12 کاری که می توانید در روزهای بارانی در بریزبن انجام دهید

هوای نامناسب احساس آبی کردی؟ نگذار باران روحیه ات را خراب کند! صرف این که ابرها از بالای سر فرو رفته اند به این معنی نیست که شما باید زندگی اجتماعی خود را لغو کنید. پاپوش را بالا بیاورید ، مناسب ترین کفش روز بارانی را بپوشید (شلوار چسبان؟) ، و به این فعالیت های دوستانه روز بارانی در BNE بپردازید.

QAGOMA | بریزبن جنوبی

فرهنگ و هنر خود را در نمایشگاه ها و نمایشگاه های خیره کننده گالری هنری کوئینزلند و گالری هنرهای مدرن – که به عنوان QAGOMA شناخته می شود – مطالعه کنید. گشت و گذار در گالری ها مطمئناً پاهای شما را خشک ، چشم ها را باز و ذهن شما را الهام می دهد – همیشه چیزهای زیادی برای دیدن و تجربه وجود دارد! چرا با سینماتیک ، رستوران ، کافه و دکوراسیون داخلی می توانید یک روز از آن بسازید؟ برای کسانی که بچه های کوچک دارند ، در مرکز هنرهای کودکان فعالیت های دوستانه زیادی برای سرگرمی آنها انجام می شود. بدون توجه به آب و هوا ، هر روز از ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر باز شوید و در بهترین مکان های کوئینزلند خود را جذب کنید. فراموش نکنید ، ورود رایگان است! برای به روز بودن در مورد آخرین نمایشگاه ها ، حتما وب سایت آنها را بررسی کنید.

خانه سرامیک Mas & Miek | Newstead

دست خود را در ساختن خاک رس ، پرتاب کردن بر روی چرخ ، یا به سادگی “ایجاد و جرعه” در استودیوی سرامیک Mas و Miek امتحان کنید. یک گلدان ، فنجان یا کاسه ای را که در Insta دیدید ، نگاه کرده اید؟ آن را به واقعیت تبدیل کنید و ویژگی های خاص خود را در کارگاهی که به تمام سطح مهارت های سفالگری اختصاص دارد ، از مبتدی تا متخصص اضافه کنید. استودیوی هوایی Newstead و استودیوی خواهر کوچک در Morningside کاملاً مجهز هستند تا آب میوه های خلاقانه را به جریان بیاندازند و شما را مانند یک حرفه ای شلیک و لعاب کنند! همه کلاس ها و کارگاه ها را اینجا ببینید!

برادران آرچی سیرک الکتریک | تومبول

نوار کوکتل روشن و نئون که خود را به عنوان مقصد سرگرمی یک مرحله ای معرفی می کند ، برای بریزبن ترکیبی بی نظیر از بازی سیرک را به ارمغان می آورد! واقع در UPSTAIRS شلوغ ، برادران Archie Cirque Electriq مجموعه ای از سرگرمی ها را شامل واقعیت مجازی ، بولینگ ، اتومبیل های گول زننده و بازی های پرنعمت بازی کامل با لرزش برای برآورده کردن این ولع دندان شیرین (سلام نخ دندان پری ، کلوچه و آب نبات در نوشیدنی شما) ارائه می دهد! ) کوکتل ها ، آشپزخانه عالی و بسیاری از سرگرمی ها برای کشف در تمام سنین وجود دارد!

مانور فرار | بریزبن CBD

اتاق های فرار جایی هستند که هیجان ، عقل ، خرد و کار تیمی بهم می پیوندند ، انگار زندگی شما به آن بستگی دارد (نگران نباشید!). هودینی خود را در Escape Manor شرکت دهید ، جایی که می توانید از The Magician Secret to the Wine Clarlar and Death Row کدام ماجراجویی مضمون را انتخاب کنید. محل اختصاصی اتاق فرار شما و دوستانتان را به یک ماجراجویی مضمون منتقل می کند که در آن شما برای پیدا کردن سرنخ ها ، حل معماها و فرار قبل از اتمام زمان با ساعت مسابقه خواهید داد! بیشتر می خواهید؟ بهترین گزینه های اتاق فرار در بریزبن را اینجا ببینید!

مدرسه جین مشروب فروشی بریزبن | پایان غرب

تحصیلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، خصوصاً در مورد ثبت نام در مدرسه جین! فکر می کنید دستور پنهانی چیز بزرگ بعدی را دارید؟ در مدرسه جین مشروب فروشی بریزبن ، می توانید اجازه استفاده از ima-GIN خود را بدهید و 140 گیاه گیاه را انتخاب کنید تا بطری اختصاصی جین خود را بسازید. پس از راهنمایی در هر مرحله از فرآیند ، تا پایان روز یک دستگاه تقطیر اصلی خواهید بود. نوشیدنی ها و میان وعده ها در آن گنجانده شده است و شما می توانید به همان اندازه که دوست دارید جسورانه یا تجربی باشید. در اینجا رزرو کنید یا اگر به دنبال یک تخت گهواره هستید ، از یک نگاه اجمالی از مدرسه جین در اینجا لذت ببرید.

