23 پیشنهاد روز ولنتاین در شهر بریزبن

داریم صداش می کنیم! بریزبن در فوریه امسال شهر عشق است. خواه کوکتل با خدمه باشد و یا یک قرار ملاقات عاشقانه در کنار رودخانه با شخص مهم دیگر ، مکان های زیادی برای عاشق شدن دوباره وجود دارد.

روز ولنتاین

برای روز ولنتاین آماده شوید – روز رسمی دوش گرفتن به عشق و مراقبت (البته همه با نوشیدنی و شام!). یک مکان سرگرم کننده و صمیمی را برای وضعیت خود در نوار پشت بام برگ و گیاه پیدا کنید شانزده شاخ گوزن با آبجوهای بوتیک ، کوکتل های رنگارنگ ، شراب های با کیفیت و همچنین یک منوی دلپذیر tapas. یا ، آیا امسال سفر مورد نیاز خارج از کشور را از دست داده اید؟ خدمه خود را با الهام از سن سباستین به هم بزنید Alba Bar & Deli دور در Burnett Lane جمع شده تا تازه ترین منوی اسپانیایی شهر را کشف کنید. با این حال ، اگر چیزی با پیچ و تاب فرانسوی راهی برای قلب شما است و شما تمایل به حباب و سنگین دارید ، پس چای زیاد در اداره گمرک همیشه یک درمان است. با در دست داشتن منظره ای از Bridge Story و یک لیوان شامپاین Louis Roederer Brut Premier ، به سلامتی یک سال دیگر از دوستی های افسانه ای بگویید.

آنها می گویند دوستی های بزرگی در میله های شراب ایجاد می شود و ما با این احساسات مخالف نیستیم انگور درمانی یک ذره در میان خیابان های شلوغ شهر پنهان شده است ، وضعیت بدی مناسب برای گپ های صمیمی ، شراب عالی و صداهای موسیقی جاز است. البته همه چیز به گله شما بستگی دارد و از طرف دیگر طیف است عرشه مرطوب در W بریزبن. کوکتل ها با نقش و نگارهای تک رنگ خود که فضای استخر گرمسیری را پر می کنند ، در اینجا به همراه چشم اندازهای استثنایی South Bank در بریزبن ، یک ویژگی خاص هستند ، بنابراین می توانید سبک خود را میل کنید.

پیشنهاد روز GALENTINE

برای دو لیوان شامپاین به علاوه هر پیتزا برای اشتراک 49 دلار (با ارزش 57 دلار) به انگور درمانی بروید. مستقیم رزرو کنید اینجا و وارد شوید “پرندگان عشق فوریه”کد

روز ولنتاین ، شهر بریزبن ، پیشنهادات روز ولنتاین بریزبن

شام برای دو نفر

مجموعه ای استثنایی از رستوران های رمانتیک برای جلب هر نوع سلیقه در شهر وجود دارد ، بنابراین این لیست را برای تاریخ شام خود در نظر بگیرید! با استفاده مدرن از غذاهای چینی ، دکوراسیون مجلل و غذاهای عالی ، دونا چانگ به دلایلی مورد علاقه سبک است. با جایزه راهنمای غذای خوب یک کلاه آشپز 2020 و یک سری افتخارات دیگر ، غذای خوب و اوقات خوب اینجا ارائه می شود. با این حال ، اگر زبان عشق شما شامل هر چیزی از ایتالیا باشد ، جام سوار بر اسکله خیابان ایگل یک جشن مدیترانه ای مناسب برای هر موقعیتی ارائه می دهد. یا شاید شما رویای پاریس را دیده اید؟ به عنوان شهر عشق با فرهنگ جذاب فرانسوی ، کاملاً منطقی است که یک رزرو در کافه bistro و bar bar فرانسه انجام دهید شیشه سبز این روز ولنتاین با تمام لمس های عالی آشپزی ، هر لقمه توسط تیم پرستش آنها با دقت تنظیم می شود.

کمی نزدیک به خانه است Steakhouse والتر جذابیت بی انتها را به مرکز شهر بریزبن آورده است. اگر دیگری قابل توجه شما نتواند از کنار یک استیک خوب عبور کند ، والتر به دلیل سرو یک باربری خشکسال معروف مانند هیچ کس دیگری معروف است. برای لذت بردن از نوشیدنی در بار حتما زود وارد شوید. و سرانجام ، آنجا وجود دارد مادام وو، که به دلیل منوی ضیافت بخشنده آنها معروف است که لذت بردن از آنها هیجان انگیز و زیبا است ، در کنار نوشیدنی لذت بخشی از ساملیایر و میکسولوژیست ساکن آنها.

