16 حساب الهام بخش داخلی که باید رعایت کنید

از یک غار تا یک خانه ، خانه ها راه طولانی را طی کرده اند. آنچه قبلاً در مورد عملکرد بود ، اکنون سرگرم کننده است و ما عکس هایی را پیدا کرده ایم که به شما کمک می کند.

این که آیا شما زیبایی شناسی مینیمالیستی را ترجیح می دهید یا “بیشتر بیشتر است” تنها قاعده است ، ما 16 حساب داخلی داخلی را جمع آوری کرده ایم که خوراک شما را با همه اینها و همه چیز بین آنها پر می کند.

تامسین جانسون

به عنوان نابغه خلاق پشت طراحی پاتوق بایرون مورد علاقه شما ، Raes on Wategos ، جای تعجب نیست که خوراک تامسین یک معدن طلای داخلی است. مملو از زیبایی های تمیز و معاصر ، می خواهید در مورد این مورد یادداشت کنید.

خانه آیلون

رویای زندگی مدیترانه ای دارید؟ این حساب پر از سنگهای آفتاب گیر ، میوه های تازه و استعداد بی اهمیت است-همه شما برای داشتن یک ساحل زیبا نیاز دارید.

با دل رنگین کمان بمانید

این گورگ Airbnb که بسیار نزدیک فروشگاه دل رنگین کمان در بایرون بی نشسته است ، یک آپارتمان به سبک زیر شیروانی است که با لهجه های بازیگوشانه از خلاقان محلی لمس شده است. چرا وقتی می توانید تعطیلات را به خانه بیاورید منتظر تأیید AL باشید؟

MCM House

سبک زندگی آرام استرالیایی به زندگی زیر نظر چارلز هینکفوس می رسد. ساده ، روستایی و مینیمالیستی نام بازی در اینجا است.

خانه بل

پایگاه اصلی سوفی بل Peppa Hart به طور حتم به شما حسادت داخلی می دهد! مزرعه مدیترانه ای بهشتی مدرن است با برف های روشن در زمینه سفید و صاف که برای عقب زدن به عقب ساخته شده است.

طراحی جاش و مت

به عنوان تعریف کتاب درسی از یک زمین بازی شهری ، خانه بد بو در ابرهای این دو ملبورنی به بهترین شکل عجیب و غریب است. نکات DIY و سرگرمی کامل را دنبال کنید!

سان اسنووا

کوچک و والا ، این خانه هامبورگ ثابت می کند که اندازه مهم نیست. فضای دنج از قطعات ساده و یک دسته گل برای ایجاد جادوی داخلی استفاده می کند.

فایل های شماره 45

اگر زمان نوسازی رسیده است ، این حساب برای شما است. پوشه ذخیره شده شما که با عکسهای اینسو ، نکات ساختمانی و بسیار رضایت بخش قبل و بعد از آن بسته بندی شده است ، از شما برای دنبال کردن خانه رویایی Olive Cooke تشکر می کنم.

همدردی

اگر دوز سالم هوس را در فضای خود دوست دارید ، این مرکز خلاق برای چشمان شما جشن خواهد بود. ارائه زیبایی شناسی التقاطی از سراسر جهان ، کمی یا زیاد بستگی به شما دارد!

راپسودی

در حالی که عمارت های کنار صخره و حفاری های جنگلی که در اینجا نشان داده شده است ممکن است به همان اندازه قابل دستیابی نباشند ، مطمئناً نکات طراحی این است! قصیده ای برای سبک بوهمی لوکس ، این دکوراسیون مقصد در بهترین حالت است.

بازسازی سه پرنده

مطالعه این خوراک دوست داشتنی به شما این احساس را می دهد که مدرک طراحی داخلی دارید! با همه چیزهایی که برای طراحی ، بازسازی و طراحی خانه رویایی خود باید بدانید ، بسته شده است ، کلاس در حال برگزاری است و هرگز به این خوبی ظاهر نشده است. همه نکات آنها را در مورد روند داخلی برای 2021 و فراتر از آن در اینجا مشاهده کنید.

جایی که دوست دارم زندگی کنم

این مجموعه با مجموعه ای از مکانهای ارزشمند رویاپردازی و طراحی داخلی ، طوفان فکری از هنر معماری است. هشدار داده شود: شهوت سرگردان در یک طومار بیداد می کند.

آقای سیگار

یکی دیگر از اهداف Airbnb ، هنگامی که در فضای اوکلند رون گو ، رزرو می کنید ، هرگز نمی خواهید آنجا را ترک کنید. این واحه مخملی همچنین یک مورد عالی برای چگونگی چرخاندن کالاهای مورد علاقه شما است!

داخلی مروارید

قطعات واقعاً در اینجا صحبت می کنند ، بنابراین تعجب نکنید وقتی لیست آرزوهای دکوراسیون شما دو برابر (یا سه برابر) می شود. کیچ های زیبا ، رنگارنگ و لذت بخش ، فضاهای اینجا شما را گیج می کند.

کل هوارد

خالق مجلل ساحلی که خانه ساحلی Bajo el Sol در Burleigh Heads است یک یا دو مورد را در مورد ایجاد فضایی چشم نواز می داند و Insta او این را ثابت می کند. از طاق های گسترده آن تا نورمن کاکتوس که به طرز شگفت انگیزی دوست داشتنی است ، این یکی زیبایی بژ است!

رویای کاسا

این به نام است – مهم نیست که خانه رویایی شما چگونه است ، در بین این ویژگی های خیره کننده ، دوقلو آن را خواهید یافت. پس از شاهکار ، شاهکار خود را دوبار ضربه بزنید و سپس آن را به خانه بیاورید!

تصویر سرصفحه:_therhapsody_

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>