18 قطعه کمد لباس الهام گرفته از دختران فرانسوی

سلام عزیزم!

چه چیزی در مورد دختران فرانسوی و سبک آنها بسیار عالی است؟

توانایی آنها در ساختن ساده ترین لباس یکنواخت – سه راهی سفید و شلوار جین – بسیار شیک به نظر می رسد ، یک راز سبک خاص است نمی دانم آنها به هنرهای زیبا رسیده اند و ما دختران آلسی مشتاق خردل هستیم که بر آن مسلط شویم.

در جشن روز باستیل ، (و به همین دلیل Dîner En Blanc را در مغز خود قرار داده ایم) ، ما در حال جستجوی کالاهای اصلی کمد لباس دختران فرانسوی و قطعات بی انتهایی هستیم که همه باید به کمد لباس های خود اضافه کنیم. خبر خوب؟ فرمول سبک برای تسخیر یک فرمول نسبتاً ساده است. راه راه های برتون ، تخت های باله ، روسری های ابریشمی و جین را در نظر بگیرید. اگر می توانید یک یال کاملاً مبهم ایجاد کنید (مقداری مهار پرده ای برای اندازه گیری خوب اضافه کنید) ، یک لب قرمز و یک باگت به سبد خود اضافه کنید ، شما خانم در مسیر درست هستید. Très bien!

چه به مغازه ها بروید ، چه برای یک قرار قهوه (البته با یک طرف کروسان) ، یا راه رفتن مدرسه ، به این کالاهای اصلی دختر فرانسوی دسترسی پیدا کنید و بسیار جالب و آهسته به نظر برسید هر وقت از خانه خارج می شوید ، صیقل داده می شود. به هنر لباس پوشیدن دختر فرانسوی تسلط پیدا کنید و دیگر هرگز برای یک لباس گیر نخواهید یافت.

بوسه x

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>