شام پیشنهاد تاریخ

با خود در مادام وو رفتار کنتاریخ شب ویژه‘: دو ضیافت و دو کوکتل با قیمت 150 دلار به علاوه کوکتل’ Love Potion Number 9 ‘روز ولنتاین با 15 دلار. کتاب اینجا.

روز ولنتاین ، شهر بریزبن ، پیشنهادات روز ولنتاین بریزبن

قرار اول

با این مجموعه مهیج از بارهای بی نظیر در سراسر شهر ، تاریخی را برای یادآوری قرار دهید. در سال 2019 نه تنها به عنوان نوار ویسکی سال انتخاب شد ، بلکه مرگ و مالیات در Burnett Lane یک زیرزمین وحشی از فضای داخلی بدخلق و طعم دهنده هایی است که با دقت نظافت شده برای نوشیدن شماست. ترکیبی از غرفه های چرمی مجلل و تخته های چوبی 100 ساله آن را فراری دنیوی کرده است. نوار میراث فرهنگی گرشام همچنین باید در هنگام بوجود آمدن موقعیت در لیست شما باشد ، با جذابیت دنیای قدیم و برخی از بهترین انتخاب رم ، ویسکی ، آبجو و ارواح موجود.

با اعتقاد به اینکه زندگی بهتر است ، کوربت و کلود در خیابان الیزابت عشق خود را برای همنشینی با بشقاب های شیرین ، پیتزاهای آب دهان و شبکه نشان می دهد تا قلب شما تند شود. لقمه های خوشمزه را نیز می توانید در اینجا پیدا کنید فوق العاده نیست در Burnett Lane. نوار دمدمی مزایا کوکتل های کاملاً خوش ساخت ، زیبایی زیبا و زیبایی شبانه را ارائه می دهد. گاهی اوقات تنها چیزی که شما نیاز دارید یک نمای کنار دریا است در حالی که غرق در مکالمه می شوید و این شب ها در کنار هم آقای و خانم G رودخانه که یک بار شراب شیک ، سالن استراحت کوکتل زیبا و غذاهای فصلی تاپاس ارائه می دهند.

پیشنهاد تاریخ اول

Super Whatnot’s را بررسی کنیدفقط عشاق زنده می مانندبسته ، به شما اجازه می دهد در سه دوره با 70 دلار به علاوه یک بطری Specchio Procedco لذت ببرید. Super Whatnot برای رزروهای انجام شده بهترین صندلی ها را برای دو نفر در خانه رزرو خواهد کرد اینجا.

معاهدات برای عزیز شما

امسال با یک پیک نیک سرپرستی یا مانعی آسمانی از بهترین های بریزبن ، کمی متفاوت با V-Day روبرو شوید! ناگفته نماند که براونی ها از از دست یک رفتار شاخص برای شهر ما هستند ، اما آیا می دانید آنها نیز تحویل می دهند؟ بگویید “من تو را دوست دارم” با قهوه ای ، کیک یا کلوچه – آنها آن را فراموش نمی کنند! احکام جوسلین در خیابان ایگل همچنین مجموعه ای از خوراکی های شیرین و شیرین ترش ، از جمله کوکی های روز ولنتاین برای یک هدیه ساده و شیرین ، و همچنین کیک های کوچک با پیچ و تاب ولنتاین را ارائه می دهد.

برخی می گویند شما نمی توانید از یک هدیه شکلاتی کلاسیک در روز ولنتاین عبور کنید ، اما آن را لحظه ای یادآوری کنید لحظه های شکلات در بازی بریزبن. دست ساز و درست در اینجا در بریزبن ساخته شده ، کمی وقت بگذارید تا چشمان خود را ببندید و اجازه دهید جوانه های چشایی شما صحبت کنند! حتی گزینه های وگان نیز در دسترس است. به خاطر کمی خوش طعم تر ، به لطف دستان خود را به بهترین برگرهای بریزبن بپیچید قلاب قرمز. ناهار خوری در دسترس است اما چرا یک گزینه غذای آماده را برای لذت بردن از راحتی در خانه خود یا جایی در کنار رودخانه انتخاب نمی کنید. سرانجام، شراب سازی شهر یکی از منحصر به فردترین تجربه های عاشقانه را با تجربه جفت کردن شراب و غذا در خانه خود ارائه می دهد. در این جلسه صمیمی که بیش از سه دوره با سه بطری شراب تنظیم شده است ، از یک تماس ویدئویی با شراب ساز همراه با فیلم های پیگیری در هر دوره استفاده می شود که توضیح می دهد چه غذاهایی را باید با شراب های خاص همراه کرد تا شب را میل کند.

روز ولنتاین ، شهر بریزبن ، پیشنهادات روز ولنتاین بریزبن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>