15 جلیقه گره برای گرم نگه داشتن شما در زمستان

خرخون؟ بیشتر شبیه شیک است! جلیقه ژاکت فروتن که قبلاً به عنوان یک سبک خزدار که فقط مخصوص مادربزرگ ها ، گلف بازها و دانش آموزان خصوصی آماده است رد می شود ، اکنون دوباره رسماً خنک است.

لباس بافتنی الهام گرفته از پرنعمت اخیراً در همه جا ظاهر می شود ، از باند فرودگاه های سطح بالای Gucci و Prada ، گرفته تا آخرین موزیک ویدیوی هری استایلز ، تا اخبار مد اینستاگرام از دختران باحال دیجیتال مورد علاقه ما.

https://www.youtube.com/watch؟v=L0X03zR0rQk

ما دوست داریم آن را به عنوان پسر عموی خنک ، نسیم آور و شیک تر ژاکت کریسمس بد فکر کنیم.

با لوفرهای چاق ، بلیزرهای شیک و بریجتونبا الهام از قطعات cottagecore که تجدید حیات عظیمی را در این سال انجام می دهد ، هیچ رازی نیست که مد شیک و کتابدار شیک لحظه ای مهم را در کانون توجه خود سپری کند. جای تعجب نیست که جلیقه ژاکت از این روند مستثنی نیست. درست است خانمها ، باهوش ، واقعاً سکسی است.

همانطور که مشخص است ، پدربزرگ و مادربزرگ های ما واقعاً در اینجا چیزی بودند. جلیقه گره ای جدا از زیبایی ، دنج بودن و لذت بردن از راحتی ، MVP تیم لایه بندی است. همه کاره است ، سرگرم کننده است و طراحی عملی و بدون آستین آن را به لایه ای مناسب برای مبارزه با دمای غیر قابل پیش بینی آن ماه های بی فصلی فرا فصلی تبدیل کرده است (ماه مه و سپتامبر ، من شما را نگاه می کنم!).

از چاپهای رنگارنگ آرگیل گرفته تا خنثی های کلاسیک ، مارک های چپ ، راست و مرکز برخی طرح های فوق العاده رویایی را در انواع برش ها ، اشکال و منسوجات رها کرده اند. خواه بلند شدن معمول شما در جنبه های پرتحرک و اسپرت باشد ، یا مکنده چیزی کمی لاس دار و زنانه باشید ، تضمین می کنید که یک عدد لباس بافتنی مرسوم ، مد متناسب با سبک شخصی خود پیدا کنید.

بنابراین ، قبل از حمله به کمد لباس بزرگ پدربزرگ ، 15 مورد از جالبترین جلیقه های بافتنی را که در زیر به سبد خرید اضافه می کنیم ، بررسی کنید!

PS برای یک روند مد سرگرم کننده و تازه دیگر که از مردان زندگی ما الهام گرفته است ، این لباس های دزدکی نیمه زیپ را که توسط پدر تأیید شده است ، بررسی کنید!

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>