18 قطعه هفته مد نیویورک

این یکی از رویدادهای مورد انتظار صنعت ، هفته مد نیویورک است ، و اگر چیزی شبیه به ما هستید به خوراک اینستاگرام خود چسبیده اید ، مشتاقانه منتظر نگاهی از آخرین قطرات طراحان مشهور جهان هستید. همانطور که آنها مجموعه های پاییز و زمستان خود را ارائه می دهند ، ما متعصبان مد در اینجا در بریسی در حال کاهش آمدن برای فصل جدید هستیم زیرا NYFW تقریباً زمینه ساز چه روندها و سبک هایی است که می توانیم انتظار داشته باشیم برای AW!

رویداد امسال تغییر در آنچه ما قبلاً می شناختیم است. با نمایش عمدتا دیجیتال به دلیل همه گیر بودن ، ممکن است جمعیتی را که در خیابان NYC به سبک خیابانی افسانه ای قدم می زنند یا عکس های BTS پس از مهمانی های منحصر به فرد برگزار می کنند ، مشاهده نکنید ، با این حال ، وقتی که صحبت از ارائه تأثیرات بالا می شود ، این طراحان هیچ مشتی نمی زنند ، مد حمل و نقل!

ما برخی از موارد مورد علاقه خود را از NYFW ، از جمله پیوندها تنظیم کرده ایم تا بتوانید روندها را خریداری کنید. صنعت مد با مقابله با برخی از خستگی های جدی قفل شدن ، بسیار قدرتمند ظاهر می شود و نشان می دهد مجموعه های AW آنها چیزی جز فاقد درخشش نیستند. هیچ همه گیری متوقف نمی شود این بچه ها!

آلیس + اولیویا

استود

فلومه

فردریک اندرسون

به آن

اولا جانسون

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند.

تصاویر هدر توسط جیسون وو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>