.

بله ، جوش ها پست هستند.

آیا شما واقعاً می خواهید از پس آن برآیید وقتی راه دیگری برای خلاص شدن از شر آن جوش تند و زننده وجود دارد بدون هیچ گونه عوارض جانبی؟


برای تهیه یک برنامه ضد آکنه موثر که بانک را نمی شکند ، می جنگید؟ “روال عادی مراقبت از پوست ضد آکنه” رایگان خود را در زیر بارگیری کنید:


در عوض چه کاری باید انجام داد

شما چند گزینه در اینجا دارید:

بهترین انتخاب ها:

  • درمان آکنه با فوم ماسک فعال شده توسط ماسک Kate Somerville Eradikate (54.00 دلار): گوگرد کلوئیدی 5٪. در Nordstrom و Sephora موجود است
  • Paula’s Choice Skinc Perfecting 2٪ BHA Lotion Exfoliant (29.00 دلار): 2٪ اسید سالیسیلیک. در Feel Unique ، Paula’s Choice ، Selfridges و Skinstore موجود است.
  • Tea Tree 100٪ خالص بهترین روغن ضروری درجه درمانی (6.99 دلار): 100٪ روغن درخت چای (آن را رقیق کنید !!). در آمازون موجود است.

مربوط: چرا اسید سالیسیلیک برای پوست بدون لکه مهم است

3. شما بیش از حد از لایه برداری استفاده می کنید

من این اواخر اینقدر می بینم اسیدها لحظه لحظه ای دارند و شما می خواهید از همه آنها استفاده کنید. و سپس تعجب می کنید که چرا پوست شما کاملا قرمز و پوسته پوسته شده است …

این حتی بدترین قسمت هم نیست. تحریک اغلب به التهاب تبدیل می شود ، ژنی که همان تولید ملانین را فعال می کند.

به عبارت دیگر: هر بار که پوست خود را تحریک می کنید ، می توانید به پوست خود بگویید که مقدار بیشتری ملانین خارج کند.

FYI ، لایه برداری بیش از حد یکی از بزرگترین افراد مقصر است اما هر چیزی که پوست را تحریک کند می تواند لکه های تاریکی در جاده ایجاد کند. این شامل محصولات خشن برای مراقبت از پوست ، تمیز کردن بیش از حد ، برخی از اقدامات زیبایی مانند لیزر (به خصوص در صورت انجام بیش از حد یا توسط شخصی که صلاحیت کافی برای انجام درمان را ندارد) ، ضربه و آسیب به پوست شما …

در عوض چه کاری باید انجام داد

روی پوست خود لطیف باشید. از محصولات مراقبت از پوست ملایم استفاده کنید که باعث تحریک آن نشوند. با درمان های پاک کننده و آرایشی دیوانه نشوید. و لایه برداری خام پوست خود را متوقف کنید. یک لایه بردار مناسب برای نوع پوست خود انتخاب کنید و به آن پایبند باشید.

بهترین انتخاب ها:

مربوط: AHAs VS BHA: کدام یک را باید انتخاب کنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>