iFLY چتربازی داخل سالن | چرمساید

همه ابر قهرمانان از شنل استفاده نمی کنند. در عوض ، آنها در iFLY این کت و شلوارهای پرواز کوچک ، عینک و کلاه ایمنی را می پوشند. برای ایجاد هیجان نیازی به شرایط آب و هوایی خوب یا پرش از هواپیما نیست. شما مدرسان اختصاصی خواهید داشت که به شما یاد می دهند چگونه بر تونل باد مسلط شوید ، پرواز کنید و مانند یک پرنده احساس آزادی کنید! برای طیف وسیعی از سنین و توانایی ها ، همیشه مهارت های جدیدی برای تسلط و یادگیری وجود دارد – مطمئناً گول می خورید! مسیر پرواز خود را در اینجا سازماندهی کنید.

باشگاه گلف هولی مولی | فورتوتیو دره و وینترگاردن

Putt Putt ، اما آن را یک میله ، چند حسی و نیمه دیوانه کنید. کلوپ گلف Holey Moley سرزمین عجایب فرهنگ پاپ است که هیچ زمین مینی گلفی ندارد. آسیاب های بادی و قلعه ها را فراموش کنید. وقتی صحبت از هولی مولی می شود شعار بیشتر است. از طریق آبهای آلوده کوسه ها ، منابع فرهنگ پاپ و خود به نه تخت آهنین وارد شوید. غذا ، نوشیدنی ، کوکتل ، و حتی کارائوکه وجود دارد! دوره مورد علاقه شما چه خواهد بود؟

QPAC | بانک جنوب

مرکز هنرهای نمایشی کوئینزلند (QPAC) میزبان بهترین های تئاتر ، موسیقی ، کمدی ، رقص و اپرای محلی ، ملی و بین المللی است. در QPAC چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد و هوا مهم نیست! در طول هفته شما می توانید اجراهای شبانه روزی ، نمایش های سرفصل ، فعالیت برای بچه ها و برنامه های جشنواره را که در طول فصل اجرا می شوند ، پیدا کنید. در حالی که در QPAC ظاهر می شوید ، کمی لقمه بگیرید و در بیسترو ، کافه ، رستوران ، بار شراب یا یکی از بارهای تئاتر بنوشید. آنچه در QPAC در اینجا اتفاق می افتد را بررسی کنید!

Slideways Go Karting | مزرعه عقاب

آیا به سرعت احتیاج دارید؟ با قرار گرفتن در پشت اتومبیل کارتینگ در Slideways ضربان قلب خود را افزایش دهید! برخلاف هر سطح پیست دیگر در استرالیا ، این کارتینگ داخلی شما را به رانندگی ، سر خوردن و گذراندن وقت زندگی خود وا می دارد. این که آیا اولین بار است که پشت فرمان می روید یا یک مسابقه دهنده فصلی هستید ، همیشه چالش سریعترین دور را دارید! یک گروه جمع کنید و همه چیز را در مسیر بگذارید! یک جلسه را اینجا رزرو کنید.

غار شهر | چندین مکان

دنیا را مسدود کنید و استرس و نگرانی خود را از بین ببرید. City Cave شناور درمانی را ارائه می دهد که در آن می توانید خودتان را غرق کنید یا با یک کف دست شما را به ایستگاه آرامش نهایی برساند. حواس خود را در استخرهای آزاد محروم کنید و بدون هیچ حسی روی بدن خود شناور شوید. چه در موسیقی آرام و آرام در این فضای آرام برای استراحت عمیق ، انتخاب شماست. با سونا مادون قرمز و ماساژهای موجود می توانید حتی R&R برای ذهن و بدن خود تهیه کنید.

Skateaway | نهر آلبانی

حلقه ها و شلوارهای گرم را بیرون بیاورید – وقت آن رسیده است که عزیزم! اسکیت های غلتکی در حال حاضر بسیار عالی هستند ، بنابراین به حلقه بروید ، اسکیت ها را بند کنید و آهنگ های دیسکو را بچرخانید! چه بخواهید حرکاتی برای خودنمایی انجام دهید و چه اینکه فقط سعی دارید با مشت بزنید ، Skateaway جلساتی را برای همه سنین برگزار می کند.

سیاره سیاره بریزبن | کوه Coot-tha

Planetarium نگاهی اجمالی به تاریخ فضا به عاشقان اختری جوان و پیر می دهد! از یک نمایش در Skydome لذت ببرید ، با آسمان شب در آسمان شب بریزبن گشت بزنید یا از منظومه شمسی امروزی به انفجار بزرگ یک سفر نجومی بپردازید!

به دنبال فعالیت های بیشتر در محیط داخلی هستید؟ با کارگاه های مورد علاقه ما در BNE حیله گری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>