15 حوله شیک تابستانی که در کمد خود نیاز دارید

خوب ، بنابراین ممکن است تابستان * از نظر فنی * در پایان ماه در حال خروج باشد ، اما در اینجا در ایالت آفتاب ، ما گرمای تابستان را در نظر می گیریم که کمی بیش از همتایان جنوبی خود را بکشیم. بچه های سوز – برای شما ، زمستان در راه است.

و در حالی که ضد آفتاب، آ مایو شیک، چوب خیزران کیف ساحلی و یک روند کلاه تابستانی همه عناصر اصلی یک روز مناسب آب و هوای گرم در ساحل هستند ، ما استدلال می کنیم که حوله مهم ساحل پایه ای است که بدون آن نمی توانید انجام دهید. به هر حال ، آنها زمینه مناسبی برای سلفی های غرق آفتاب در اینستاگرام شما فراهم می کنند.

چه به سمت ساحل بروید ، چه در کنار استخر در خانه دراز کشیده اید و یا در پارک با دوستان خود جلب کرده اید ، یکی از وسایلی که بیش از لباس شنا به آن نیاز خواهید داشت حوله برای نشستن است. این پارچه های مخمل خواب دار و پارچه های سبک همام همانقدر که برای خشک شدن مناسب هستند ، بدون توجه به اینکه کجا قرار دهید ، خوب هستند.

از سبک های مینیمالیستی گرفته تا چاپ های یکپارچه ، از 15 حوله بوجی کاملاً انتخاب کنید و قبل از اینکه خود را در ماسه ای ببینید که جایی برای نشستن ندارید ، خرید کنید.

تصویر سربرگ: Zimmermann

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>